To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Sposoby leczenia - kamuflaż doskonały

Anonymous - Pią 20 Kwi, 2007 18:39
Temat postu: kamuflaż doskonały
witam wszystkich! niestaty nie potrafie sie zarejestrowac chociaz juz drugi dzien probuje.Mam nadzieje że ta wiadomość dotrze na forum.Na bielactwo choruje wiele lat,ale nareszcie od niedawna nie wstydze sie swoich rak czy twarzy.Otóż kupilam płyn do opalania natryskowego.Jeden litr kosztuje 200 zł. a wystarczy chyba na 2 lata.Wlewam go do buteleczki na perfumy i rozpylam na plamy.Efekt super!!!! Gdy zrobie na noc trzyma kilka dni.Można sie myc, zmywać i.t.d.Małe plamki robie pędzelkiem.Płyn można kupić w hurtowniach kosmetyków. Mój adres Hanna.WinMail.pl
Zygcia - Pią 20 Kwi, 2007 21:28

Czesc Hanna :)

kurczaki a jaki masz problem z zalogowaniem to moze pomoge ..albo admin pomoze Czesiu ..:>

fajnie wiedziec o tym płynie, jak sie nazywa taki płyn dokładnie jesli mozesz przeczytac z opakowania ? :) a i czy nic nie widac czy troche widac? ;>

a czy ten płyn nie zawiera fenolu?

ja uzywam dermotan i system tan jak sie postaram z nakładaniem to nie widac nic a nic. ale moze ten Twoj sposob jest ławtiejszy i tanszy w uzyciu? napisz cos wiecej

pozdrawiam

Anonymous - Sob 21 Kwi, 2007 17:11
Temat postu: kamuflaz
Ciesze sie ze moja wiadomość dotarła do wszystkich.Ten płyn jest naprawde świetny.Moja koleżanka jest kosmetyczką i wprowadziła nową usługę- opalanie natryskowe. Ma do tego urządzenie rozpylające pod ciśnieniem.Spryskuje siętym płynem ciało i jest efekt opalenizny.Gdy to zobaczyłam postanowiłam spróbować na sobie.Metodą prób i błędów doszłam do tego że najlepsze efekty są gdy zastosujemy buteleczkę na perfumy.Można ją kupić tam gdzie sprzedaja perfumy rozlewane.Ja jeszcze zmieniłam samą końcówkę rozpylającą z perfum orginalnych i teraz leci mgiełka.Nakłada się bardzo szybko.PO nałożeniu nie wolno myć tych miejsc przez parę godzin.Teraz wogóle nie mam plam,bo gdy zaczyna coś widać to zaraz troszke natryskam i zapomniałam o chorobie.Do tej pory cały czas chowałam ręce.Ten płyn jest tani bo wychodzi go bardzo mało. 1 litr kosztuje 200zł.Ja odkupiłam od koleżanki 100 mililitrów i na razie nic nie ubyło.Ja mam płyn włoski ale podobno sa różne,bo to opalanie stało sie bardzo modne.Od bardzo dawna czytałam Wasze rozmowy na forum,żeby dowiedzieć sie czegoś nowego.Teraz nie mogłam nie podzielić się z wami tym wszystkim.Mam nadzieję że wielu z Was pomogę .Pozdrawiam serdecznie.
Anonymous - Sob 21 Kwi, 2007 17:20

Haniu,ale jak nazywa się ten płyn? Jestem bardzo zainteresowana, lecz nie wiem, gdzie mogłabym kupić, i jaką nosi nazwę.
serdecznie pozdrawiam! :*

