To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Sposoby leczenia - Wycofanie protopicu

toa - Pią 03 Sie, 2012 00:02

Brzmi całkiem poważnie. Czyli co, lepiej nie stosowac?! :(

Widzę, że sporo jest w Internecie informacji na ten temat. Wątpliwości pojawiały się wiele lat temu, bo znalazłam artykuły z 2005. Nic nie jest naukowo udowodnione, ale ze względu na bezpieczeństwo radzą ograniczyc użycie Protopicu do miniumum.

http://www.ehow.com/about...ncer-risks.html

Delfina - Sob 04 Sie, 2012 00:24

Artykuł, który znalazłam jest ze stycznia 2012 roku, aczkolwiek nie ma do niego żadnego odnośnika kto jak i kiedy wykonywał te badania (jak zwykle). Jest to tylko strona poświęcona dostarczaniu "prawdziwej" wiedzy konsumentom.
Ale Twój artykuł jest bardzo podobny... więc coś w tym musi być.

szanti12318 - Sob 04 Sie, 2012 12:17

mnie jakos ten artykuł nie przerazil i dzis kupialm protopic. Z nim wydaje mi sie po naswietleniach szybciej pojawia sie pigment choc bez niego takze.
aniabi - Nie 05 Sie, 2012 09:49

choć bez niego także Ci sie pojawia to może lepiej nie używać tego protopicu?Ja sie zastanawiałam czy go kupić,ale bez niego też mam takie efekty jak ci którzy go używają więc szkoda zdrowia i kasy.A z większości przypadkow wynika że naturalnie uzyskany pigment bez wymuszania go protopikiem nie zanika,a ztym z protopicu to rożnie bywa,podobno uzależnia skore i trzeba sie nim cały czas smarować.pozdrawiam :-)
szanti12318 - Nie 05 Sie, 2012 10:28

juz kupilam i uzywam. Ja potrzebuje aby pigment zrepigmentowanych plamek zlal sie ze skora, na polowe plamki juz do tego doszlam ale jej drugi bok wyroznia sie tz ja go widze. co nas nie zabije to nas wzmoxcni, lampy tez nie sa zdrowe i wiele rzeczy mozna by bylo wymieniac pol dnia.
aniabi - Nie 05 Sie, 2012 11:21

no w sumie masz rację.a czy jest ktoś komu protopic lub elidel pomugl przywrócić pigment na rękach?chodzi mi szczególnie o dłonie.
sl8er - Nie 05 Sie, 2012 11:52

szanti12318 napisał/a:
juz kupilam i uzywam. Ja potrzebuje aby pigment zrepigmentowanych plamek zlal sie ze skora, na polowe plamki juz do tego doszlam ale jej drugi bok wyroznia sie tz ja go widze. co nas nie zabije to nas wzmoxcni, lampy tez nie sa zdrowe i wiele rzeczy mozna by bylo wymieniac pol dnia.




,,co nas nie zabije to nas wzmoxcni"

:hahaha:

jak ktoś wie na czym polega podstawowe dzialanie protopicu... to brzmi to jak czarny humor...

szanti12318 - Nie 05 Sie, 2012 12:33

a co inego mi pozostalo. Mam 22lata corke meza i musze to pokonac. A jesli chodzi o plami na brzuchu to duzo juz nie brakuje
junior - Pią 17 Sie, 2012 21:34

to ja już naprawdę nie wiem,co robić...
po protopicu mi ładnie zachodzą i naprawdę szybko plamy na kolanach..I co ja mam zrobić? Zrezygnuje z protopicu - zrezygnuje z pigmentu..
Też dostałem bez większego problemu, w aptece nie mieli,ale za jakieś 5 dni został sprowadzony bez problemu... :roll:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group