To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Poznajmy się - Witam.

emantes - Pią 29 Lut, 2008 16:34
Temat postu: Witam.
Cześć, mam na imię Artur, lat 20. Występuje u mnie bielactwo nabyte. Pierwsze plamy pojawiły mi się na plecach w wieku 15 lat. W ostatnie wakacje tak je opaliłem że prawie zniknęły, oprócz jednej. Mniej więcej półtora roku temu pojawiły mi się plamy na twarzy:/ dokładnie w knocikach ust. Stosowałem protopic ale bez żadnych skutków. Teraz chce spróbować z jakąś nową maścią i chciałbym prosić was o pomoc.

Co byście mi zaproponowali? Najlepiej jakby było to coś bez recepty albo na receptę u lekarza rodzinnego. No i coś co mogło by pomóc w tym akurat przypadku. Czekam na wszelkie propozycje.

Dziękuje i pozdrawiam

Dawid - Pią 29 Lut, 2008 20:41

Cześć :grin: Witam
OOO, znowu ktoś się zarejestrował... :grin:
Mam krótki staz na forum ale może to vitix+naświetlanie własną lampką, koszty to niewielkie(jak ktoś pracuje) a efekty...o o efektach i lampie poczytaj na forum bodajże na sposoby leczenia tam maciek i inni dali wyczerpujące i żetelne informacje...
Ja mam zamiar zacząć za miesiąc i myśle że mi się uda... :grin: :grin: :grin: za siebie i ciebie trzymam kciuki i pozdrawiam... czim sie :spoko:

emantes - Sob 01 Mar, 2008 14:42

A czy może wie ktoś czy w przypadku takiego bielactwa, gdzie plamy występują symetrycznie(u mnie tak jest) można stosować maści curatoderm albo elidel?? I która z tych w moim przypadku była by skuteczniejsza.

p.s trochę to dziwne ale wydaje mi się że zastosowanie jakiejś maści mi pomoże, moje plamy są niewielkie i czuje że czegoś potrzebują :mrgreen:

Berta - Sob 01 Mar, 2008 17:27

witaj nowy!
jakmasci to polecam Elidel, u mnie zadziałał a jak masz małoplam i niewielkie to spróbuj, cienuitko sie smaruje ale zato bardzo dokałdnie wciera prawie do sucha i efekty widać dopiero po miesiącu

emantes - Nie 02 Mar, 2008 15:55

Może i spróbuje z tym Elidel'em. Muszę teraz zdobyć receptę.
arek - Śro 05 Mar, 2008 01:11

cześć :mrgreen:


Berta Elidel stosowałaś także na twarz?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group