Anonymous - Sob 21 Kwi, 2007 17:29

Aha, Ja znam metodę air-brush, czyli własnie opalanie natryskowe, w mojej miejscowości robi się to w solarium,ale się nie opłaca, kosztuje około 80-90 zł. a u mnie trzymało się 1 tydzień(prysznic biorę codziennie :D i w miarę mycia-kolor schodził). Także mało jak za taką ogromną cenę. To jest coś jakby samoopalacz, ale daje efekt natychmiastowej mocno opalonej skóry, ja sobie to zrobiłam przed swoim weselem i już na to nie pójdę, bo za drogo. Ale Twój sposób jest intrygujący. Chętnie bym wypróbowała Twą metodę, bo brzmi zachęcająco :) ale mam jeszcze pytanie- pryskasz sobie tylko i wyłącznie na plamy, czy rozpylasz płyn na całe ciało? Bo jeśli pryśnie się na plamy to w sumie chyba odróżnia się w tym miejscu , jako ciemniejszy kolor.. czy nie? Z gory dzieki za odp. Pozdrawiam
Anonymous - Sob 21 Kwi, 2007 17:59
Temat postu: kamuflaż
Ja spryskuję te większe plamy z pewnej odległości i ten barwnik się ładnie rozkłada,tam gdzie jest za dużo, zcieram wacikiem.Na małe plamki nakładam pędzelkiem.Można nabrać wprawy.Najważniejsze ze nikt by nie powiedział ze mam plamy.Mogę nosić obrączkę , pierścionki i nie wygląda głupio.Trzyma sie kilka dni- a to bardzo dużo.Wszystkie dotychczasowe kamuflaże schodziły po umyciu.Wiem co mówię bo choruję od dawna i próbowałam wszystkiego.
Anonymous - Sob 21 Kwi, 2007 18:04

taki płyn można kupić w hurtowniach w których zaopatrują się kosmetyczki,wystarczy podzwonić i popytac.A może w internecie jest coś na temat tych płynów?
maciek_11 - Sob 21 Kwi, 2007 20:54

hehe, jak czegos nie ma w necie to znaczy ze nie istnieje ;)

http://www.allegro.pl/ite...0_airbrush.html

ciekaw jestem jak to faktycznie dziala
pozdro

Zygcia - Sob 21 Kwi, 2007 22:38

tutaj airbrush

fajny sposob z tymi perfumami Hanna :)

przeczytałam ze zawiera az 12% DHA a o tym kiedys pisali ze to nie jest wskazane przy lezceniu vitiligo ..ale z tego co wiem to 'dawno i nieprawda' ..wazne, ze fenolu nie zawiera

pozdrawiam

Anonymous - Nie 22 Kwi, 2007 12:31
Temat postu: Re: kamuflaz doskonały
Witam Pani Haniu,

mam pare pytań odnośnie płynu na opalanie natryskowe. Ja choruję juz bardzo długo, ale w ostatnim czasie po urodzeniu dziecka plamy bardziej mi sie porozlewały i szukam jakieś metody. Zapisłam się do lekarza ale mam wizytę dopiero na 1 sierpnia i to prywatnie do gabinetu Venus zdrowie i uroda w Warszawie na Koszykowej. Wyczytałam na jakims forum, że oni się specjalizują w leczeniu bielactwa ale są tam długie terminy i trzeba czekać.
Na allegro znalazłam te płyny do opalania ale są różne pod względem procentowym:
PŁYN 110 ZŁ ZA PÓŁ LITRA 10%
125 ZŁ ZA PÓŁ LITRA 12%
oraz 240 zł za litr 12%.

Proszę mi doradzić ilu procentowy kupić. Bardzo proszę o poradę i pomoc bo nie wiem jak przeżyje kolejne upalne lato.
pozdrawiam serdecznie
Anna
toofi@wp.pl

PS. czy Pani e-mail to Hanna@WinMail.pl bo chcialam do Pani wysłać e-maila pod adres który Pani napisała na tym forum czyli Hanna.WinMail.pl i wyświetla że błędny adres.

Anonymous - Nie 22 Kwi, 2007 12:53

Hmm ale w sumie to trzeba byłoby pryskac się takim sposobem jaki podała Hania na cale ciało , prawda? Ale to strasnzie ciężko taką buteleczką po perfumach opryskać cale ciało.. a co z plecami? twarzą? Taki płyn air-brush daje naprawdę efekt mocniej opalenizny więc jesli ktoś nie ma super ciemnej karnacji to nie wystarcza popryskać samych plam,gdyż wtedy w tym miejscu będzie ciemna plama , która się odróżni od reszty cery...

Czy ja się mylę?
Jak ja poszłam i zrobiłam sobie takie opalanie w solarium to byłam b. mocno opalona , zatuszowało to białe plamy. Ale to była taka specjalna maszyna do rozpylania i od razu na całe ciało poszła mgiełka.


Pozdrawiam.

