To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Poznajmy się - witam

edyta0760 - Pon 20 Kwi, 2009 17:51
Temat postu: witam
witam wszystkich bardzo serdecznie.
jestem na tym forum po raz pierwszy. wlasciwie powinnam napisac cos o sobie. mam bielactwo od jakies 7 lat. musze przyznac, ze nic z tym spejalnie nie robilam, poniewaz po zdiagnozowaniu ze jest to bielactwo poszlam do lekarza w krakowie i zaproponowal mi naswietlanie. po czym uswiadomil mnie, ze moge przez to stracic wzrok ... i dalam sobie spokuj az do teraz. znalazlam to forum i chcialam zapytac czy ktos wie/zna moze jakiegos lekarza w chicago. bede wdzieczna za kazda wiadomosc.
pozdrawiam serdecznie
edyta

xmati6 - Pon 04 Maj, 2009 21:36

Wow, USA... tam pewnie mają najnowszą medycynę więc rozejrzyj się dobrze. Jak u Ciebie z angielskim?
Bernadeta - Wto 05 Maj, 2009 18:14

hej edytko ja mieszkam od roku w UK i nie szukam tutaj lekarza, leczylam sie w Polsce pod okiem lekarza dermatologa(doswiadczonego i otwartego na nowosci w leczeniu nie tylko bielactwa) a po zasiegnieciu informacji w tutejszym gronie lekarzy to w Polsce lecza w podobny sposob tu njczesciej stosowane to naswietlanie lampami UVB lub UVA, masc protopic i oczywiscie zdrowy styl zycia czyli nie tylko odpowiednia dieta lecz rowniez ruch i to najlepiej na swiezym powietrzu, sa rowniez fora internetowe takie jak to nasze, maja podobne metody kamuflazu jestem pewna ze w USA jak dobrze poszukasz to tez znajdziesz taka spolecznosc wystarczy wpisac w wyszukiwarke haslo vitiligo w (nazwa miasta ktore Cie interesuje) i powinnas znalezc wszelkie informacje na ten temat powodzenia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group