To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Sposoby leczenia - Tabletki VITIX

ryhuu32 - Wto 19 Cze, 2007 18:12

hej!jestem troche zdziwiony cena vitixu podana przez ciebie.ja wlasnie latwie go sobie z ROSJI
I CENA wacha sie w granicach 30$!skad ta rozbierznosc?moze ktos wie? :zdrówko:

nica - Śro 20 Cze, 2007 08:04

cześć
mnie też taka wysoka cena dziwi bo 4 szt. można w Rosji za to dostać , ale czy w byłych państawach ZSRR też np. Ukrainie? Skąd dokładnie je dostajecie ?

nica - Śro 20 Cze, 2007 11:36

http://www.valmedica.ro/e...metics.html#lsi

w Rumunii też można dostać :sad: i kamuflaż też

ryhuu32 - Wto 03 Lip, 2007 20:56

hej ja znowu odnosnie tabletek vitix.znajomy wrocil wlasnie z moskwy i UWAGA:w jednej z najwiekszych aptek w tym miescie nie ma ,ani nawet nie slyszeli o takich tabletkach!!nic z tego nie rozumiem!
nica - Śro 04 Lip, 2007 06:00

http://www.vitix.ru/page.php?rub=faq

cześć
to jest adres rosyjskiego forum na tej stronie znaleźć można adresy aptek, w których jest vitix żel i miał być w tabletkach . Na forum jest coś o zmianie dystrybutora? i kłopotach z licencją? ( nie pamiętam za bardzo już rosyjskiego :neutral: )

ryhuu32 - Czw 05 Lip, 2007 18:15

SIEMKA!no rzeczywiscie jest ten lek,dokladnie jak podalas na tej stronie!!i co wiecej jak przetlumaczyl mi znajomy mozna go kupic !!wysylajo rownierz za granice!bede probowal jak co dam znac :zdrówko:
kasta15 - Pią 06 Lip, 2007 13:00
Temat postu: z tej stronki rpóbowałam...
Ryszardzie,
z tej stronki własnie zamawiałam vitix... dzwoniłam pod podany tam nr- informacja była taka jak widnieje w witrynie- wysyłamy za granicę, nie ma problemu; pieniądze zostały wpłacone, telefony ponaglające były różne, raz brak w magazynie, potem duża ilość zamówień krajowych, potem, że brak certyfikacji w Polsce, więc nie wyśla. Nie jestem nacjonalistką w żaden sposób, ale rosyjski sposób handlu jest dziwny i przykry chyba nawet. Pieniądze oddali, tyle tylko, żeby ich nie spalić... :evil: Jaby komuś z Was udało się więcej działać to błagam o informację.
Pozdrawiam
Ania

ryhuu32 - Pią 06 Lip, 2007 20:03

to rzeczywiscie przykra sprawa:ale z tego co wyczytal moj znajomy oni certyfikat na tabletki beda posiadac dopiero gdzies na jesieni......wszystko to mocno poplatane.. :cry: :cry:
Abi - Pon 14 Lip, 2008 16:26

hej, ale w tych tabsach vitix nie ma niczego specjalnego chyba

witaminy same?

ktoś do nich w końcu dotarł?

kasta15 - Czw 17 Lip, 2008 13:59

Witaj,
tabletki te jako substancję czynną mają ten sam wyciąg roślinny (z melona) plus zestaw witamin i innych substancji o charakterze enzymatycznym, podobnie jak żel. Jest więc wysokie prawdopodobieństwo, że skoro komuś pomaga żel to tabletki mogą być rewelacyjne.
Niestety mi nie udało się do nich dotrzeć.
Pozdrawiam
Anna

Abi - Czw 17 Lip, 2008 17:24

hm

no dobra, to ja popytam znajomych, czy ktoś nie ma rodziny w Rosji :)

[ Dodano: Czw 17 Lip, 2008 18:57 ]
a czy orientujecie się, czy w innych krajach można dostać te tabletki?

w Stanach na przykład, bo akurat moja przyjaciółka tam jest?
albo w Anglii, bo moja znajoma ma tam siostrę farmaceutkę?