Francesca - Nie 22 Kwi, 2007 20:14

Ja dostalam w prezencie Dermotan i jakoś na razie nie używam go, tylko na większe okazje. Powiem tak: może być, skóra wygląda na zdrową, ale trzeba uważac z rozprowadzaniem. Poza tym to jestem leniwa i może dlatego tak rzadko go stosuję. A co to propozycji Hanny jest bardzo ciekawa. Postaram sie dowiedzieć też czy w pobliskich solariach jest zaoferowana ta usługa natryskowa. Pozdrowionka :)
Anonymous - Nie 22 Kwi, 2007 23:11

ciekawe gdzie można kupić taką maszynke do opalania natryskowego . Wie może ktoś ile to może kosztować?
Anonymous - Wto 24 Kwi, 2007 09:55
Temat postu: Re: kamuflaz doskonały
Witam,

czy ktoś stosował kosmetyki KRYOLAN serii dermacolor camuflage i deracolor light? Słyszałam, że są to kosmetyki do kamuflażu np. bielactwa są podobno bardzo trwałe i żeby je kupić nalezy zgłosić się do przedstwicielstwa handlowego i na miejscu dobiorą kolor do karnacji jak i powiedzą jak je nakładać i utrwalić na skórze. Przez internet nie mozna ich zamówić. Znalazłam przedstwicielstwo w Warszawie na ul. Pięknej 58 czynne w godz. 10-17 pn-pt.

pozdrawiam
Anna
toofi@wp.pl

ryhuu32 - Wto 15 Maj, 2007 19:04

co do opalania natryskowego:dzieki uprzejmosci jednej osoby mam okazje uzywac tego plynu i co stwierdzam:jest trwaly 7 do 10 dni kolor nie schodzi,dobrze pokrywa plamki.nalezy jednak pamietac o kilku zasadach:odczekac 8 godzin od momentu polozenia plynu tzn.nie miec kontaktu z woda gdyz plyn sie zmyje,po tym czasie sie utrwala i mozna wtedy przemyc woda.nalezy pamietac aby skora nie byla przed pryskaniem pokryta zadnym kremem lub mascia.dla osob z jasna karnacja tylko jak najslabsze roztwory!najwyzej 8%.mocniejsze to naprawde czekolada!wiem bo sam to sprawdzilem:przy odrobinie wprawy i dobraniu odpowiedniego roztworu mozna pokrywac same plamki!plyn mozna sobie zalatwic u znajomej kosmetyczki lub zaryzykowac i kupic na allegro:cena to ok.125 zeta za litr :zdrówko:
damiano - Wto 05 Cze, 2007 21:04

wszystko pieknie ladnie, tylko jest malenki szczegol: aby wykonac prawodlowo airbrush wymagany jest PEELING calego ciala!

nie wiem czy to sie bedize podobac facetom, hehehe , kobietkom pewnie tak :)

pozdr.

mateusz02mc - Wto 05 Cze, 2007 21:31

A co zależy Ci żeby się podobało facetom? :hahaha: :hahaha: :hahaha:
paton - Śro 13 Cze, 2007 08:21

a ja na to idę w sobotę... no i zobaczymy
Berta - Śro 13 Cze, 2007 08:50

Hmmm panowie co do pilingu, w zasadzie ja si ena tym nie znam, ale sa zele pod prysznić z peelingiem, wystarczy kupić i załatwione, chyba ze wolicie coś bradziej extremalnego, to sa takie specjalne pasty do mycia rąk, które mają coś w sobie co ściera, przeważnie moze ja spotkac w warsztatch , super zmywja smray z rąk. U mnie tata ostatnio kupił jakąś francuska czy jaką puszka 5l, zapach cytryny, podbieram im i szoruje kolana ipięty i łokcie, kapitalna i pewnie lepsza niż niejedno sklepowe mydło a a sciera lepiej niż mój peeling za kóry dałąm kupe kasy.
amelkaa - Śro 13 Cze, 2007 23:42

Chciałam w tym temacie odradzić stanowczo Vichy Dermablend. Jest tam niby napisane,że tuszuje bielactwo, nie wiem tylko, z której strony, jestem zła jak moj kuzyn, kiedy ma iść do ciotki na imieniny , czyli baaaaaaaaaaaardzo :evil: Wydałam sporo kasy, około 70 zł. , dla skromnej studentki to dużo.A urocza pani z apteki przysięgała,że się sprawdzi w wodzie i w ogóle. Coś tam może i zatuszował,ale nienaturalnie i zaraz spłynął. Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Nie polecam też Dermacolu, nie tuszuje naturalnie, bynajmniej nie umnie.
Nawet kosmetyki z ArtDeco są trwałe, dobrze się trzymają.
No i jest jeszcze La Roche Posay, Unifiance. POdobno super kryje plamy, nie zmywa się w wodzie, nawet z mydłem, cena ok. 60 zł w mojej aptece. Jak zdam sesję za 1 razem to będę tak szczęsliwa,że zakupię sobie ten produkt i opiszę co i jak.
Pozdrawiam




