To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Przyczyny - morfologia krwi

zuza - Wto 06 Wrz, 2011 15:27
Temat postu: morfologia krwi
Mam pytanie czy ktoś z Was ma też nieprawidłowości w morfologii krwi? Chodzi mi głównie o PDW, MPV, LPCR. U mnie wartości tych wskaźników są daleko poniżej zakresu referencyjnego. Moze ktoś umie zinterpretować, jaka jest tego przyczyna? Z góry dziękuję.
Agucha - Wto 06 Wrz, 2011 19:20

ja mam wyniki morfologii krwi bardzo dobre, TSH tyż :razz:
a i tak mam bielactwo :-? :wink:

z wynikami biegnij do lekarza rodzinnego, bo oprócz bielactwa można chorować przecież na inne wredne choróbska :neutral:

pozdr.

xomkax - Wto 06 Wrz, 2011 21:18

ja morfologię mam dobrą.
tarczycę mam za małą i przez to przestałam już rosnąć (za mało hormonów) zatrzymując sie na 152 cm... :P

ixi02 - Śro 07 Wrz, 2011 09:56

zuza nie znam się aż tak na tym ale chyba masz coś z krzepliwością krwi nie tak, ale idź lepiej z wynikami do lekarza on Ci powie lepiej, a zanim do niego się wybierzesz zrób sobie badanie OB bo lekarz każe Ci jeszcze zrobić więc po co 2 x chodzić.... jeśli chodzi o mnie to także mam morfologię w jak najlepszym porządku....jesli moge Ci zaproponować to pij sobie pokrzywę oczyszcza nie tylko cały organizm ale i krew oraz dobrze wpływa na poprawę jej poprawę..
Iwonka - Czw 18 Paź, 2012 23:41

robilam sobie kilka dni temu badania i wyszło, że mam mało erytrocytów (czerwonych krwinek) no i niski hematokryt .
MCV (czyi poziom wit B12) mam na poziome 92 (czyli ok, bo łykam wit ) :)

W każdym bądź razie pytanie: czy ilośc erytrocytów ma jakiś wpływ na bielactwo?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group