To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Sposoby leczenia - Protopic a skutki uboczne

Olga - Pią 26 Cze, 2009 13:05
Temat postu: Protopic a skutki uboczne
Wielu z Was pisze, że stosuje Protopic i to z sukcesem, dlatego też skusiłam się na zakup tej maści, ale przyznam szczerze, że po przeczytaniu ulotki boje się jej stosować! Nowotwór złośliwy, uszkodzenie wątroby-to potrafi odstraszyć...Mieliście jakieś skutki uboczne?

"Jeśli spędza się czas na dworze po zastosowaniu maści protopic należy używać kosmetyków z filtrem przeciwsłonecznym i nosić luźną odzież chroniącą skórę przed słońcem"-aż tak bardzo grozi poparzenie?

Anonymous - Pią 17 Lip, 2009 07:22

ja miałam skutek uboczny - uczulenie na alkohol - ogromne czerwone plamy w miejsce białych plam i nie tylko po łyku piwa. Po roku stosowania maści się to pojawiło. Mając wybór, wybrałam alkohol, a tak poważnie, to stwierdziłam, że lepsze plamy białe niż czerwone ;)
Catalabama - Pią 17 Lip, 2009 09:26

Ja mam wrażenie ze mi pomaga - ale za wcześnie jeszcze o tym mówić - zobaczymy.
agulka - Nie 19 Lip, 2009 20:35

Ja stosowałam Protopic ponad pół roku, ale rezultaty znikome. Jedyny skutek uboczny jaki zauważyłam to strasznie wysuszył mi skóre wokół oczu. Widzę to dopiero teraz jak już nie stosuje maści, bo wiadomo jak samorowałam to skóra była natłuszczona, a teraz jest sucha i widać zmarszczki, których wcześniej nie było :-? Więc nie polecam stosowania maści na tak delikatną skórę. Z początku też skóra piekła po posmarowaniu i się zaczerwieniła, ale z czasem pieczenie ustąpiło i rumieniła się rzadko, np po potarciu :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group