To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Sposoby leczenia - mezoterapia

Kumciaki - Wto 19 Kwi, 2011 23:20
Temat postu: mezoterapia
Nie było chyba takiego tematu na forum, a jeśli był to proszę o linki;)

Więc czy ktoś stosował mezoterapię? Mi dermatolog zaproponował taką formę leczenia. Polega ona na wstrzykiwaniu w plamy maści co powoduje ,ze działa ona dwa razy mocniej niż w postaci wcieranej w skórę. Może to dobry pomysł? Co o tym sądzicie? Wyłajcie jakieś ciekawe linki na ten temat :język:

Karolak - Śro 20 Kwi, 2011 13:21

Boże igła w białą plamę aaaa.. już mnie boli...
Przemek - Śro 20 Kwi, 2011 21:42

Może i działa a igły hm... akumpukture też miałem i jak jeż byłem ;-)
xmati6 - Czw 21 Kwi, 2011 18:56
Temat postu: Re: mezoterapia
Kumciaki napisał/a:
Nie było chyba takiego tematu na forum, a jeśli był to proszę o linki;)

Więc czy ktoś stosował mezoterapię? Mi dermatolog zaproponował taką formę leczenia. Polega ona na wstrzykiwaniu w plamy maści co powoduje ,ze działa ona dwa razy mocniej niż w postaci wcieranej w skórę. Może to dobry pomysł? Co o tym sądzicie? Wyłajcie jakieś ciekawe linki na ten temat :język:


Mysle, ze moze działać !! Spróbuj i napisz o efektach :wink:

Abi - Pią 22 Kwi, 2011 16:44
Temat postu: Re: mezoterapia
xmati6 napisał/a:
Kumciaki napisał/a:
Nie było chyba takiego tematu na forum, a jeśli był to proszę o linki;)

Więc czy ktoś stosował mezoterapię? Mi dermatolog zaproponował taką formę leczenia. Polega ona na wstrzykiwaniu w plamy maści co powoduje ,ze działa ona dwa razy mocniej niż w postaci wcieranej w skórę. Może to dobry pomysł? Co o tym sądzicie? Wyłajcie jakieś ciekawe linki na ten temat :język:


Mysle, ze moze działać !! Spróbuj i napisz o efektach :wink:


też tak sądzę :D

a tak na poważniej, to jakiej konkretnie maści? maść ma średnio nadającą się do wstrzykiwania konsystencję ;p

Lelo3008 - Pon 25 Kwi, 2011 14:03
Temat postu: Re: mezoterapia
Abi napisał/a:
xmati6 napisał/a:
Kumciaki napisał/a:
Nie było chyba takiego tematu na forum, a jeśli był to proszę o linki;)

Więc czy ktoś stosował mezoterapię? Mi dermatolog zaproponował taką formę leczenia. Polega ona na wstrzykiwaniu w plamy maści co powoduje ,ze działa ona dwa razy mocniej niż w postaci wcieranej w skórę. Może to dobry pomysł? Co o tym sądzicie? Wyłajcie jakieś ciekawe linki na ten temat :język:


Mysle, ze moze działać !! Spróbuj i napisz o efektach :wink:


też tak sądzę :D

a tak na poważniej, to jakiej konkretnie maści? maść ma średnio nadającą się do wstrzykiwania konsystencję ;p


no niby masz rację z tą konsystencją, ale np taki protopic chyba w zastrzykach jest, słyszałem, że podaje się go w postaci zastrzyków po przeszczepach narządów żeby organizm nie odrzucił przeszczepu, czy coś w tym stylu ;p

blabla - Wto 26 Kwi, 2011 01:39

@ Kumciaki - to masz super dermatologa że w ogóle takie coś Ci zaproponował i wiedział... U mnie zazwyczaj mówili i mówią, że to nie uleczalne a jak już ich zmusiłem by wydukali coś o lekach to zazwyczaj znali Vitix, beta karoten i sporadycznie Protopic, Elidel, kóre nie są na vitiligo :/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group