To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Ogłoszenia - Przyszłość forum

Czesiu - Nie 19 Lut, 2017 20:41
Temat postu: Przyszłość forum
Witajcie po długiej przerwie!

Niekórzy z Was już odpowiedzieli na poniższe pytania mailowo, za co bardzo dziękuję. Lepiej jest jednak mieć możliwość przedyskutowania na forum przyszłości i kształtu forum.

Na chwię obecną dostępne są już wszystkie tematy i posty (niektóre są puste z jakiegoś powodu, ale mniejsza o to). Tematy założone od drugiej połowy 2013 roku posiadają nazwę np. "Temat 1400" z uwagi na fakt, że część danych się nie zachowała w trakcie archiwizacji. Ponadto użytkownicy zarejestrowani od tamtego czasu mają nazwę np User 2645 - z tego samego powodu.

Pisanie i zakładanie kont jest już możliwe.

To, że forum jest potrzebne i na pewno będzie kontynuowane jest jasne i postanowione.

W tym wątku zapraszam do dyskusji, by podjąć decyzję, czy:
1. Zakładamy nowe forum (nowy lub stary adres www)?
2. Kontunuujemy z forum w obecnym kształcie?

Pozdrawiam

Anja - Nie 19 Lut, 2017 21:07
Temat postu: Re: Przyszłość forum
A powiedz mi, skąd w ogóle ta przerwa?
Czesiu - Nie 19 Lut, 2017 21:33

Z powodów technicznych - była aktualizacja oprogramowania serwera, na którym jest zainstalowana strona. Mimo kilku prób nie udało mi się przywrócić forum do poprawnego działania. Później z braku czasu odpuściłem sprawę. Ale ponieważ co jakiś czas przychodziły od Was maile z pytaniami, czy planuję wznowienie funkcjonowania forum, za co muszę też podziękować, w końcu sie udało.
Udana - Pon 20 Lut, 2017 15:13

Jestem za utrzymaniem forum w takiej formie jak jest. Ale na pewno trzeba posprzątać i wykasować tematy, które są stare, niedystutowane, nie wnoszące nic do wiedzy czy poznania. Też tematy z jednym czy dwoma odpowiedziami też do skasowania.
Bo jest dużo śmieci na forum.

Dawid - Pon 20 Lut, 2017 18:41

Ja również jestem za obecnym wyglądem forum.
białas - Pon 20 Lut, 2017 20:43

Jaka by forma nie była, to i tak treść najważniejsza.
A tej tu dużo i mi się podoba 8-)

nakpotan - Wto 21 Lut, 2017 20:33

no to teraz trzeba będzie dłuugo poczekać zanim znowu ludzie się pojawią ........wiem ,że są inne fora o vitiligo i tam teraz życie tętni .....
JUSTA - Śro 22 Lut, 2017 19:47

Witam ponownie jak milo was wszystkich uslyszec mysle ze konto powinno byc takie jakie jest teraz oczywiście powinny byc usuniete nie potrzebne tematy
aniula229 - Nie 26 Lut, 2017 18:12

WitamJa również jestem za pozostawieniem starego forum
pozdrawiam wszystkich serdecznie :-)

Kika - Pią 10 Mar, 2017 23:38

Dziękuję za informację o wznowieniu forum. Jestem za pozostawieniem w obecnym kształcie. Pozdrawiam :-)
Disorder - Wto 21 Mar, 2017 11:02

Ja rowniez jestem za tym aby forum zostalo w obecnej formie.
Kumciaki - Nie 16 Kwi, 2017 14:26

Witajcie :) Ja również jestem za tym żeby forum pozostało takie jak było :-)
aniabi - Pon 01 Maj, 2017 09:09

Witam wszystkich po bardzo długiej nieobecności.Z tego co widzę większość "starych"forumowiczów takich jak ja już tutaj nie zagląda :-( Mam pytanie czy są jakieś nowości odnośnie leczenia bielactwo czy dalej stoimy w miejscu jak te cztery lata temu gdy tu ostatni raz zaglądałam.Jeżeli ktoś coś to bardzo proszę o odpowiedź.
jagusia - Czw 25 Maj, 2017 22:24

też tak uważam, aby pozostawić starą formułę
ixi02 - Nie 24 Wrz, 2017 09:07

Hejka wszystkim.Cieszę się iż forum powróciło.Bo jest bardzo przydatne i wiele można się dowiedzieć, Równiez wróciłam po długiej przerwie ,choć jak widzę częstym gościem nie jestem ale postaram się nadrobic ale to że dużo się dzieje ostatnio i nawet by wejść na kompa we własnym celu zbyt czasu nie ma.Pozdrawiam wszystkich A ja myślę że forum jest dobre czytelne i niech pozostanie takie jakie jest, W końcu starych drzew się nie przesadza :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group