To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Sposoby leczenia - Tabletki hormalne a bielactwo

Karina - Sob 24 Sty, 2009 16:05
Temat postu: Tabletki hormalne a bielactwo
Hej !
Mam zamiar zaczac zazywac tabletki hormalne Diana. Naswietlam sie lamp± UVB. Czy przeszkadza to jedno z drugim ? Czy która¶ z Was zażywa te tabletki? Bo nie chciałabym zeby mi znów zaczeły wychodzic nowe plamy.

Karina - Sob 31 Sty, 2009 16:18

Czy zadna z Was nie uzywa tych tabletek ?
nutella - Sob 31 Sty, 2009 19:11

Poczytaj w internecie. Przeczytałam,że nie powinno się stosować hormonów (w tym tabl.anty.)kiedy chce się korzystać z solarium lub opalać na słońcu. Mog± powychodzić przebarwienia-plamy.Oczywi¶cie s± przypadki, kiedy przebarwienia nie pojawiaj± się.Lepiej nie ryzykuj. A najlepiej zapytaj się ginekologa czy co¶ na ten temat słyszał.Może tak± informację znajdziesz na ulotce tych tabletek?Palić papierosów też w tym czasie nie wolno.
Agnieszek21 - Sob 31 Sty, 2009 23:08

hey ja biore tabletki hormonalne i opalam sie na słońcu i w solarium i nie mam zadnych przebarwien takze nie masz sie o co martwic. tylko zastanow sie nad Dian± bo moje kolezanki po nich strasznie tyły i niektorzy dermatolodzy przepisuja je na tradzik dla kobiet takze badz ostrozna z zazywaniem ich. pozdrawiam
Karina - Nie 01 Lut, 2009 12:55

pani doktor przepisała mi je wlasnie ze wzgledu na to ze chce przytyć,troche sie "zaokraglic" bo jestem bardzo szczupła,tylko martwie sie czy nie bedzie to miało jakiego¶ wpływu na bialacwto,tym bardziej ze lecze sie lampa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group