To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Sposoby leczenia - Warsztaty & spotkania & kamuflaże

ziolek - Śro 27 Sie, 2008 20:40
Temat postu: Warsztaty & spotkania & kamuflaże
Witajcie,
czytając posty w temacie kamuflaży dochodzę do wniosku, że każdy ma jakiś swój sposób.
Może warto by było wymienić się doświadczeniami, że tak powiem, na wizji :) ?
Zorganizowalibyśmy spotkanko, na które każdy zabrałby swój specyfik/kamuflażowy i poćwiczylibyśmy te plamiska i wymienili doświadczeniami.
Ja mogę zabrać ze sobą Dermotan i dwa pigmenty Dermacolor Kryolan (dwa pigmenty dawały u mnie najbliższy kolorystycznie efekt) plus utrwalacz.
Poza tym, takie spotkanka miałyby też duże znaczenie we wsparciu psychologicznym :)
Ja mieszkam w Wawce i biorąc pod uwagę statystykę, pewnie parę osób by przyszło.
Pozdrawiam,
Artur

jagusia - Czw 28 Sie, 2008 21:51

Witam! Mam bielactwo na całym ciele, najwięcej na dłoniach, mniej na twarzy, tylko
wokół oczu. Wypróbowałam wiele specyfików fluidów , samoopalaczy itd. Najskuteczniejsze okazały się chusteczki samooplające, dają efekt delikatnej jednolitej
opalenizny na skórze.Skuteczne szczególnie na twarz. Chusteczki samoopalające firmy
La Roche-Posay, cena ok. 5 zl. dość drogo, ale warto wypróbować. Pozdrawiam Jagusia

niuu - Czw 28 Sie, 2008 22:06

one sa faktycznie dobre, bardzo opalaja ale niestety nie sprawdzily sie u mnie gdyz mam alergie na samoopalacze (co mi sprawy wcale nie ulatwia)
tak wiec dla osob wrazliwych-odpadaja

ziolek - Czw 28 Sie, 2008 22:15

dzięki jagusiu, tego nie próbowałem, mam nadzieję, że z kupnem nie będzie kłopotów :)

ogólnie jestem wrażliwy , ale z drugiej strony :grin:

ziolek - Sob 30 Sie, 2008 10:22

Dzięki, efekty są niezłe, trochę mylący opis stosowania "po użyciu należy dokładnie umyć dłonie". Zaraz po użyciu?, po 1 minucie?, 5 minutach ?
ale nie ma co marudzić.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group