To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Poznajmy się - Witajcie

jachna - Pią 03 Sie, 2012 02:22
Temat postu: Witajcie
Pisze z chęcią przywitania się : ) Jestem Joasia. Nie chce Was obarczać swoimi tematami, które pewnie w dużej mierze są podobne do Waszych. Więc przywitam się tylko i do zobaczenia w innych działach forum : )
Nemek - Pią 03 Sie, 2012 09:12

Cześć Joasia :wink: to i ja sie nie rozpisuje :-) Miłego forumowania z nami.Pozdrawiam :cool:
Dawid - Pią 03 Sie, 2012 17:16

Witamy, pozdrawiamy :lol:
xomkax - Sob 04 Sie, 2012 23:14

Heeeej :D

Mogłabym Cię zasypać ciągiem bezsensownych zdań, ale jestem tak leniwa, że napiszę tylko, WIIITAAAAJ <3

Mariusz - Pon 06 Sie, 2012 11:38

Witaj.
hello-kitty - Wto 07 Sie, 2012 17:25

cześć to ja też się przestawię... Łucja :) co mi jest dowiedziałam się dzisiaj :neutral: Co mogę dodać... to nie pierwsza moja nieuleczalna choroba, niestety :cry: za to pierwsza, która ma nie powodować bólu z tego co zrozumiałam :) Mam nadzieję, że na tym forum przekonam się, że bielactwo nie odstrasza innych ludzi, bo lekarz zasugerował mi, że często łączy się z ono izolacją społeczną a ja swoją pracę zawodową łączyłam dotąd z przebywaniem non stop wśród ludzi... Pozdrawiam wszystkich :grin:
aniabi - Wto 07 Sie, 2012 20:29

Cześć Łucja.co to za lekarz do którego chodzisz?lepiej od razu go zmień!Niech sam sie izoluje!!!Skoro dopiero dzisiaj sie dowiedziałaś ze masz bielactwo to zapewne masz mało plamek,a więc napewno sobie z nimi poradzisz!pozdrawiam
xomkax - Śro 08 Sie, 2012 20:58

Pff! Lekarz do odstrzału! Da namiary, wyślę tam moje jednostki!

A tak poza tym to witaj! I nie ma się czym martwić, ja jestem sobie małą wesołą i łaciatą dziewczynką i jest mi z tym dobrze <3

szanti12318 - Śro 08 Sie, 2012 22:10

xomkax znowu swoje :) ona jest niemożliwa. Szczerze Ci nasi lekarze to do d... Więcej sie na forum dowiedzialam moj lekarz popatrzyl na mnie i stwierdzil defekt kosmetyczny ale mam meza wiec po co ja sie martwie!!! I to ceniony lekarz ale jak on każdemu takie rady daje to ja dziekuje

[ Dodano: Sro 08 Sie, 2012 22:10 ]
a dodam ze pamki mialam na brzuchu to stwierzil ze majteczkami przykryje... dla mnie ta wizyta byla strasznym szokiem

xomkax - Czw 09 Sie, 2012 01:05

szanti12318 napisał/a:
xomkax znowu swoje ona jest niemożliwa.

haha też Cię koooochaaaam :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group