To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Sposoby leczenia - Pustynia na pół roku?

gopher - Śro 25 Cze, 2008 15:36
Temat postu: Pustynia na pół roku?
Pobieżnie przeszukałam forum i nie wiedziałam gdzie wrzucić ten temat więc umiesciłam go tutaj. Potrzebuję szybkiej porady w sprawie ewentualnego wyjazdu do Afryki. Mam propozycję pracy na pustyni Namib, ale dotyczy to okresu półrocznego, co dla mnie generalnie jest przerażające z lekka :/ Czy istnieją jakieś przeciwwskazania? Dodam tylko że codziennie będę musiała przebywać ok. 8 godzin na słońcu :!: (40 stopni w cieniu... jakim cieniu?!). Wydaje mi się że to będzie lekkie przegięcie. Piszcie co sadzicie na ten temat :!:
Kasia_86 - Śro 25 Cze, 2008 18:42

Witam
A jak rozległe jest Twoje bielactwo??
Ja z moimi plamami bym sie nie odważyła, ale mam ich bardzo dużo i poprostu u mnie poparzenie murowane nawet z filtrem, który wiadomo nie działa 24 godzin tylko co około 2 h trzeba by się było dosmarowywać. Jak masz ich niewiele i w niezbyt wyeksponowanych miejscach to sadze że wiekszych przeciwskazań nie byłoby... w innym przypadku wybrałabym się po porade do dermatologa... ewentualnie choćby po to aby doradził co dobrze chroni przed słońcem ( ale czy by cos doradził to nie wiem...)
Swoją drogą to taki wyjazd może być przygodą życiową:) więc dobrze sie zastnów:)
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group