To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Propozycje - Propagowanie forum

Ariel - Pon 14 Maj, 2007 11:05
Temat postu: Propagowanie forum
Witajcie,
w związku z chęcią propagowania obecności forum o vitiligo w sieci zwracam się z pytaniem i zarazem prośbą do osób spośród Forumowiczów, jak również do ich znajomych o możliwość zamieszczanie na Waszych stronach linka do naszego forum. Wstępną propozycję obrazka pod link przygotowałem zamieszczając jako duże logo w nagłówku, ale oczywiście można spreparować mniejszy na potrzebę strony :-)
Czy w związku z tym znajdą się zainteresowani propagowaniem tego forum? :)

Pozdrawiam

Francesca - Pon 14 Maj, 2007 17:20

No, ja prowadze tylko bloga ale lepszy rydz niż nic prawda? Więc w miarę moich możliwości będę uczestniczyć w tejże akcji. Myślę że jest nas bardzo dużo, ale sugerowane linkowanie z naszych stron jest bardzo dobrym pomysłem i może jeszcze tu kogoś zgarnie... :grin:
Ariel - Pon 14 Maj, 2007 17:25

Francesca napisał/a:
Więc w miarę moich możliwości będę uczestniczyć w tejże akcji. Myślę że jest nas bardzo dużo, ale sugerowane linkowanie z naszych stron jest bardzo dobrym pomysłem i może jeszcze tu kogoś zgarnie... :grin:

Na blogu także ludzie szukają informacji, więc jeśli nie masz nic przeciwko, mogłabyś dokleić linka do forum Vitiligo :biggreen: z małym rysuneczkiem, który mogę przygotować coś na kształt nagłówka na Naszym forum (Vitiligo.com.pl - Przyjazny Portal)

Pozdrawiam

Francesca - Pon 14 Maj, 2007 17:27

Nooo, to kiedy mam się spodziewać tego rysuneczka?:)
Ariel - Pon 14 Maj, 2007 18:06

Postaram się jak najszybciej :)
amelkaa - Wto 15 Maj, 2007 18:58

Ja poleciłam tę stronkę na innym forum "urodowym", na którym bardzo się udzielam :)

widzę,że ludzie się interesują tam też bielctwem, ale nikt nic nie wiedział na ten temat , więc poleciłam naszą kochaną stronkę jako kopalnię wiedzy o vitiligo.

Ariel - Wto 15 Maj, 2007 19:28

Tak trzymać :spoko: , jak widać wiele osób nie wie, ale wkrótce się dowie :) :!:
Ariel - Pon 21 Maj, 2007 19:00

Antosiu (Franiu),
w załączeniu przesyłam obrazek, który może posłużyć za link do naszego forum. Jeżeli masz gdzie go mieścić to śmiało... :)

Pozdrawiam
A

Francesca - Pon 21 Maj, 2007 22:41

Ok, może nie dziś bo już mi się oczy skleiły, ale jutro na pewno wkleję na blożka. Buziaki :*
Ariel - Wto 22 Maj, 2007 18:34

Witajcie,
jedna prośba do wszystkich, którzy propagują to forum i stronę o vitiligo:
czy możecie podać linki do stron, na których umieszczacie info dotyczące tego forum jak i również strony vitiligo.com.pl

Z góry dziękuję,
Pozdrawiam
A



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group