To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Sposoby leczenia - A stosowały?cie Sufrin?

Dorota.A. - Wto 13 Mar, 2012 19:21
Temat postu: A stosowałyście Sufrin?
Witam wszystkich.
Poszukuję wielu pytań, więc i tu dotarłam jako nowa :-)
Także mam problemy ze skórą, na wielu forach zetknęłam się z Sufrinem, jak doczytałam preparatem który w składzie ma siarkę. A wiem, że siarka ma dobroczynny wpływ na skórę, na regenerację, na wszelkie bolączki z egzemami, łuszczycą itp.Czy stosował ktoś w swych dolegliwościach? czekam na info.
Pozdrawiam
Dorota

wlodar28 - Czw 12 Kwi, 2012 23:05

coś echo na ten temat
Dorota.A. - Śro 16 Sty, 2013 09:20
Temat postu: Moje doświadczenia z Sufrinem
Odkąd pamiętam miałam problemy trądzikowe na twarzy, raz bywało lepiej, raz gorzej. Stosowałam różne kosmetyki, jednak bez większych efektów. Gdy zaczęła się faza suplementów sięgnęłam i po nie, by od wewnątrz zaaplikować zestaw witamin i minerałów które korzystnie wpływają na skórę, stosowałam vitamine A, E, B, i inne gotowe zestawy. Kiedyś zetknęłam się z siarką sufrin która działa przeciwzapalnie i wspomaga organizm w walce z trądzikiem, ponadto oczyszcza organizm. Zdecydowałam się na zakup preparatu, ku mojemu zaskoczeniu zadziałał: moja twarz nie jest już zasypana bolącymi wykwitami. Zaczerwienienie pozostały ale to nic w porównaniu z tym co było. Ponadto dostrzegłam, że moje stawy które od 2-3 lat zaczęły się odzywać to po zastosowaniu siarki zupełnie o nich zapomniałam. Systematycznie stosuje inne witaminy a z nią siarkę i widzę że włosy które 2 lata temu, po ogromnym stresie były w opłakanej kondycji, połamane i wypadające, teraz bardzo się zagęściły, gdy wiąże kucyk aż nie moge uwierzyć, że jego objętość tak się powiększyła.
To w wielkim skrócie moja historia, choć początki nie były kolorowe ;-)

aniabi - Śro 16 Sty, 2013 13:26

Dużo pozytywnych opini u osob cierpiących na łuszczycę.Może przetestuję ze względu na trądzik i włosy.
Dorota.A. - Wto 29 Sty, 2013 09:34

Szczerze zachęcam do sufrinu, jeśli problem konkretnych dolegliwości nie leży gdzieś głęboko siarka powinna zadziałać :-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group