To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Poznajmy się - Witam Wszystkich, w szczególności Panie

User2560 - Nie 18 Sie, 2013 10:59
Temat postu: Witam Wszystkich, w szczególności Panie
Mam na imię Krzysztof, mam 27 lat.
Pierwszą plamke mam od zawsze, ale nie wiązałem jej nigdy z bielactwem.
Do czasu gdy pojawiły się kolejne jakieś 4 lata temu. Na szczęście mam ich niewiele
i to w takich miejscach gdzie ich nie widać nawet na plazy. Dlatego mój stan absolutnie
nie wpłynął w żaden sposób negatywnie na moje funkcjonowanie w społeczeństwie (nikt ze znajomych i rodziny nie wie o mojej chorobie).
Jeśli chodzi o leczenie to nie prowadzę żadnego. Jakieś pół roku temu zdecydowałem się pójść z ciekawości do dermatologa, jednak gdy przepisał mi protopic (czego się spodziewałem) już więcej mnie nie zobaczył.
Czyli niby wszystko jest ok, więc gdzie jest problem?
Mój problem tkwi w bliższych relacjach damsko-męskich. Boję się odrzucenia, po tym gdy kobieta dowie się o mojej chorobie.
Może to pytanie skierowane na nieodpowiednim forum, ale jak kobiety reagują widząc w sytuacji intymnej białe plamy? CZy to im przeszkadza? Z całym szacunkiem dla Pań z tego forum, ale sądzę że nie otrzymam wiarygodnych wyników od nich.
Pytam zaś głównie panów mających takie doświadczenia.
PAnie zaś mogą pisać jeśli mają ochotę poznać kogoś fajnego;)
pozdrawiam

xomkax - Nie 18 Sie, 2013 14:24

Moja wiarygodna odpowiedź brzmi: och błagam, w życiu bym się tym nie przejęła :p
No, ale co ja tam wiem :D

W każdym razie witaj ;)

szanti12318 - Nie 18 Sie, 2013 21:34

u mnie tez moich plam nie widac. Właśnie wróciłam z wakacji z Turcji jestem opalona na braż i wydaje mi sie ze te skorki tez sie delikatnie opalily bo napewno nie sa biale ani rozowe. wiec jest dobrze i nie doluje sie tym


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group