To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Sposoby leczenia - Leczenie bielactwa naturalnym mlekiem kozim?

parker - Sob 24 Wrz, 2011 15:46
Temat postu: Leczenie bielactwa naturalnym mlekiem kozim?
Witam
czy jest ktoś kto wyleczył się naturalnym kozim mlekiem - jedna osoba powiedziała mi że właśnie w ten sposób się wyleczyła od ponad 1,5 roku pije codziennie jedną szklankę koziego mleka i to jej pomaga tzn. plamy prawie całkowicie zniknęły !!!

ja od niedawna leczę sie na bielactwo a mam je od urodzenia tylko kiedyś miałem kilka plamek a teraz poszło to do przodu :sad:
lekarz przepisał mi protopic, vitix żel i locoid + naświetlania
efekt już widać tzn. plamy zaczeły się wypełniać ale w takim tępie potrwa to jeszcze ze 4-5 lat
co sądzicie o tym mleku i gdzie je zdobyć mam sobie kupić koze ? :wink:

pawelpost - Sob 24 Wrz, 2011 16:53

Coraz to nowe teorie widzę się pojawiają. Zapytaj koleżanki skąd dowiedziała się o tej terapii skoro postanowiła koniecznie codziennie pić szklankę koziego mleka. Ja osobiście pierwszy raz słyszę o jego tak zbawiennych właściwościach ale któż tam wie. Słyszałem natomiast o zbawiennych właściwościach..moczu czyli urynoterapii hehe (czytałem ostatnio artykuł ale raczej nie skorzystam)

Ja tam dziś zastosuję terapię :

- 1 paczka MM'sów (ale pamiętajcie najwięcej jeść tych brązowych bo to one odpowiadają za powracanie barwnika :P )
- 2x korzeń dębu (ja kupuję puszkowany w aptece "Dębowe Mocne")
- 1x dziennie naświetlanie + terapia śmiechem w jednym, przy dwóch odcinkach "Dwóch i pół"

Naturalnie na każdy organizm działa to inaczej ale gwarantuję poprawę.
Spróbujcie naprawdę pomaga w leczeniu :P

xomkax - Sob 24 Wrz, 2011 20:41

MM's i śmiech? Ciekawe... ;D

A jeśli chodzi o mleko... nigdy nie słyszałam o takim sposobie na plamy... xd

blabla - Sob 24 Wrz, 2011 21:33

mi pewna znachorka powiedziała że nie moge pić mleka od zwykłej krowy tylko mam pić kozie tylko i wyłącznie, czasami piłem ale pierwsze o tym słyszę. trza spróbować bo lubię mleko kozie :P

mleko kozie kupisz w sklepie, są ale czasami mam problem by je kupić, jest dość drogie w porównaniu do krowiego.

Abi - Sob 24 Wrz, 2011 22:06

poza tym jest przeobrzydliwe w smaku...
sl8er - Nie 25 Wrz, 2011 07:25

ciężko sobie nawet wytłumaczyć jak to kozie mleko może pomóc... wprawdzie ma witaminę b12 i kwas foliowy (nie za dużo ale zawsze)... lepszy skład od krowiego ale... ciężko w to uwierzyć ze ktoś zmuszał się do picia mleka koziego przez 1.5 bez jakiejś motywacji że to działa...

bo że odbarwienia powstają od nie picia koziego mleka to z pewnością nie była motywacja...

możliwe że rekomendacja jakiegoś znachora... i efekt placebo... to potrafi zdziałać cuda

zresztą parker jeżeli pytasz na forum czy to może pomóc to chyba za bardzo nie ufasz tej osobie...

parker - Pon 26 Wrz, 2011 21:26

sl8er napisał/a:


zresztą parker jeżeli pytasz na forum czy to może pomóc to chyba za bardzo nie ufasz tej osobie...

znajomego teściowa miała bielactwo i ktoś jej powiedział żeby piła szklankę koziego mleka na śniadanie ... i tak podobno się wyleczyła :)
jak spotkam ją albo jej zięcia to wypytam o szczegóły i napiszę dokładnie jak to działa :cool:

jola kielce - Czw 29 Wrz, 2011 21:00

do smaku można się przyzwyczaic. mój syn był uczulony na krowie i pił przez wiele lat kozie. początki były ciężkie, mleko śmierdziało i nie byłam stanie pic go razem z synem, ale z czasem nawet polubiłam mleko kozie. z dostępnością nie ma iększych problemówm.
xmati6 - Czw 29 Wrz, 2011 23:30

jola kielce napisał/a:
do smaku można się przyzwyczaic. mój syn był uczulony na krowie i pił przez wiele lat kozie. początki były ciężkie, mleko śmierdziało i nie byłam stanie pic go razem z synem, ale z czasem nawet polubiłam mleko kozie. z dostępnością nie ma iększych problemówm.


pił to mleko kozie i jak z plamami?

jola kielce - Pią 30 Wrz, 2011 07:38

On z bielactwem nie ma nic wspólnego i oby tak zostało
parker - Pon 19 Gru, 2011 22:08

pan który niby się wyleczył z bielactwa tu cytat:,, przez rok codziennie rano pił kozie mleko i pije je do dziś zapobiegawczo" - plamy zniknęły i nie wracają ...
to powiedział mi lekarz rodzinny :
kozie mleko po 1
ma charakter odczulający
po 2 działa regenerująco na skórę
i po 3 słynne kąpiele w kozim mleku Kleopatry to nie był przypadek tylko trzeba mieć stado kóz bo kozie mleko drogie :) ok 6 zł za pół litra :/



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group