To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Portal - Michael Jackson nie żyje

Czesiu - Pią 26 Cze, 2009 11:22
Temat postu: Michael Jackson nie żyje
Dzisiaj około północy czasu polskiego zmarł Michael Jackson, jedna z najbardziej znanych postaci naszych czasów. Pomimo różnych kontrowersji związanych z jego życiem osobistym, jednemu nie można zaprzeczyć - był wybitnym artystą i, co nie wszyscy wiedzą, jednym z nas - chorował na vitiligo. Z tego właśnie powodu "zmienił kolor skóry", co w dużym stopniu wpłynęło na jego życie.
Berta - Pią 26 Cze, 2009 13:41

RIP
wielki muzyk , słaby człowiek.....

Olga - Pią 26 Cze, 2009 13:47

[*]
Jak byłam dzieckiem mogłam nie wiedzieć co to jest muzyka, ale zawsze wiedziałam kto to jest Michael Jackson..

:cry:

xmati6 - Pią 26 Cze, 2009 14:38

Mój idol z dzieciństwa :cry: Nie moge w to uwierzyc :sad: Ja juz odliczalem dni do ostatniego koncertu Michaela. Szkoda człowieka, a czekałem na jego nowe piosenki :cry:
Bernadeta - Pią 26 Cze, 2009 14:39

To dzieki artystom istnieja najpiekniejsze sfery naszego zycia, a muzyka jest napewno nieodlaczna jego czescia...
Smierc Michaela to wielka strata dla swiata sztuki i jego odbiorcow czyli nas...

Disorder - Pią 26 Cze, 2009 21:24

Hej... u mnie od samego rana w radiu trąbili o Michaelu, non stop piosenki jego puszczaja! szkoda czlowieka to prawda ze byl wybitnym artysta [*]
cris - Pon 29 Cze, 2009 16:17

Właśnie bardzo mało osób wie że był chory na naszą dolegliwość[*] Wszyscy myślą że przeszczepił sobie skórę aby być biały....
Olga - Pon 29 Cze, 2009 21:57

A ja zadam pewnie głupie pytanie, ale dlaczego jego dzieci są białe? Mimo że Michael się wybielił to jednak w jego DNA nadal był czarnoskóry prawda? Więc dlaczego nie urodziły mu się mulaci?
blabla - Pon 29 Cze, 2009 22:11

ja napisalem do Polsat News i TVN 24 i innych portali, zeby sprostowali wiadomosci o Michael'u Jackson'ie poniewaz podawali wszedzie, ze sie wybielil !!! normalnie tak sie wkurzylem, napisalem im, ze mial vitiligo i nawet przyznal sie w amerykanskim show Oprah Winfrey, ze na to choruje. stres zrobil swoje + koncerty i vitiligo w jego przypadku postepowalo blyskawicznie, do tego setki lekow, uzaleznienia, b. zle odzywianie daly szokujace efekty. szkoda mi go, bo sluchalem go zaciekle i fajne mial teledyski i piosenki. zasluguje na miano krola popu niezaleznie od tego jak wygladal. a pisalem do mediow o sprostowanie poniewaz podawanie, ze mial vitiligo moze sie przyczynic do tego, ze osoby z bielactwem beda lepiej akceptowane spolecznie, a nie beda moze sie na nas patrzec jak z marsa.
nicia - Pon 29 Cze, 2009 22:20

jego zona przeciez jest biala, wiec mozliwe, ze te geny przeszly z matki. choc istnieje wiele spekulacji co do tego, ze jego dzieci nie byly jego, tzn albo adoptowane, albo z innego ojca
slavo - Wto 30 Cze, 2009 18:32

Ten film pokazuje chorobę Michaela, bielactwo nabyte, zwane również vitiligo. Tak, Michael nigdy z własnej woli się nie "wybielał".

http://www.youtube.com/wa...player_embedded

xmati6 - Sob 04 Lip, 2009 13:09

Jedna z jego piosenek brzmi:

,,It doesn't matter if u're black or white" - samo mowi za siebie... nie ma co rozpamietywac. Szkoda, ze on NIC z tym nie zrobil

Bernadeta - Sob 04 Lip, 2009 17:52

xmati6, moze on staral sie cos z tym zrobic, ale to go przeroslo, poza tym nie trafil na nasze forum, mysle, ze bardzo by mu pomoglo jezeli nie pozbyc sie vitiligo to chociaz mialby najlepsze wsparcie psychiczne dzieki tak wielu pozytywnie nakreconym ludzikom na tym forum :wink:
pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group