To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Sposoby leczenia - Dermabest Novitil Gel

Sławek26 - Czw 29 Lip, 2010 14:14

Producent zaleca codzienna ekspozycję na słonku a w dni pochmurne coś zastępczego czyli lampy , solaria jak najbardziej ;-)
blabla - Pon 02 Sie, 2010 19:19

Cytat:
blabla ja też czekam o wieściach czy nadal to stosujesz i czy są dalsze postępy.Cena dość wysoka,ale jak pomaga.......to może warto by odłożyć i zakupić


tak stosuje nadal Novitil, ale tylko w lecie. ten rok to największa katastrofa w historii polskiego lata :/ więc ogólnie na podkarpaciu słonka nie było aż tak dużo max 3 tygodnie bezchmurnej pogody. efekty mam trochę większe, ale tak ogólnie w zimie nie umiem powiedzieć dlaczego nadal barwnik wracał i wraca, może ciecierzyca ? choc Novitilowi zawdzięczam to, że dziś mogę chodzić w krótkich spodniach :)

pavelks123 - Śro 05 Sty, 2011 23:13

A co robisz np. w zimie jak nie ma slonca? Stosujesz cos innego?
xmati6 - Czw 06 Sty, 2011 12:13

A nie pomyślałeś, żeby stosować Novitil wraz z UVB? Myślę, że to super rozwiązanie.
blabla - Wto 22 Lut, 2011 01:24

W zimie nie stosuje Novitlu.
@xmati6 nie mam lampy UVB choć nad nią myślę, ale jestem w tym całkowicie zielony. Dotąd wykorzystywałem tylko światło słoneczne, a producent dopuszcza używanie sztucznego tylko nie mam pojęcia o tym. Popatrzę na ich stronę internetową :-)
A Ty xmati masz swoją lampę UVB ?

xmati6 - Wto 24 Maj, 2011 17:57

Tak mam swoją lampkę UVB. Używam Protopic + Tevaskin (na bazie pieprzu, piperyny). Jak u Ciebie postępy? Caly czas do przodu? U mnie idzie do przodu ale chciałbym spróbować z Novitilem też w innych miejscach mojego ciała.. pomożesz go załatwić?
romantyczka - Śro 29 Cze, 2011 00:02

fotki i postęp w leczeniu rewelacyjny...
JUSTA - Czw 04 Sie, 2011 13:39

witam!!! chciałabym się was dowiedzieć ile kosztuje novitil i gdzie można go zamówić? czy starcza na długo? bardzo proszę o informacje na temat tego leku czy ktoś nadal go stosuje?
blabla - Pią 05 Sie, 2011 00:33

JUSTA napisał/a:
witam!!! chciałabym się was dowiedzieć ile kosztuje novitil i gdzie można go zamówić? czy starcza na długo? bardzo proszę o informacje na temat tego leku czy ktoś nadal go stosuje?


wszystko jest opisane na początku tematu :-) wystarczy wejść na stronę 1.
ja nadal stosuje :)

Iwonka - Śro 20 Cze, 2012 03:43

odświeżam wątek. blabla nadal polecasz novitil?
blabla - Śro 20 Cze, 2012 09:02

mi pomógł ale teraz go nie stosuje, właśnie czekam na niego
Asienka - Śro 20 Cze, 2012 19:13

gratulacje takiej repigmentacji... to chyba najlepszy jak narazie lek, który rzeczywiście pomaga... czy obecnie też widać dalszą repigmentację, mimo tego, iż masz przerwę w jego stosowaniu?
Bocz1 - Wto 10 Lip, 2012 00:03

blabla,
Witam, Czy stosujesz teraz Novitil Gel czy mógłbys pomóc w zakupie tego specyfiku, dzięki.

Ulencja - Sob 22 Wrz, 2012 13:53

Mam na sprzedaż Novitil gel.Zainteresowanych proszę o kontakt na e-maila urszula-68@o2.pl
Prosto z Kanady!

ana52 - Sob 22 Wrz, 2012 14:48

hej, jak stosować tej novitil z uvb? Ile minut i ile sesji?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group