To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Poznajmy się - on 21lat

plemnik1987 - Czw 14 Sie, 2008 12:09
Temat postu: on 21lat
cześć wam wszystkim. mam 21 lat i mam bielactwo gdzieś od 3 lat na pączątku się tym nie przejmowałem ale horoba zaczyna przyspieszać( przerąbane). moja mama jest po 40 i ma te plamy od kąd mnie urodziła a teraz ja je mam... niedawno wyszedłem z wojska a jest tam troche stresu na początku więc może dlatego choroba przyspieszyła?? ... a teraz jeszcze za niedługo będe miał egzamin poprawkowy z geografi... pozdro dla wszystkich!!:)
sl8er - Czw 14 Sie, 2008 13:30

Jezeli przyspiesza tzn ze caly czas wystepuje czynnik powodujacy, jest to bardzo dobry moment na zrobienie badan... i namierzenie tego czynnika...
Arn - Wto 26 Sie, 2008 22:02

sl8er napisał/a:
Jezeli przyspiesza tzn ze caly czas wystepuje czynnik powodujacy, jest to bardzo dobry moment na zrobienie badan... i namierzenie tego czynnika...


a jakie badania i u jakiego lekarza należy wykonać

Jagoda - Pon 29 Wrz, 2008 13:43

Znam chłopaka który u którego po wojsku pojawiły się białe plamy. Ponieważ jego mama ma plamy od czasu jak go urodziła on też leczył bielactwo .Wydał mnustwo kasy ,bo ją miał ale bez efektu.Załozył rodzinę i z powodu mniejszych funduszy zastosował maść za 3 zł na grzybicę ,poskutkowalo.Widocznie to była grzybica złapal to w wojsku albo w basenie .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group