To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Terapie naturalne - Naturalne zioła (prepaty) które lecz? bielactwo- znacie?

parker - Sob 19 Sty, 2013 13:55
Temat postu: Naturalne zioła (prepaty) które leczą bielactwo- znacie?
Witam
Jakie znacie naturalne zioła (preparaty, owoce) które leczą czy pomagają w leczeniu bielactwa?
Fajnie zeby w jednym temacie wszystkie wymienić :)

Ja stosuję :
1. Bodziszek cuchnący
2. sok z dziurawca
3. Len

raw - Sob 19 Sty, 2013 18:13

No i z jakim skutkiem stosujesz te trzy wyżej wymienione zioła?
parker - Nie 27 Sty, 2013 00:18

stosuje jako uzupełnienie do vitixu, protopicu, Locoid Lipocreamu ( były tez naswietlania)
powiem tak efekty sa na twarzy łokciu plecach na rekach a wlasciwie dloniach... ale dlugo nic z tym nie robilem bo mi lekarka powiedziala ze skoro nie boli to po co leczyc poza tym na to nie ma lekarstwa tylko operacja :/ a okazuje sie ze sa metody i trzeba próbowac :)

młoda - Śro 20 Lut, 2013 02:48

ja mam tylko 2 plamki na twarzy od 6 lat , większość ludzi twierdzi że to jest choroba nie uleczalna , ale to chyba nie prawda ? co byś propnował na rozpoczęcie leczenia , protopic brałam ale słabo działał
Dorota.A. - Pon 18 Mar, 2013 11:10

Pamiętajcie tylko, że przy soku z dziurawca trzeba uważać, gdyż podczas intensywnego picia trzeba unikać potem a przynajmniej nie eksponować ciała na słońce,
Po zażywaniu dziurawca skóra staje się wyjątkowo wrażliwa na promieniowanie ultrafioletowe. Dlatego długotrwała ekspozycja na słońce może doprowadzić do tzw. reakcji fototoksycznej - uczulenia na światło (pojawienie się plam barwnikowych, oparzeń słonecznych).

gusia1978 - Wto 19 Mar, 2013 08:46

Witam,
Ja stosowałam kiedyś mieszankę ziół zaleconą przez Bourion. Niestety gdzieś zapodziałam przepis. Wydawało mi się że kiedyś gdzieś go na forum spotkałam, ale teraz nie mogę odszukać. Czy ktoś z was może posiada, lub wie gdzie szukać przepisu na tę mieszankę?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group