:)

[ Dodano: Czw 17 Lip, 2008 19:11 ]
dobra, wysłalam mejla do producenta, gdzie mozna kupić

ciekawe, czy mi odpiszą :)

gaucho24 - Pią 18 Lip, 2008 20:05

Witam.
Czy ktoś orientuje się czy vitix w tabletkach jest dostępny we Francji i czy trzeba mieć francuską receptę od lekarza czy bez recepty można kupić ?????
Pytam bo właśnie wybieram sie na jakiś czas do Francji i chciałbym spróbować.
Z góry dziękuje za odpowiedź.

kasta15 - Nie 20 Lip, 2008 20:45

Wg moich danych vitix tabletki jest dostępny wyłącznie w Rosji. W Europie Zachodniej, jeśli będzie tj. również we Francji, będzie w tym czasie w Polsce. O informacji dot. USA nie słyszałam, mniemam, ze tam też nie ma. pozdrawiam
Abi - Nie 20 Lip, 2008 21:42

no ale przecież oni to we Fr robią chyba
więc jak może nie być dostępne?
bezsens, nie rozumiem tego świata :)

insane_hunter - Czw 07 Sie, 2008 20:28

Wujek mieszkający w USA dowiedział się kilku rzeczy na temat tych tabletek:
1. Tabletki Vitix nie są dopuszczone do obrotu w Stanach
2. Fabryka produkujaca znajduje się w Rumunii
3. Tabletki są sprzedawane na 100% w Rosjii i Francji
4. Co ciekawe fabryka ta cały sierpień ma przerwę urlopową :(

Rozmawiał telefonicznie z menagerem tej firmy , który tylko potwierdził ,że nie ma możliwości wysyłki towaru do kraju w którym lek ten nie jest zarejestrowany.

stefan-ka - Sob 09 Sie, 2008 17:12

we francji sprawdzała moja koleżanka i nigdzie nie ma :-?
insane_hunter - Sob 09 Sie, 2008 19:47

Pewnie musiałby ktoś prosto do firmy uderzać. Może zostałyby wysłane ale pewnie tylko na terenie Francji...

Swoją drogą zaczynam wątpić w skuteczność tych ta tabletek skoro są tak mało rozpowszechnione na świecie...

texas - Sob 22 Lis, 2008 19:49

Witam,

Kupiłem kilka dni temu tabletki VITIX dla znajomej, ale okazało się, że nie może ona ich teraz stosować. Jestem już w Polsce i chętnie je komuś odsprzedam po kosztach plus przesyłka, ewentualnie odbiór osobisty w Warszawie bądź Lublinie. Jest to jedno opakowanie zawierające 30 tabletek.

texas - Czw 08 Sty, 2009 08:09

Tabletki są wciąż do sprzedania. Cena 80 zł razem z przesyłką.
slavo - Czw 08 Sty, 2009 18:44

texas napisał/a:
Tabletki są wciąż do sprzedania. Cena 80 zł razem z przesyłką.


Do tego Pana radzę podchodzi z ograniczonym zaufaniem. W listopadzie byłem zainteresowany zakupem tych tabletek. Gośc zadzwonił do mnie. Powiedziałem ze za 6 dni będę w Warszawie i moglibyśmy się spotkac. Jednakże zaproponował wystawienie tych tabletek na allegro, gdzie będzie jego konto bankowe , na które należy wpłacic pieniądze, i wtedy dopiero prześle tabletki vitix. ( niestety za pobraniem pocztowym się nie zgodził). I do tej pory cisza. Teraz się oddzywa ze nadal chce je sprzedac.

kasta15 - Nie 29 Mar, 2009 18:01
Temat postu: stosowanie
Witam,
kupiłam tabletki Vitix od Pana Mikołaja (patrz powyżej). Powiem tyle, że efekt jest taki jak oczekiwałam- skoro żel działał u mnie miejscowo, tabletki działają wszędzie. Mam liczne powroty pigmentu na szyi, gdzie od lat próbowałam i szło ciężko, to tylko jedno opakowanie, zostało mi 5 tabletek. Pozdrawiam serdecznie. I oby dali nam to wreszcie na rynek...
Ania

slavo - Nie 29 Mar, 2009 20:06
Temat postu: Re: stosowanie
No to super... :-)
kasta15 - Czw 02 Kwi, 2009 18:59