Aha kobietki, zapomnialam o czymś wspomnieć. Pudry rozświetlająco brązujące ślicznie odwracają uwagę od białych plamisk. Ja mam na nodze, teraz są upały,ale nie chodzę w spodniach. Wskakuję w spódniczkę, popaćkam się trochę korektorem na mej kończynie dolnej, po czym szerokim pędzlem musnę parę razy po nogach, lekko rozcieram.... mniam (jak to powiedział moj kolega). Nogi połyskują naturalnym blaskiem, odwracając uwagę od białych plamisk.

kasia - Czw 14 Cze, 2007 09:43

Vichy Dermablend tez odradzam mam nr G56 wydawalo sie ze ciemny a jest dla mnie za jasny i tylko plamy wydaja sie bardziej widoczne :(a moje plamy na twarzy sa male ok 05cm kasa w bloto.
amelkaa - Czw 14 Cze, 2007 12:49

Ja też mam ten sam odcień, jak Ty Kasiu i także teraz wydaje mi się za jasny. A w aptece wyglądał mi na ciemniejszy.
Poza tym dopiero, gdy otworzyłam pudełeczko i przeczytalam załączoną ulotkę, okazało się, że nalezy go używać wraz z pudrem utrwalającym, który też kosztuje chyba około 70 zł. :evil:

Doti - Pią 15 Cze, 2007 09:10

Witam,

Ja bardzo polecam opalanie natryskowe. Jest to szybki zabieg który daje bardzo fajny efekt. Nie widać plam a to jest tez ważne. Ja już byłam na takim opalaniu. Chciałam sprawdzić jaki będzie efekt ponieważ we wrześniu wychodzę za mąż i muszę jakoś wyglądać. Kilka zasad przed zastosowaniem opalania: przez 3 dni przed piling, opalić najlepiej się (oczywiście po kapieli) najlepiej wieczorem, dopiero rano prysznic, balsam (może byc jakiś z dobinkami błyszczącymi :biggreen: . Skóra najlepiej wygląda po 1-2 umyciach. Po dwóch myciach można nosić buiałe rzeczy bez obawy że się ubrudzą (oczywiście nie ma problemów z praniem bo wszystko schodzi), najlepiej też iść na takie opalanie w bardzo luźnych rzeczach i oczywiście w czymś ciemnym. Niestety kosz takiego opalania to 75 - 100 zł. Na imprezę bardzo polecam. Każdy z nas ma prawo naprawdę dobrze wyglądać wsród tych opalonych imprezowiczów. Kryje wszystkie plamki. Niestety zabieg trzeba powtarzać raz w tygodniu żeby cały czas dobrze wyglądać. Nia można też myć bardzo często rąk ( oczywiście dotyczy to osób z białymi lamkami). :mrgreen:

Remedios - Pią 15 Cze, 2007 14:04

Też muszę koniecznie spróbować opalania natryskowego.

Niedawno znalazłam dobry sposób na kamuflowanie plam na rękach. Używam chusteczek samoopalających La Roche Posay. Smaruję 2 razy. Pierwszego dnia odcień jest trochę nienaturalny, ale potem przez ok 3 dni super.

Niestety na ciele mam inny odcień skóry i ten samoopalacz zupełnie się nie sprawdza...

