To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Nasze terapie - jak dlugo stosowac protopic 0.03 u dziecka?

joanna_f - Pon 12 Mar, 2012 22:45
Temat postu: jak dlugo stosowac protopic 0.03 u dziecka?
Nie jestem pewna, czy moj syn ma bielactwo, zaden lekarz nie potwierdzil tej choroby, dopiero za miesiac jedziemy na na badanie pod lampa Wooda. Kacper ma biale plamy na czole, lekarka zalecila stosowanie protopicu 0.03 przez 3 tygodnie. No i wlasnie te 3 tyg. mijaja, nie wiem, czy stosowac go dalej... Czy moze mu zaszkodzic (syn ma 6 lat i uzywam go na twarz)? Podczytuje Was i wydaje mi sie, ze uzywacie protopicu przez dlugi okres. Oczywiscie poprawy zadnej nie zauwazylam. Zdj synka wkleilam pod tematem "Poznajmy sie".
Bardzo sie ciesze, ze natrafilam na to forum. Wiele dowiedzialam sie na temat bielactwa. Lekarze nic mi na temat tej choroby nie powiedzieli. Podziwiam Wasze pozytywne nastawienie, dzieki wielkie za ogrom informacji, jakie tu uzyskalam. Dzieki Wam zrobilam mu badania krwi na poziom B12, kwasu foliowego ( wyniki ok, ma nawet podwyzszony poziom kwasu foliowego) i tu dowiedzialam sie o lampie Wooda.
Zycze wszystkim powodzenia i wytrwalosci w walce z ta przypadloscia.

malibu - Wto 13 Mar, 2012 16:44

hej,moja córka ma podejrzenie bielactwa ,tez dostała do smarowania Protopic 0.03 z zaleceniem smarowania 2-4 miesiące, tzn. jesli zachodzi jakas zmiana to to przedłużyć do 4 miesięcy ,jesli nic się nie zmieniło po 2 miesiącach -dać sobi espokój;moja córka tez ma 6 lat .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group