To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Terapie naturalne - Olejek rycynowy?

nieznajomy1981 - Sob 24 Sty, 2009 11:33
Temat postu: Olejek rycynowy?
Mam pytanie czy słyszał ktoś z was o zastosowaniu olejku rycynowego w leczeniu bielactwa?
Czesiu - Sob 24 Sty, 2009 17:35

Cześć, witamy na forum. Poszperałem trochę w internecie i znalazłem jedynie wskazówki, że ten olej może pomóc. Zalecali stosować go zewnętrznie do smarowania plamek, jak i doustnie, aby wspomóc pracę wątroby i oczyścić układ pokarmowy. Na forum vitiligosupport pojawił się ten temat kilka razy, ale nikt nie pisał o efektach, a jedynie o możliwości i próbie zastosowania oleju rycynowego. Jeśli Cię temat interesuje poszperaj po tamtym forum lub w internecie, ale raczej coś interesującego znajdziesz w języku angielskim. W j. ang. olej rycynowy to castor oil.
blabla - Śro 14 Mar, 2012 17:37

smarowałem jedną plamę olejkiem rycynowym, plama się zmniejszyła i pociemniała i zamierzam od nowa spróbować tego
ziomu?_85 - Nie 18 Mar, 2012 21:28

Ciekawe co piszecie. Kupiłem sobie olejek rycynowy (ok.5zł) i chcę smarować jedną plamkę na próbę.
Jak to długo stosowałeś kolego blabla :?: Rano i wieczorem :?:
Pozdrawiam wszystkich normalnych :-)

blabla - Nie 18 Mar, 2012 22:02

@ziomus

stosuje to zazwyczaj 2x dziennie, narazie na jednej malej plamce probuje
ogolnie to olejek rycynowy to srodek przeczyszczajacy

raw - Czw 22 Mar, 2012 19:59

Przyznam, że zaciekawił mnie ten temat i sam kupiłem niedawno olejek rycynowy. Mam zamiar robić okłady w okolicach oczu. Jak zobaczę jakieś efekty, to podzielę się z Wami wrażeniami.

Tak jak blabla napisał, olejek rycynowy, to środek przeczyszczający. Ciekaw jestem czy faktycznie ten specyfik ma jakieś właściwości lecznicze i może pomóc w leczeniu bielactwa.

0025.Peter - Pon 05 Sie, 2013 21:02

Wiem, że trochę odkopuję, ale czy ktoś zauważył jakieś efekty i czy stosował terapię olejkiem rycynowym regularnie? Działa to?

Jak można to stosować? Ciężko wyszperać cokolwiek w internecie o terapii tym olejkiem...

Więc jak? Jakie są wasze doświadczenia w leczeniu bielactwa olejkiem rycynowym?

Proszę o wszelkie informacje, które są potrzebne.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group