Doti - Pią 15 Cze, 2007 14:40

Używałam też samoopalacza La Roche Posay. Bardzo się sprawdza dla osób z jasną karnacją. Smaruje się kilka razy aby dobrać odpowiedni odcień. Ja mam jasną karnację więc dla mnie jest idealny.
macboro - Pią 15 Cze, 2007 16:09

Czy ktoś wie gdzie można dostać płyn do opalania natryskowego o stężeniu 8% ?
Wszędzie tylko 10 i 12 % a to dla mnie ciut za ciemny.
Wiem że EnvyTan produkuje taki np.
http://www.envytan.com/Pr..._8_solution.htm
ale nigdzie go, tam gdzie dowiadywałem się, nie mozna w dostać.
Może ktos zna inne firmy albo miejsca gdzie sprzedają?
Z góry dzięku za info :)

Remedios - Pią 15 Cze, 2007 16:14

Zadzwoniłam właśnie do gabinetu kosmetycznego i umówiłam się na air-brush na nogi.
Pani kosmetyczka powiedziała mi jednak, że nie da się wyrównać koloru między zdrową skórą a plamami:( Zawsze będzie różnica...
Z tego co widzę na tym wątku, kilka osób stwierdziło, że mgiełka pokryła plamy.

Jak to jest w końcu?

Berta - Pią 15 Cze, 2007 16:37

Cytat:
Czy ktoś wie gdzie można dostać płyn do opalania natryskowego o stężeniu 8% ?
Macboro pogadaj z Ryskiem on to rozcieńcza i podobo działa....

Remedios napisał/a:
Pani kosmetyczka powiedziała mi jednak, że nie da się wyrównać koloru między zdrową skórą a plamami:( Zawsze będzie różnica...

ja sie na tym nieznam, ale jak piszą inni róznicy wielkiej niema najlepiej w temacie zorientowawa jest a_gata pogadaj z nią, ona ma ciemna cerę i problem kamuflarzu zna dokłądnie

paton - Wto 19 Cze, 2007 19:56

byłem w sobote na airbruszowaniu
fakt plamek nie pokrywa w całości... gdzie niegdzie nie pokrywa wcale.
mimo to jeśli chodzi o mnie (brałem tylko od pasa w górę)
warto było wydać 35zł i przez te parę dni wyglądać (WYDLĄDAĆ) :D
obecnie powoli blednie, no i na dłoniach już prawie nie ma (częste mycie, praca...)
ale na zdrowej skórze bardzo ładnie wygląda i się trzyma

Doti - Śro 20 Cze, 2007 10:18

Jeśli chodzi o samoopalacze to dobry efekt również daje samoopalacz Nivea Sun. Ja używam do jasnej karnacji. Daje podobny efekt jak opalanie natryskowe tylko jest trochę tańszy :biggreen:. Jest w w spraju więc można użyskać różny efekt. Nawet lekarze się nie wierzą mi że mam bielactwo. Czyli dział :biggreen: :biggreen:

Jeszcze jedno. Nie wiem czy nadaje się dla nas. Jednak ja go używam. Nawet śmiem stwierdzić że lepiej wychodzi jak opalanie natryskowe. Mam jeszcze jedną wiadomość dla zatuszowania plam. Najpierw najlepiej nałożyć jakiś samoopalacz na plamki, tylko jaśniejszy i opalanie natryskowe powinno dać bardzo fajny efekt ponieważ jednak koloryt skóry powinien być w miarę równy żeby wszystko wyszło idealnie.

paton - Śro 20 Cze, 2007 20:53

zauważyłem że w miejscach obiętych zmianami naskórek szybciej się regeneruje, nawet po użyciu balsamu nawilżającego 2 razy dziennie... zdrowa skóra trzyma kolor dłużej ;/
pozdrawiam

Karina - Nie 22 Lip, 2007 11:12

Ja używam air brush już od około 3 lat i nie wyobrażam sobie zeby tego nie było. Mam do Was pytanie. Na allegro jest taki samoopalacz jak "Jungle Bronze" . Czy ktoś stosował już ten samoopalacz? Czy jest to coś podognego do air brush ? Bo ja uzywam opalanie natryskowe St.Tropez.
prosze o odp
i pozdrawiam gorąco

mateusz02mc - Nie 22 Lip, 2007 23:12

Hej Karina, mogłabyś coś więcej napisać o tym opalaniu natryskowym St.Tropez? gdzie kupujesz i czy jesteś zadowolona z efektów :?:
Karina - Nie 22 Lip, 2007 23:39

