To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Badania naukowe - Proszę o pomoc

alenda - Wto 15 Gru, 2009 22:21
Temat postu: Proszę o pomoc
Jestem studentką Śląskiej Wyższej Szkoły Informatyczno-Medycznej w Chorzowie. Prowadzę badanie ankietowe, które ma na celu rozpoznanie istotnych problemów osób chorych na bielactwo, wpływających na obniżenie jakości życia. Ankieta jest anonimowa i zostanie wykorzystana dla celu realizacji pracy licencjackiej, a po zakończeniu badań, zapewniając poufność danych, zamieszczę wyniki na forum portalu internetowego o bielactwie www.vitiligo.com.pl
Uprzejmie proszę o uważne przeczytanie pytań i zaznaczenie odpowiedzi poprzez jej podkreślenie lub pogrubienie. W miejsce kropek proszę wpisać swój wiek lub odpowiedź na pytanie. Liczę na Państwa życzliwość i dziękuję za poświęcony czas!
Wyślę każdemu ankietę e-mailem. Proszę o pomoc.

milka37 - Pon 21 Gru, 2009 09:48

alenda, a jak mogę ściągnąć ten plik? Bo chyba nie jestem orłem informatyki...
alenda - Pon 28 Gru, 2009 21:30

Zależy od przeglądarki. W mojej naciskam prawą myszką i daję - zapisz jaki i zapisuję. Jak możesz podaj maila - prześlę ją Tobie.
milka37 - Śro 06 Sty, 2010 09:46

milka37[małpa]gmail.com

odesłałam wypełnioną :)

Dawid - Śro 06 Sty, 2010 11:08

ja też nie mogę nic z tym zrobić ani kliknąć ani zapisać, jak możesz to też mi wyślij na maila: dawid8787@poczta.onet.pl, chętnie wypełnię.
Marikaa - Wto 20 Lip, 2010 17:09

Chętnie wypełnię ankietę, ale mam problem z odczytaniem jej. Proszę o przesłanie jej na mojego meila www.martucha-94@tlen.pl.
Pozdrawiam. :wink:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group