Witam,
opakowanie skończone. Przyjęłam 30 tabletek (30 dni), naświetlania 4 razy- efekt repigmentacja znacznej części szyi i okolic bikini, trochę dłonie (nieznacznie). Rokuję, że tabletki działają u mnie, jak działa żel. Jestem przekonana, ze pomogłyby tym, którym żel przynosi efekty. Dlatego wkurzam się i łamię, gdy pomyślę, że nie możemy ich mieć:(
i nigdy tego rozumieć nie będę
życzę sukcesów
pozdrawiam
Ania

xmati6 - Czw 02 Kwi, 2009 22:17

Kurde no... 30 dni i mówisz znaczne efekty, pomyśleć co byłoby po 90 dniach ahh pomarzyć tylko :(
Bernadeta - Pią 03 Kwi, 2009 16:56

Tylko pogratulowac! Swietnie, ze podzialaly te tabletki na Ciebie :biggreen: raduje sie razem z Toba :grin:

gdzie mozna nabyc te tabletki?

Koslo - Sob 04 Kwi, 2009 16:25

Witam serdecznie,

No cóż, skoro ze wschodnimi sąsiadami nie wyszło, wysłałem maila do francuskiej firmy produkującej żel VITIX z zapytaniem o tabletki i o ewentualną wysyłkę za granicę. Mam również prośbę-moglibyście podać skład tabletki? Tutaj kieruję się do wszystkich znających język rosyjski, chodzi o jak najdokładniejsze dane na temat składu, mój tato jest po farmakologii i być może poddałby trochę pomysłów, czym zastąpić te tabletki, czym chętnie się podzielę na forum. Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedzieć.

arek - Sob 04 Kwi, 2009 19:35

Melon extract (EXTRAMEL) 15mg
Catalase 75UI
Superoxide Dismutase 210UI

Vitamin E (15UI) 10mg
Vitamin C 60mg
Vitamin B9 (Folic acid) 200mg
Vitamin B12 1mg
Cu 2,5mg
Se 75mg
Zn 15mg


Vitix Kamuflaż w POLSCE :grin:
http://aptekacentrum.lubl...gel,i23313.html

Ulencja - Sob 04 Kwi, 2009 21:05

Patrzyłam na ten link i mam pytanie,czy ten żel do barwienia skóry rzeczywiście barwi? Bez znaczenia jest, kto ma jaki odcień skóry? Zainteresował mnie ten vitixcolor.
slavo - Sob 04 Kwi, 2009 21:08

Tutaj znalazłem Tabletki Vitix, ale czy będą chcieli wysłać do Polski to nie wiem. Mozna zapytać http://www.kevelt.ee/eng/...dus/?product=18
Bernadeta - Sob 04 Kwi, 2009 21:32

przed chileczka wyslalam zapytanie odnosnie zakupu i sprzedazy wysylkowej za granice, ciekawe jaka bedzie odp z ich strony :)
Koslo - Sob 04 Kwi, 2009 22:34

Dzięki wielkie Arek za szybką reakcję! Niestety będę się widział z tatą na Wielkanoc, wtedy razem siądziemy i rozkminimy co tam siedzi :grin: . Francuzi nie odpowiedzieli jeszcze na moje pytanie. Pozdrawiam!
arek - Nie 05 Kwi, 2009 07:46

też widziałem wczoraj ten sklep Slavo :-)

mam kolegę który mieszkał w Estonii także spytam go czy któryś z jego znajomych nie wysłałby do Polski

w tym linku do sklepu od Ciebie Slavo vitix tabletki są dużo tańsze niż żel,
może nie są zatem takie drogie

pozdro

Koslo - Nie 05 Kwi, 2009 12:50

arek napisał/a:
mam kolegę który mieszkał w Estonii także spytam go czy któryś z jego znajomych nie wysłałby do Polski


wysyłka na pewno kosztowałaby trochę, może by tak kolektywne zamówienie? Jeśli tworzyła by się ewentualna lista na zamówienie zza granicy, wpisuję się na nią, pozdrawiam!

[ Dodano: Pon 06 Kwi, 2009 13:37 ]
hej Kochani,
Dostałem maila od angielskiego producenta VITIXu, mogą jak najbardziej wysyłać do Polski tabletki! Osoby, które mają większą znajomość angielskiego prosiłbym o przetłumaczenie, oto wiadomość jaką odszymałem:

It's nice to hear that even people in those countries where ViTiX
products aren't sold know about Vitix.

