To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Poznajmy się - Witam wszystkich serdecznie !

Bielix - Pią 14 Wrz, 2007 16:24
Temat postu: Witam wszystkich serdecznie !
Witam - bardzo się cieszę z dostępu do portalu Vitiligo. Pierwsze oznaki bielactwa odkrył fryzjer w wojsku na mojej szyi w 1986 roku. Od paru lat jestem całkowicie pozbawiony pigmentu skóry . Według mnie to czas przyczynił się do zniknięcia plam ale kosztem możliwości przebywania na słońcu. W 1993 roku skóra wyglądała jak mozaika ,szczególnie latem a powiem że miałem ciemną karnacje skóry.Pozdrawiam wszystkich w ciapki -bałwanek!
maciek_11 - Pią 14 Wrz, 2007 23:12

czesc !! witam serdecznie, po pierwszej wypowiedzi widac zes wesolek, a takich nam tu trzeba !! :mrgreen:
pozdrawiam i zycze powodzonka

issska - Pon 17 Wrz, 2007 16:06

hej.
Ja mam podobnie, jeszcze tylko trochę plam zdrowej skóry mi zostało
Stosujesz samoopalacze czy świecisz białą skórą?
pozdro

lidzia - Pon 17 Wrz, 2007 18:17

witam! tez jestem zupelnie biala od mniej wiecej 9 roku zycia wiec prawde mowiac nie pamietam nawet siebie z opalenizna a podobno mialam bardzo ciemna karnacje.....potem zaczelam swiecic moja bialutka skora, jednak od paru lat,dla lepszego samopoczucia,zaczelam stosowac samoopalacze no i tak jakos opykam cale lato. pozdrowionka
kasiula-80 - Pią 05 Paź, 2007 13:34

hej, jak tak sobie o Was czytam to nawet troche zazdroszcze bo chyba wolałabym być całkiem biała niż w ciapki:(
pozdro:)

Lucy - Pią 05 Paź, 2007 16:32

być całkiem białą .... - źle :(
być w ciapki jeszcze gorzej....

3majmy się i dajmy się zwariować :)
Witamy i Pozdrawiamy

maciek_11 - Pią 05 Paź, 2007 19:40

Lucy napisał/a:
być całkiem białą .... - źle :(
być w ciapki jeszcze gorzej....

3majmy się i dajmy się zwariować :)
Witamy i Pozdrawiamy




Łaciate jest piękne !!




Aniołki Ariela sorki za maly off-topic :mrgreen:

kasiula-80 - Pią 05 Paź, 2007 22:33

ojj ja jednak wolę jednolity kolor, tak jak lidzia jadę na samoopalaczach cale lato ale musze sie napracowac zeby zatuszowac poszczególne plamki...marze żeby bez krępacji założyc bikinii- czytalam o jednej z uczesniczek tego portalu której się udało-też bym tak chciała, choć powiem wam że w tym roku pierwszy raz od dawna byłam na normalnych wakacjach i rzeczywiście latalam w bikinii....ale to dzięki mojemu facetowi, nie pozwala mi się tym przejmować i jakoś daję radę...
Ariel - Nie 07 Paź, 2007 00:14
Temat postu: Off Topics
Witajcie wszyscy,
ostatnio w tym dziale pojawiają się OFF TOPY :) zgodnie z założeniami unikajmy tego... odpowiednie opisy zamieszczajmy w odpowiednich działach...

Pozdrawiam
A



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group