To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Inne tematy - Czy plamy s? widoczne w ?wietle UV?

Rufus - Wto 08 Wrz, 2009 19:53
Temat postu: Czy plamy są widoczne w świetle UV?
Witam!
Na wstępie napiszę:
Mam sporo plam, byłem u dermatologa, stwierdzone bielactwo - tak rolą wyjaśnienia i unikniecia niepotrzebnych pytań... ;)

A teraz do rzeczy:
Wybrałem się ostatnio na impreze... oczywiście na parkiecie wszędzie światło UV, biała bluza się świeci.. no wiadomo, wszystko co białe to się świeci...
I tu moje zdziwienie... moje plamy się nie świecą! :!: :oops:

Moje pytanie brzmi:
Czy wszystkie plamy bielacze świecą się w świetle UV?!

Dziękuję z góry za odpowiedzi i pozdrawiam...

kobzinka - Wto 08 Wrz, 2009 21:20

moje świecą..dość intensywnie:D:D:D
a czy wszystkie świecą?wydaje mi się,że powinny...ale może niech wypowie sie ktoś kto jest pewien :język:
pozdro

Disorder - Pią 25 Wrz, 2009 23:55

Wydaje mi się, że u większości osób będą świeciły. Moje się świeciły :P
alenda - Sob 26 Wrz, 2009 20:45

Świecą bo są białe :) Moje świeciły, aż sama byłam w szoku. W zimę jestem bledsza i plam na rękach w ogóle nie widać, poszłam do takiego klubu i wtedy jeszcze paliłam, siadam, biorę fajkę, zapalniczkę i :o szooook wszystkie palmy na rękach widać jak nigdy, dobrze, że miałam spodnie :hahaha:
milka37 - Pon 28 Wrz, 2009 10:46

:) ktos zna w Gdansku jakis klub, gdzie jest swiatlo UV?? :twisted:
2iwona13 - Sob 21 Lis, 2009 16:17

Mi też się nie świecą. Poszłam do pabu i w wejściu zobaczyłam światło uv- chciałam wybiegać, ale zauważyłam ze się nie świece..
Kamilek:) - Sob 21 Lis, 2009 23:15

Hmm nie sprawdziłem jeszcze jak to wygląda w świetle UV. Jak na imprezie zaświecę twarzą to otoczenie może wpaść w duże zdumienie :-?
Asia85 - Nie 22 Lis, 2009 09:58

Zależy jakie światła, mi czasami mocno świecą-co mnie bardzo wkurza, czasami po prostu są trochę bardziej widoczne-przynajmniej mi się tak wydaje, a czasami w ogóle:)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group