The price is following:
ViTiX tablets (one package) 10,20EUR
Money transferring cost 5,80EUR
Transportation cost to England or Poland 2,00EUR (the price depends on
the weight of the shipment. For example if you'll order 2-6 pieces of
ViTiX tablets then the transportation cost would be 3,20EUR etc)
Altogether 18,00EUR

In case the price is acceptable and you want to place an order, then
please let us know. Then I'll specify bank�s records and exact sum of
invoice.


Have a nice day!

Kildu Kask
AS Kevelt
www.kevelt.ee
Phone: (+372) 620 4391
Fax: (+372) 670 1219

[ Dodano: Pon 06 Kwi, 2009 13:43 ]
Chciałbym zauważyć, że euro stoi po 4.41, więc 18 x 4.41=79,38, VITIX żel przeciętnie 140 zł, więc raczej się opłaca. Powiadomię producenta, że jestem jak najbardziej zainteresowany, pozdrawiam.

Bernadeta - Pon 06 Kwi, 2009 15:52

czesc ja rowniez dostalam odp o takiej samej tresci, oglonie tlumaczac to cieszy ich to, ze ludzie z innych krajow gdzie nie jest sprzedawany ten produkt maja wiedze na jego temat, ponizej podaja cennik za produkt i cennik za wysylke proponujac przy wiekszym zamowieniu nieco wieksze, ale tez ekonomiczniejsze koszty, razem przy zamowieniu 1 op (10.20)plus oplata za przelew kasy (5.80) plus koszt wysylki (2.00) daje 18 euro,
w wypadku kiedy cena Ci odpowiada i chcesz zamowic wystarczy ich zawiadomic oni wystawia odpowiednia fakture,
zyczy milego dnia
Kildu Kask
w imieniu Kevelt
adres str inernetowej i nry telefonu oraz faxu

moze nie jest to precyzyjne tlumaczenie i jesli ktos sie z nim nie zgadza to prosze wybaczyc zrobilam co w mej mocy

Karina - Pon 06 Kwi, 2009 16:18

Hej !
A czy ktoś miał stycznośc z tabletkami VITILIGEX ?

kasta15 - Pon 06 Kwi, 2009 20:11

czy ktoś próbował zamawiać?

[ Dodano: Pon 06 Kwi, 2009 21:19 ]
Kolso, życzę Wam sukcesu, ale ten ich ekstrakt z melona jest raczej tajemnicą i w nim cały sęk- pozostałe to mikroelementy- baza, uzupełnienie, to dla Taty pryszcz będzie, ale główny składnik to ten roślinny ekstrakt właśnie, pozyskiwany w sposób objęty tajną recepturą- opatentowaną...
no, ale czekam na każde info, zwłaszcza, że to nie jest żadne czary-mary, tylko to działa, a efekt widzę w lustrze, i choćby pomogło nawet kilku z Was to warto poruszyć niebo i Ziemię.
Polookam jeszcze, pomyślę, pokombinuję i liczę na Was.
ściskam
Ania :zdrówko:

brahmin - Wto 07 Kwi, 2009 12:01

czesc, jestem nowy wiec prosze o wyrozumialosc...
co do tabletek VITIX ktos pisal ze jego kolezanka ich uzywac nie moze, pytanie brzmi, czy one sa jakies niebezpieczne dla zdrowia, maja jakies przeciwskazania? biorac tabletki trzeba chodzic na jakies naswietlania lub na slonce? zel o ktorym piszecie wymaga naswietlania czy dziala miejscowo bez zadnych dodatkowych wymogow?

arek - Wto 07 Kwi, 2009 18:59

genialnie że ta firma chce wysyłać :razz:

powiedzcie mi, czytaliście może na zagranicznych forach o efektach stosowania tych tabletek?

