To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Poznajmy się - ogłoszenie matrymonialne;)

blabla - Pią 03 Lut, 2012 01:45

@xomkax

głupi to jest ten co obraża ludzi. nie akceptuję czegoś takiego. ogólnie wstyd forumowicze. typowa polska wścibskość i złośliwość

niech wstydzą się Ci forumowicze co zjechali bogu ducha winnego chłopaka.

xomkax - Pią 03 Lut, 2012 10:34

Wszystko fajnie, ale Ty też mogłeś to zakończyć... Z resztą nie ważne. Głupi jesteście i tyle.
blabla - Pią 03 Lut, 2012 18:00

Moim zdaniem nie potrzebnie naskoczyliście i obgadaliście autora postu, a Gallus wyraźnie szuka zaczepki, by udowodnić swoje chamstwo i pychę. Tyle i aż tyle w temacie.
Iwonka - Pią 03 Lut, 2012 22:06

łaciaty wam w du**ko za tą żenującą wymianę zdań. :twisted: :krzeselko: :lol:

Kto tu jest adminem powinien temat zakończyć, zablokować, a najlepiej usunąć.

xomkax - Pią 03 Lut, 2012 22:09

Dajcie spokój...

Bez admina też można. Po prostu zakończmy.
Panowie sobie wirtualnie łapki podadzą na osobności i po sprawie.

Gallus - Pią 03 Lut, 2012 22:21

blabla napisał/a:
@Gallus

No sam widzisz, że szkoda zużywać klawiszy na odpisywanie. Kurde poświęcę tą cholerną klawiaturę.

Czy ja gdzieś pisałem, że jestem pępkiem ? Vitiligo to indywidualny problem każdego z nas, który staramy się rozwiązać na forum. Jak Ci nie pasi, nie obrażaj ludzi i nie pisz głupot.

Nie umiesz się ustosunkować do tego, że obraziłeś autora postu. Zachowujesz się sam jak pępek świata. Znajdź se babę, bo Ci żal dupsko ściska, że se nie poruchasz. To widać.

Na forum ludzie mogą szukać nawet do seksu, wielkie G Cię to powinno obchodzić.

Ciebie spięło bo opisałem Twoją obłudę i chamstwo i to zabolało.

WSTYD za takie zachowanie i obrażanie ludzi !!! Ale Ty wstydu chyba nie masz

PS. Sadze tak o dlugosci Twojego wacka, poniewaz jesli rozum masz tak waski i krotki on pewnie taki sam, to sie sprawdza ! :lol:



bardzo inteligentna wypowiedz... poddaję się gdyż nie jesteś godnym przeciwnikiem.
tak tak wygrałeś. do widzenia.

:mrgreen:

blabla - Pią 03 Lut, 2012 22:58

Cytat:
bardzo inteligentna wypowiedz... poddaję się gdyż nie jesteś godnym przeciwnikiem.
tak tak wygrałeś. do widzenia.


Jesteś inteligentny inaczej. A prawda boli. Nie umiesz się ustosunkować do odpowiedzi, to z kim ja tu rozmawiam. Umiesz tylko obrażać i obgadywać ludzi. To Twoja wygrana, że wystraszyłeś ludzi z forum.

Też nie będę się zniżał do Twojego poziomu bo pokonasz mnie swoim doświadczeniem.

xomkax - Pią 03 Lut, 2012 23:02

Dajcie spokój, no proszę Was! Tak trudno olać sprawę?
Iwonka - Pią 03 Lut, 2012 23:43

omka Ty sobie lepiej daj spokój z ich uspokajaniem :P

To są faceci, pokłucić sie/wymienić zdania/opinie mogą, a i tak na następny dzień wódkę by razem pili ;P

xomkax - Sob 04 Lut, 2012 00:43

Iwonka napisał/a:
omka Ty sobie lepiej daj spokój z ich uspokajaniem

Dobry pomysł, aczkolwiek tak już mam, że nie potrafię się nie wtrącać w tego rodzaju dyskusje :P

Czesiu - Sob 04 Lut, 2012 10:56

Panie i panowie!

Nie będę zabierał głosu w dyskusji (od pewnego momentu nie jest to już dyskusja), bo temat zamykam. Przypomnę tylko, że różnice zdań nie zwalniają nas z obowiązku przestrzegania pewnych podstawowych zasad podczas wypowiadania się i dyskutowania na forum. Poruszać możemy każdy temat, ale trzymajmy poziom - wyzwiska i docinki można wypowiedzieć sobie pod nosem, jeśli coś nas irytuje - tu na forum mają zakaz wstępu.

Czesiu



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group