To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Poznajmy się - Witam wszstkich :)

Kamilek:) - Wto 10 Lis, 2009 00:21
Temat postu: Witam wszstkich :)
Witam wszystkich i pozdrawiam serdecznie :-) .

Co prawda już dosyć dawno się tutaj zarejestrowałem, ale musiałem się w końcu przywitać :mrgreen: , bo nie wypadało tak dłużej.

Trafiłem na to forum szukając informacji o metodach leczenia naświetlaniem oraz metodami farmakologicznymi. Również interesował mnie aspekt podejścia ze strony psychologii.
Nie zawiodłem się, forum jest mocno rozbudowane, informacji jest wiele i panuje miła atmosfera.
Mam nadzieję, że któregoś dnia, gdy wejdę na to forum znajdę informację o cudownym lekarstwie :biggreen:

Bielactwo dopadło mnie 6 lat temu, po tym jak znamię Suttona uległo zmianom.
Od tego czasu próbuję czasami leczyć się,
natomiast szczególnie w lato się smutam :cry: , innym razem staram się nie myśleć o tym oraz akceptować wszystko takim jakim jest, a tak w głębi serca mam iskierkę nadziei, że kiedyś proces zacznie postępować ale w odwrotnym kierunku.

Myślę, że dalej tutaj będę czytał ciekawe informacje, a Wy pomożecie mi w różnego rodzaju niejasnościach które mi się nasuną :)

be_st - Śro 11 Lis, 2009 13:51

Witaj Kamilek!Wśród 'swoich' zawsze jest łatwiej.Latem rzeczywiście bielactwo bardziej 'boli'.Widać to nawet na forum.Latem post za postem,a teraz emocje wyblakły,jak skóra bez słońca. Trzymaj się.Będzie dobrze.
Kamilek:) - Pią 13 Lis, 2009 10:57

Tak to prawda, wśród swoich zaczynam się czuć jak równy gość :mrgreen:
milka37 - Pią 13 Lis, 2009 15:39

Kamilek:), miło mi :) ja tu chyba jestem jedną z nielicznych osób pozytywnie nastawioną do łatek :P I wiesz, zauważyłam ostatnio, że niektóre plamki się repigmentują (co prawda nie jestem z tego bardzo zadowolona :P ), widać podejście też ma znaczenie. Mniej stresu :)
pozdrawiam

alenda - Śro 09 Gru, 2009 20:57

Witaj. ano ja też w lato miewam dołki, ale szybko mijają :)
Zenee - Czw 10 Gru, 2009 18:54

zle wpisano moja date urodzenia o kilka lat wczoraj sie zorientowałam ze jestem dużo starsza
Kamilek:) - Pią 18 Gru, 2009 18:30

alenda napisał/a:
ja też w lato miewam dołki, ale szybko mijają

Mnie nie tak szybko, ale grunt w takich chwilach to ograniczenie czasu przeznaczonego na rozmyślanie o tym co dołujące i znalezienie sobie pożytecznego zajęcia. Czasem pomaga :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group