Koslo - Wto 07 Kwi, 2009 20:12

hej brahmin,

Ta sprawa jest troszkę indywidualna, jeśli chodzi o naświetlanie, mi rok temu vitix żel + opalanie twarzy bardzo pomogło, repigmentacja wokół oczu była naprawdę szybka. Ale już mój znajomy, któregoś razu się zapomniał na słońcu i doszło do tego, że popękała mu tam skóra do krwi czy coś takiego, więc jak piszę, to bardzo indywidualna sprawa. Twoja koleżanka może być uczulona na jakiś składnik, który jest powszechnie stosowany w lekach, nie musi być to jakiś szkodliwy specyfik, ale ona już powinna wiedzieć dlaczego nie może ich przyjmować. Do stosowania żelu raczej bym polecił Ci solarium lub właśnie słonko. Pozdrawiam.

xmati6 - Śro 08 Kwi, 2009 23:05

witam, jakby była jakaś lista osób z zamówieniem to ja się dopisuję! Pozdrawiam i czekam na informacje.
arek - Czw 09 Kwi, 2009 19:46

Ja i Maciek również jesteśmy chętni

najlepiej żeby zamówienie złożyła osoba dobra z angielskiego,
żeby ustalić wszystko z Estończykami

xmati6 - Czw 09 Kwi, 2009 22:30

Dokładnie, nie ma na co czekać ;) zamawiajmy
slavo - Czw 09 Kwi, 2009 23:41

Ja to bym chętnie zamówił od razu 3 opakowania.
insane_hunter - Pią 10 Kwi, 2009 07:45

Ja tak samo :wink:
Koslo - Pią 10 Kwi, 2009 11:26

witam wszystkich zainteresowanych zakupem tabletek Vitix,
Jak najbardziej mogę się podjąć kupna tabletek kolektywnie, nawiązełem już kontakt z firmą estońską, czekają tylko na sygnał ode mnie ile chciałbym zamówić. Jeśli ktoś ma doświadczenie w zamawianiu dla wielu osób z róźnych obszarów Polski, prosiłbym o podpowiedź, jak zamawiać dla tak wielu osób, chodzi mi np. o zebranie pieniędzy itp. Nie organizowałem jeszcze takich "zakupów" więc byłbym wdzięczny za sugestie co do poprowadzenia tej sprawy. Ja jestem z Włodawy, studiuję w Lublinie, jeśli ktoś mógłby przekazać pieniądze na produkt osobiście. Dajmy sobie czas do końca tygodnia na uzupełnienie listy, później kilka dni na dostarczenie pieniędzy(przelew na konto? osobiście?). Ja zamawiam dwa opakowania. Pozdrawiam.

Natalia_90 - Pią 10 Kwi, 2009 11:27

też się na to piszę :)

[ Dodano: Pią 10 Kwi, 2009 15:11 ]
wydaje mi się, że mogłbys podac osobom zainteresowanym swój numer konta, tak by wszyscy mogli przelać Ci należną kwotę doliczając do tego koszt przesyłki, tak byś potem mógl to ewentualnie rozesłac nam wszystkim... nie wiem czy dalo by się inaczej, tak by firma estońska wysyłała pod rożne adresy po 1-2 opakowaniach... ale można by sprobowac i zapytać się..

Koslo - Sob 11 Kwi, 2009 00:13

:!: hej, zróbmy tak, osoby chętne-swój nick a obok liczba zamawianych opakowań, czas do poniedziałku włącznie, w poniedziałek wieczór składam zamówienie, wysyłam maila do firmy estońskiej, wklejam odpowiedź na forum, dzielilmy się kosztami przesyłki i dajemy sobie np. dwa dni na uregulowanie kwot na zamówienie(konto lub osobiście-osoby z okolic Włodawy bądź Lublina). :!: , pozdrawiam.
xmati6 - Sob 11 Kwi, 2009 08:30

xmati6 - 1 opakowanie

:grin:

zawer - Sob 11 Kwi, 2009 08:37

Witam a mam pytanko bo nie jestem w temacie....1 opakowanie wychodzi ok 70 zł z przesyłka tak?? bo ja tez byłbym zainteresowany :grin:
Koslo - Sob 11 Kwi, 2009 10:26

witaj zawer,
Gdyby jedna osoba chciałaby zamówić (jeśli przyjmiemy, że euro stoi po 4.41, więc 18 x 4.41), wyszłoby ok. 79,38, im więcej osób zamawia tym zmniejsza się koszt zamówienia(wróć do angielskiego maila gdzie firma pisze o dokładnych kosztach). Pozdrawiam.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group