To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Postępy i sukcesy - szukam osoby której przestały wypadać włosy

tocka - Pią 13 Wrz, 2013 17:10
Temat postu: szukam osoby której przestały wypadać włosy
Witajcie
Kiedyś przeczytałam tu na forum że jakaś osoba poradziła sobie z wypadaniem włosów. Była bym wdzięczna gdyby się do mnie odezwała ponieważ nie mogę znaleźć tego wątku. Mam ten problem z wypadniem i nic mi nie pomaga a włosy garściami mi wychodzą :(... no i to bielactwo maskara :(

User2578 - Pią 13 Wrz, 2013 17:55

az wstyd się przyznać :D
ale ja kiedyś robilem tak:
zółtko + olejek rycynowy + nafta kosmetyczna i rezultaty były :P

x2 w tygodniu 10min z tym siedziałem na glowie minimum :D
pozdrawiam

aniabi - Pią 13 Wrz, 2013 18:45

tocka, jezeli włosy Ci wypadaja to musi coś byc nie tak.Spróbój pic skrzyp polny i pokrzywe to dobrze działa na skórę włosy i paznokcie.
Ulencja - Pią 13 Wrz, 2013 19:07

nie jestem pewna,ale ja pisalam o wypadaniu włosów.Mnie pomógł Follixin kupiony poprzez stronę http://follixin.pl/
Tak samo-wypadały mi garściami.Teraz już nie

arabika - Nie 22 Wrz, 2013 23:24

a ja slyszalam ze jak wlosy tak mocno wypadaja to problem z anemia moze byc, a jesli z tym jest ok to i tak ze by brac zelazo ze wzgledu na te wlosy, mi po 2 ciazach wlosy okropnie wypadaly i dlugo bralam zelazo bo w 2ej ciazy mialam anemie, po ciazy kontynuowalam branie zelaza i problem zniknal.
kiedys tez stosowalam nafte ,zoltko i cytryne...pomagalo a wlosy byly lsniace i zdrowe ;-)

szanti12318 - Pon 23 Wrz, 2013 23:21

ja w ciazy mialam anemie ale wlosy nie wypadaly mi. Teraz wypadaja troche ale to przez moje codziennie meczenie ich prostowanie. Ale pomimo tego i tak mam bardzo geste i grube włosy wiec ja tego nie łącze z bielactwem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group