Już jakiś czas temu (ok 3 lata) kupiłam ta maszynę do opalania natryskowego airbrush St.Tropez. Podaję Ci stronę,na której dostępne są produkty z tej firmy www.sttropez.pl oraz na tej stronie podany jest dystrybutor tych produktów i właśnie od niego zamawiam :) Teraz już się tak do tego przyzwyczaiłam że nie wyobrażam sobie żebym mogła gdziekolwiek wyjść bez tego "opalania" :) Wszystko też zależy od tego jaką masz swoją karnacje. Ja nie mam zbyt ciemnej i nie wystawiam się wogóle na słońce więc jeżeli zastosuję airbrush to dla mnie są bardzo zadowalające efekty. Mozna powiedzieć ze jestem już uzalezniona od tego :) Pytałam róznież dr.Bourian czy wpływa to opalanie natryskowe jakoś niekorzystnie na bielactwo ale okazało się że nie :) Jeżeli bedziesz miał jeszcze jakies pytania to pisz :)
pozdrawiam gorąco :)

Maciek Salecki - Pon 23 Lip, 2007 10:33

Cześć Karina.
Na jak długo Ci wystarcza te 270ml tego produktu??
Chyba nie na długo.. co?? Ja miałem płyn firmy- Sun Spa 1L i poszedł w jakieś 2-3 miesiące.
I raczej był efekt pomaranczowej skory.
Używalaś może pianki brązującj tej firmy S.Tropez ??

Karina - Pon 23 Lip, 2007 11:37

Więc tak :) Na początku najpierw kupiłam te 270ml tego płynu St.Tropez bo wiadomo jak z każdym nowym produktem nikt nie wie jak będzie pokrywał plamy bielacze ( pianki brązującej nie uzywałam). Wcześniej jeszcze byłam w pobliskiej miejscowości u kosmetyczki na tym opalaniu airbrush (koszt tego opalania to około 80zł na całe ciało) i byłam bardzo zadowolona z tego i u mnie wcale nie wychodzi efekt pomarańczowej skórki tylko bardzo ładna brązowa opalenizna :) I po niedługi czasie kupiłam tą maszynę air brush i do tego kupuję płyn St.Tropez o pojemnosci 950ml. Spróbować zawsze można,dla mnie jest bardzo dobry :) Używam również balsamów brązujących i też efekt nie jest zły ale to tez wszystko zależy od tego jaką ma sie karnacje :)
pozdrawiam

Maciek Salecki - Pon 23 Lip, 2007 12:04

A ile kosztuje 950ml tego plynu ??
Karina - Pon 23 Lip, 2007 12:30

Teraz kosztuje około 280zł.Najlepiej jak jesteś zaintersowany którymś z tych produktów na tej stronie St.Tropez możesz przedzwonić i wszystko się dowiedzieć o aktualnych cenach Płyn jest dość drogi ale jak dla mnie jest to najlepszy sposób na zatuszowanie bielactwa.
mateusz02mc - Wto 24 Lip, 2007 15:40

Dzięki za pomoc Karina, wszystko jasne. Pozdrawiam :zdrówko:
KiTeQ - Czw 26 Lip, 2007 07:20

Więc tak. Kupiłem ten cały AirBrush na Allegro. Czy to nalezy faktycznie nanosić jakimś ala spryskiwaczem? Bo jak naniosłem wacikiem to nic nie daje.
Karina - Czw 26 Lip, 2007 20:08

Kupiłeś tą całą maszynę airbrush ? Jeżeli tak to jest razem z nią taki jakby mały pistolet i do tego podpina się buteleczkę z tym płynem. Wszystko powinieneś mieć w zestawie i instrukcje do tego. Samoopalacz nie nakłada sie zadnym wacikiem tylko za pomocą tego pistoletu. Ustawiasz ten pistolet na wybraną partie ciała i tworzy delikatną mgiełkę na ciele
issska - Pon 30 Lip, 2007 08:56

to ciekawe - nie robią sie żadne zacieki?
jak sobie kiedyś robiłam nogi samoopalaczem w sprayu to miałam okropne smugi, pewnie trzeba mieć nieco wprawy...
Pozdrowienia

