To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Poznajmy się - WItam

pelka8686 - Pon 20 Cze, 2011 23:04
Temat postu: WItam
Jestem Paula. I mam biale kropki ... tyko że jedna pani doktor twierdzi że to depigmentacja, jakas tam odmiana bielactwa a druga że łupiec pstry, nie wiem co robić. Kropki mam na lydkach jest ich sporo, nie plamy tylko kropeczki średnicy ok 1-2 mm. na stopach mam je również pojawiają się też na rękach. To nie są plamy bielacze typowe dla bielactwa chociaz ja juz sama nie wiem :(
YourBlame - Pon 20 Cze, 2011 23:08

Wrzuć zdjęcie. :cool:
pelka8686 - Pon 20 Cze, 2011 23:13

http://www.google.com/img...iw=1345&bih=647

nie mam możliwości zrobienia teraz zdjęcia moim "kropkom" ale mniej więcej wygląda to tak tylko że mam ich więcej tylko że mniejsze. prosze pomóżcie, czy ktos ma coś takiego

sl8er - Wto 21 Cze, 2011 09:06

może byc lupież pstry... bo nie widac aż takiego wielkiego kontrastu miedzy skóra zdrową a ta odbarwioną... najlepiej sprobować wyczuć czy skóra na miejscach odbarwionych jest bardziej chropowata stawia większy opór jezeli gladzisz palcem... mozesz tez smarować, ketonazolum jak szybko zniknie to był to łupież pstry... i po sprawie

PS gdzie ty znalazłaś tak gamoniwatych dermatologów...?

pelka8686 - Wto 21 Cze, 2011 11:32

u mnie jest większy kontrast niestety :( lekarze w Tarnowie :) kurde nie wiem co robić ? bo to są małe kropeczki a jak czytam o bielactwie to raczej pisza ludzie że plamy moga byc 1, 2 cm a ja mam je jak ziarenka piasku :( nie wiem co myśleć , nawet lekarze nie umieją sie wyznać. mam je malitkie i nie chcialabym żeby było ich wiecej a broń Boże większe
piter34 - Wto 21 Cze, 2011 12:43

Witaj pelka8686,

Sądząc po zdjęciu, to na 99% nie jest bielactwo. :cool:

pelka8686 - Wto 21 Cze, 2011 13:58

I chciałam dodać , że mam je tylko po stronie przedniej. kilka tylko na nogach z tyłu. na łydkach i stopach mam najwięcej. kurcze to co to może byc :(

[ Dodano: Wto 21 Cze, 2011 14:09 ]
nie wiem jak dodać tu zdjęcie :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group