To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Sposoby leczenia - Produkty codziennego użytku

raw - Śro 06 Lis, 2013 14:24
Temat postu: Produkty codziennego użytku
Hej,

pomyślałem, że przyda się jeszcze taki temat, gdzie będziemy mogli umieszczać nazwy produktów, z których na co dzień korzystamy - czy to pasty bez fluoru czy to żele do kąpieli. Możecie pisać dosłownie o wszystkim. Przy okazji wspomnianego produktu, dobrze by było gdybyście dodali również informację o cenie oraz miejscu (np tesco) zakupu konkretnego towaru. Warto czasem też umieścić zdjęcie opisywanego wyrobu.

Prosty przykład:

1. Pasta Sensodyne Classic 75ml | 11,99 zł | Sklep Orzech | Zdjęcie

P.S: Umieściłem ten wątek w dziale "Sposoby leczenia" z oczywistych względów - największa aktywność.
P.S.S: Tylko bez żadnej kryptoreklamy :D

Edit: Jeszcze jedna sprawa. Możecie także tutaj pisać o promocjach w różnych sklepach na konkretne produkty (np pasty). Na pewno ktoś skorzysta z takiej informacji :)

Udana - Czw 07 Lis, 2013 08:58

Już pisalismy...ale warto przypomnieć o WODACH MINERALNYCH

http://www.6weidera.pl/in...mineralnej.html

white_power88 - Czw 07 Lis, 2013 14:56

Wafle ryżowe bez glutenu. Niektóre mają gluten(te smakowe przeważnie) trzeba patrzeć żeby były bez glutenu :wink:
raw - Czw 07 Lis, 2013 18:18

Udana napisał/a:
Już pisalismy...ale warto przypomnieć o WODACH MINERALNYCH

http://www.6weidera.pl/in...mineralnej.html


U mnie w domu od jakiegoś czasu gości tylko muszynianka. Płacę lekko ponad 2 zł (bodaj 2,29 zł) za butelkę w inter marche.

Wafle ryżowe tylko naturalne - są bez dodatków. W składzie tylko ryż brązowy. Czasem kupuje też z dodatkiem musli albo z algami morskimi dla odmiany. Cena za opakowanie (130g) w moich okolicach, to 2,99 zł.

Udana - Wto 03 Gru, 2013 10:34

zrobiłam sobie paste do zębów. Polecam bardzo dobrze myje.
Ja zrobiłam tak:

2 łyżki oleju kokosowego
2 łyżki sody oczyszczonej
1 łyżka ksylitolu
20 kropel olejku miętowego

Wymieszać, pozostawic na chwilę. Mycie jest bardzo przyjemne, zęby wydają się gładziutkie i czyste. Ale jak będzie.

Oryginalny przepis:
http://www.akademiawitaln...bow-bez-fluoru/

User2635 - Nie 15 Gru, 2013 14:59

Witam, a co z tymi wodami mineralnymi , którą polecacie najbardziej ? czy może wogóle nie pić ?
Udana - Pią 20 Gru, 2013 13:32

Można pić o niskiej zawartości fluoru lub najlepiej bez fluoru.

http://www.6weidera.pl/in...mineralnej.html

kulka - Nie 22 Gru, 2013 11:26

A ja ostatnio zaczęłam zwracać uwagę na środki czystości , żeby były jak najbardziej naturalne , i trafiłam na firmę lavera , kupiłam mydło w płynie , dezodoranty w kulce , szampon , odżywkę do włosów , balsam do ciała i zobaczymy , pachną pięknie i mają miłą konsystencję ,staram się stosować kurację Jana z ziołami i unikam nabiału , u mnie działa , plamy zaczynają się repigmentować , najwolniej na dłoniach ale też idzie , najgorzej że czasem ze mnie wychodzi ciasteczkowy potwór.
Kosmetyki od 15 do 30 zł , kupiłam na stronie internetowej

Udana - Nie 22 Gru, 2013 15:11

kulka napisał/a:
A ja ostatnio zaczęłam zwracać uwagę na środki czystości , żeby były jak najbardziej naturalne , i trafiłam na firmę lavera , kupiłam mydło w płynie , dezodoranty w kulce , szampon , odżywkę do włosów , balsam do ciała i zobaczymy , pachną pięknie i mają miłą konsystencję ,staram się stosować kurację Jana z ziołami i unikam nabiału , u mnie działa , plamy zaczynają się repigmentować , najwolniej na dłoniach ale też idzie , najgorzej że czasem ze mnie wychodzi ciasteczkowy potwór.
Kosmetyki od 15 do 30 zł , kupiłam na stronie internetowej


W środkach czystości ważny jest skład. Czy mają parabeny SLS SLES ?

Wklej jakiś przykładowy skład kosmetyku to zobaczymy co tam jest?

kulka - Nie 22 Gru, 2013 18:14

Wzięłam pierwszy lepszy balsam różany :

Balsam do ciała Rose garden
z dziką różą z upraw ekologicznych


Składniki: wodno-alkoholowy wyciąg z płatków róż*, roślinna gliceryna, oliwa z oliwek*, trójglicerydy (mieszanka roślinna), alkohol tłuszczowy, olej sojowy*, ester kwasu glicerynowego, masło shea, olej z dzikiej róży*, olej migdałowy*, squalan, lecytyna, witamina E, ksantan, olej kokosowy, sterole roślinne, hydrolat z mirtu*,witamina E, olej słonecznikowy, witamina C, mieszanka olejków eterycznych.

pH 5,0-5,5, emulsja typu olej w wodzie, produkt wegański, kosmetyk spa
*składniki pochodzące z upraw ekologicznych[/i]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group