To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Życie to nie bajka... - postepy...

cerbi - Wto 18 Gru, 2007 16:18
Temat postu: postepy...
Miało być o postępach i sukcesach, ale tych postepów jak nie było widac, tak nie widac :( Zacz±lem naswietlania jakies pol roku temu i powiem szczerze, ze jestem delikatnie mowiac zniechecony. Nie dosc ze wydalem kupe kasy to jeszcze nie wiem czy dobrze zrobilem. Plamy ktore mialem powiekszyly sie a obok pojawily sie nowe... poprostu tragedia. Nie wiem czy ktos tak jak ja ma takze plamy na glowie, a co sie z tym wiaze - siwe wlosy w tym miejscu... ale uwierzcie mi - to jest cos z czym trudno sie pogodzic...

ps. czy wy takze trafiacie na 'niekompetentnych' doktorkow?

Karina - Wto 18 Gru, 2007 23:48

Witam cerbi !
A mozesz napisac jaka lamp± naswietlasz sie? Ja nie mam na głowie plam wiec i nie mam siwych wlosów ale wlasnie mam w jednym miejscu na kolanie taka bielusienk± plamę i wlasnie w tym miejscu mam białe włosy. Wiadomo ze dla kobiet wydaje mi sie ze jest łatwiec bo zawsze mozna farbować włosy i nie ma problemu,ale przeciez niektórzy mezczyzni też farbuj± włosy i mozna dobrac farbe do koloru swoich włosów i nie bedzie widac tych siwych wlosów. Hmmm nie wiem ale przynajmniej ja mam takie zdanie na ten temat. A jezeli chodzi o lekarzy to ja przez długi czas słyszałam od prawie kazdego dermatologa ze to jest niewyleczalna choroba,ale moim zdaniem to jest bzdura bo ja mam bardzo dobre efekty w leczeniu.
pozdrawiam :)

Kumciaki - ¦ro 02 Cze, 2010 19:25

Ja także na¶wietlam się lamp± (nm 311) i żadnych efekto nie widzę! Już do¶ć długo.
Nic na mnie nie działa :sad:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group