To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Poznajmy się - teraz ja

stefan-ka - Nie 27 Maj, 2007 00:44
Temat postu: teraz ja
witam!
nie wiem dokladnie od kiedy choruje bo do niedawna ignorowałem wszelkie plamki. dopiero od jakiegos czasu plamy zaczeły wychodzić na twarzy co mi się nie za bardzo widzi! pierwszym krokiem była wizyta u dermatologa i dostałem recepte na vitix! jeszcze nie rozpocząłem stosowania. najpierw chciałem coś poczytac o samej chorobie i tak trafiłem na forum! tak więc witam towarzyszów choroby!
stefan

maciek_11 - Nie 27 Maj, 2007 00:53

siemanko Stefan !
juz mielismy okazje powitac sie na PW, niemniej serdeczne Czesc !! :zdrówko:
mam nadzieje ze Forum pomoze Ci zdobyc info o naszej przypadlosci oraz o sposobach terapii,
pozdr!!

mateusz02mc - Nie 27 Maj, 2007 10:06

Witaj w naszym gronie :wink: i powodzenia w leczeniu vitixem
amelkaa - Nie 27 Maj, 2007 21:57

Witam Witam!
Ja też zakupiłam niedawno VITIX i będę się nim smarowała przed wyjściem na słońce, czytałam gdzieś tu, że to też może pomóc. Najchętniej poszłabym na lampy, ale nie mam gdzie, bida z nędzą .
POwodzenia życzę, trzymam kciuki :*

Francesca - Pon 28 Maj, 2007 21:39
Temat postu: Co do Vitixu
hej Kochani! Widze że coraz więcej osób się decyduje na wypróbowanie Vitixu. Mi trochę pomogł, pojawily sie małe piegi na plamkach, ale obowiązkowo je opalałam przez ok 10 minutek a potem smarowałam Vitixem. Poza tym, ponieważ Vitix zawiera wyciąg z melona, prawie co tydzień kupowalam ten owoc i zajadałam sobie. Kosztuje około 5 zł i jest naprawdę pyszny - może i on mi troszkę pomogl. Wiemy wszyscy jak to jest z efektem placebo! :lol:
Zygcia - Czw 31 Maj, 2007 23:12

Francesca pamietaj, ze vitix pomaga tylko jesli smarujesz sie przed naswietlaniem ..ma uwrazliwiac skore na promieniowanie

pozdr :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group