Remedios - Pon 30 Lip, 2007 12:30

Zrobiłam sobie aribrush przed wyjazdem nad morze. No cóż, mam mieszane uczucia.
Zapłaciłam za zabieg na całe ciało 120zł i moim zdaniem to za wiele, bo efekt utrzymał sie tylko 5 dni, mimo, że codziennie nawilżałam skórę.
W dodatku pani kosmetyczka nie była zbyt staranna i nierówno pokryła mi nogi. Nie mówię już o efekcie pokrycia plam. Tu było różnie. Tam gdzie nie ma dużego kontrastu zostały prawie zupełnie pokryte, gdzie jest tylko trochę się przyciemniły.
W moim przypadku zupełnym nieporozumieniem było zrobienie aribrush na twarzy. Przez pierwsze 3 dni po zabiegu miałam twarz jakbym wysmarowała się masłem i robiły mi się wypryski.
Podsumowując najlepiej wyszły dłonie, najgorzej twarz i stopy. Nie wiem czy jeszcze będę próbowała, jeżeli tak, to na pewno w innym salonie.

skalus - Pon 30 Lip, 2007 20:49

Cze jestem nowym uzytkownikiem bielactwo mam od dwóch lat. Zainteresował mnie ten płyn jestem ciekawy czy jak np. psiknie sie płynem na włosy lub usta to czy sie nie pofarbują?? i gdzie mozna zobaczyc jaki płyn do jakiej karnacji?? czy gdzies przez internet mozna zamówic ten płyn??
ania25 - Pon 30 Lip, 2007 23:01

Spoko plyn jest super bezpieczny istnieja rozne firmy produkujace a co za tym idzie i kolory i trwalosc jest rozna najjasniejszy plyn z jakim sie spotkalam to plyn technotan z Poznania niestety rowniez najdrozszy 0, 5l = 140 zl a jezeli chodzi o urzadzenia airbrush to polecam tylko i wylacznie te z duzym pistoletem np. http://www.allegro.pl/ite..._air_brush.html z maly pistoet przeznaczony jest raczej do makijazu zdobienia itp ten zestaw ma dodatkowa funkcje po aplikacji mozna zdjac pistolet i za pomoca dyszy szybko wysuszyc cialo co znacznie skraca zabieg i sprawia ze efekt jest ladniejszy bo nie "zostawiony" w ubraniu. Jezeli chodzi o kolor to polecam kupno dwoch odcieni( maja trzy) i mieszanie wedlug potrzeb poza tym posiadaja w sprzedazy specjalne plyny do mycia nie zmywajace koloru. Firmą posiadajaca tani i bardzo dobry plyn ale niestety ciemniejszy jest " new cosmetics" naturalny kolor i cena ok 100 za litr.
skalus - Pon 30 Lip, 2007 23:44

dzisiaj jade do poznania gdzie tam moge dostać taki płyn prosze o szybko odpowiedz bo w południe wyjeżdżam!
Siunia - Wto 07 Sie, 2007 21:30

Witam Wszystkich miło :) ..przeglądam forum od wczoraj, jednak nie natrafiłam na interesujący mnie problem..mianowicie czy ktoś z Was stosował krem Drula Pigment? Rodzaj samoopalacza z przeznaczeniem na plamy bielacze. Jeśli ktoś używał, to proszę o opinie. Pozdrawiam
ania25 - Wto 07 Sie, 2007 22:15

podaje adres w Poznaniu przepraszam ze dopiero teraz ale wiem ze wysylaja poczta Techno tan Poznan ul. Piatkowa 188 tel. 061 6561046
Pati_21 - Śro 08 Sie, 2007 19:29

Siunia napisał/a:
Witam Wszystkich miło :) ..przeglądam forum od wczoraj, jednak nie natrafiłam na interesujący mnie problem..mianowicie czy ktoś z Was stosował krem Drula Pigment? Rodzaj samoopalacza z przeznaczeniem na plamy bielacze. Jeśli ktoś używał, to proszę o opinie. Pozdrawiam


Ja używam tego kremu brązującego już około miesiąca, ale muszę powiedzieć że jak dla mnie to efekty są mało zadowalające :???: ale może dlatego że mam dosyć ciemną karnację i nadal jest widoczna róznaca między plamkami a zdrową skórą :sad:
No chyba że masz jasną karnacje to może w Twoim przypadku będzie je lepiej pokrywał.

Ale zawsze możesz spróbować, cena nie jest zbyt wysoka, z tego co pamiętam to zapłaciłam za niego ok 30 pare złotych.

Pozdrawiam :grin:

Siunia - Czw 09 Sie, 2007 00:57

Dzięki Pati, już wypróbowałam i mam dokładnie tak jak Ty, owszem krem tuszuje całkiem ok, ale się zmywa jak podkład. W ogóle u mnie nie ma efektu samoopalacza :neutral:
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group