To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Sposoby leczenia - kamuflaż doskonały

aniabi - Śro 05 Cze, 2013 11:03

Dzięki za pozdrowienia :wink:
arabika - Śro 05 Cze, 2013 15:12

hadmaxi podziwiam cie! naprawde. ale chlopak zawsze inaczej podchodzi do wygladu.
xomkax - Śro 05 Cze, 2013 23:12

hadmaxi napisał/a:
a ja sie nie chowam mam w dupie niech patrzą nic mi to nie przeszkadza i nie mam zamiaru sie tym przejmowac :)

PIĄTKA CHŁOPIE MYŚLIMY TAK SAMO! :D

arabika napisał/a:

hadmaxi podziwiam cie! naprawde. ale chlopak zawsze inaczej podchodzi do wygladu.

Ja jestem dziewczynką! :) Więc nie rozróżniajmy tak tego, niejeden facet bardziej przejmuje się wyglądem od kobiet :)

arabika - Śro 05 Cze, 2013 23:21

ze co?? a to sorki, to czemu masz w profilu mezczyzna ;-) )))))))
skyler123 - Śro 05 Cze, 2013 23:57

Jak narazie, to samoopalacz ziaja sopot + w krawędzi różnicy na dłoniach lekko wycieniować fluidem daje najlepszy efekt. Sam w sobie ziaja sopot balas brazujacy na moja ciemna karnacje troszke za jasno cieniuje bielactwo i jak nie uzyje fluidu to widac różnice, ale przynajmniej nie zostawia efektu pomaranczowych mocno rak. Jeżeli znacie troszke lepszy samooplaacz to dawajcie pomysły ; ). Poki co słyszalem, ze ten jest najlepszy.
xomkax - Pią 07 Cze, 2013 00:45

nie mam mężczyzna :D hadmaxi ma, to fakt, ale je nie :D
kantorjr - Pon 01 Lip, 2013 18:13

Witam wszystkich. Mam pytanko czy ktoś może wie gdzie można kupić gel Viticolor. Szukalem już w rożnych aptekach i wszędzie ta sama odpowiedż nie mamy:(
junior - Pią 26 Lip, 2013 17:27

Też przyłączam się do pytania.
Co z Viticolorem, bo skończył mi się,a na pewno by się przydał. Ktoś coś wie? :)

Szostak Kaska - Czw 23 Maj, 2019 17:43

Bardzo stare wpisy tutaj macie
ode mnie : Bardzo dobry na nasze przypadlosci jest Tonik dermotan ktorego dzialanie przedluzam kremem dermotan

Jak dostaje go ( wysylaja poczta za pobraniem ) i chce go uzyc to ja osobiscie odkrecam pompke( bo jak nacisne to boje sie ze skapnie za duzo ) . Nalewam troszke na podstawek od herbaty . Pedzelkiem z Rossmana troszeczke pomaczam w tym plynie na podstawku i nastepnie smaruje tym pendzelkiem biale plamy . poczekam minutke az wsiaknie / Jak dobry kolor to zostawiam tak , Jak za jasny to jak wyschnie nakladam w to samo miejsce jeszcze raz pendzelkiem az do uzyskania dobrego odcienia
Niestety na rekach mam bardzo male ale duze ilosci tych bialych plamek. Robie tak samo na dloniach tylko ze nie celuje plamka po plamce tylko jade pendzelkiem po calosci bo plamka po plamce u mnie jest niewykonalne . Te plamy tu sa takie pstrokate ze nie dalabym rady pokryc kazda z osobna rece myje czesto bo jestem pielegniarka , Wiec na rece nakladam prawie codziennie w dni co pracuje . Na reszcie ciala dermotan trzyma sie 3do 5 dni . Niektorzy mowia ze 7 dni a nawet 8 ale nie chce mi sie wierzyc , Nie brudzi papierow, nie widac ze cos mam na skorze bo wsiaka w nia , nie martwie sie ze trzeba cos poprawiwic bo sie starl. JEST ...The best ...Moim zdaniem nie ma nic lepszego a wyprobowalam naprawde wiele mazidel



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group