To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Sposoby leczenia - Pomocy, jak zapobiegać??

emantes - Wto 06 Maj, 2008 21:51
Temat postu: Pomocy, jak zapobiegać??
Witam. Chciałbym was prosić o pomoc. Mianowicie zauważyłem że moje plamy na twarzy zaczęły się chyba powiększać. Od miesiąca stosuje krem elidel, no i nie wiem czy mam go stosować dalej czy nie? Pije sok z dziurawca i to wszystko. Czy można jakoś zapobiec temu??!!! Czy sokiem z dziurawca tez można smarować plamy?? i co mógłbym jeszcze zastosować żeby zapobiec powiększaniu się plam? Pomóżcie
Berta - Śro 07 Maj, 2008 10:35

hamujjjjj!!!!!!!!
smaruj dalej elidelem. nie masz pewnosci ze one sie teraz powiekszyły, a mzoe juz wczesniej tylko teaz je widać bo nas poopalało. smaruj i nie panikuj bo nic na to nie poradzisz, nie ty jeden ani ostani odkryłes nowe paly po zimmie

emantes - Śro 07 Maj, 2008 12:07

Będę smarował. A co to tego dziurawca, tym też moge smarować?
Kasia_86 - Śro 07 Maj, 2008 12:21

Mi się wydaje, że możesz też dziurawcem, bo nie wiadomo co pomoże. Ale pamiętaj dziurawiec jest fotouczulajacy i możesz na słonku łatwo sie poparzyć. Dobra wiadomośc to taka, że kiedys byłam taka hardcorowa, że smarowałam plamy na twarzy i sie opalalam po trochu... skóra schodziła, ale jednak najnowsza plama z czloła zniknęła całkowicie i bezpowrotnie, ale nikomu aż takich metod nie polecam. Po trochu i z umiarem.
emantes - Śro 07 Maj, 2008 21:47

Wiesz w tamte wakacje tak opaliłem sobie plecy, stopniowo, że kilka plam mi znikneło całkowicie. Były niewielkie, wokół pieprzyków na plecach, później pieprzyki znikły a plamy opaliłem do czerwoności a potem juz całkiem zmieniły kolor i ich nie widać, tylko jedna została, i nie stosowałem żadnych kremów i niczego. Na twarzy tez jak sie opaliłem plamy robiły się czerwone i jakby mniejsze, ale po wakacjach znowu były takie same.

[ Dodano: Pią 13 Cze, 2008 16:01 ]
Cześć, a wiecie może jak długo trzeba czekać na efekty po stosowaniu elidela??

AR3K - Pią 04 Lip, 2008 18:50

Czy dobrym sposobem na zapobieganie powstawaniu nowych plam jest branie witamin i picie soków??? Bo ostatnio zaniedbałem witaminy i zaczeły mi sie pojawiac nowe plamy , czy to może ma jakiś wpływ ???
emantes - Sob 05 Lip, 2008 16:34

Na pewno to Ci nie zaszkodzi a pomóc, pewnie pomoże bo poprawi koloryt skóry i jej stan.
Abi - Nie 06 Lip, 2008 15:56

nooo

witaminy zawsze warto łykać

od kiedy robie to w miarę regularnie z powodu bielactwa, poprawiła mi sie bardzo skóra ogólnie i przestały mi si łamać paznokcie :D

Czesiu - Wto 08 Lip, 2008 15:39

AR3K napisał/a:
Czy dobrym sposobem na zapobieganie powstawaniu nowych plam jest branie witamin i picie soków?

Dobrym i tym skuteczniejszym im trafniej dobierzesz rodzaje witamin, których Twój organizm potrzebuje.Aby się dowiedzieć, jakie to witaminy możesz zrobić badania, wyciągnąć wnioski na podstawie różnych objawów i obserwacji lub też brać te, których najczęściej nam brakuje, co możesz znaleźć na forum:
Zalecane witaminy
Terapia doktora Leopolda Montesa

Soki też mają właściwości lecznicze i warto je pić, najlepiej przygotowane samodzielnie. Jednym z lepszych jest sok marchewkowy.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group