To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Ogłoszenia drobne - [sprzedam] Tevaskin, zioła z Indii

xmati6 - Pon 25 Sty, 2010 12:57
Temat postu: [sprzedam] Tevaskin, zioła z Indii
Od¶wieżam temat Tevaskinu bo dużo ludzi pyta czy mam jeszcze Tevaskin...

Cały czas można zamawiać u mnie Tevaskin i zioła, mam około 5 butelek Tevaskinu i 5 paczek ziół.

Dla tych, którzy nie znaj± mojej historii z chorob± przypominam, że stosowałem te metode Tevaskin UVB zioła przez okolo 5 miesiecy z bardzo dobrym skutkiem, otoz naswietlalem nogi i biodra - dzis juz nie musze ich maskować a mialem spore połacie plam. Na twarzy mialem drobne plamki ktore pokryly sie pigmentem po tym jak posmarowalem je Tevaskinem przed wyjsciem na ostre slonce :)
Obecnie stosuje metode PUVA bo na UVB domowe nie mam jak... i tez jestem zadowolony:) Przed Puva smaruje sie tez Tevaskinem :)

lolek - Pi± 26 Lut, 2010 19:34

xmati6,

Witam. Mam pytanie odno¶nie tevaskinu i ziół i z Indii. Rozumiem, że tevaskin jest w cenie 99zł plus 5zł za przesyłkę. Czy masz też dostęp do tych ziół z Indii i w jakiej s± cenie? Z góry dziękuję za odpowiedĽ.

dani - Nie 28 Lut, 2010 12:13

xamati wła¶nie mi napisał, że zioła będzie miał za ok 10 dni i z przesyłk± kosztuj± 55zł
xmati6 - Wto 16 Mar, 2010 02:22

Dzi¶ je dostałem i juz dzi¶ wszystko zostało sprzedane. Postaram się zamówić więcej. S± jacy¶ chętni bo nie wiem czy się opłaca?
jacoo - Pi± 19 Mar, 2010 21:53

witam. jestem tu nowy ale chętny troche poczytałem o tym cudnym specyfiku i tez chce spróbować, bo żeby wygrać trzeba grać a żeby grać trzeba mieć czym :cool: :mrgreen:
kodeina - Wto 25 Maj, 2010 11:38

Też chętnie wezmę :)
kacha - Pi± 02 Lip, 2010 13:33

Witam
Również jestem tu nowa,i też bym chciała spróbować-czyli że bym poprosiła o nie też :grin:

slavo - Pi± 02 Lip, 2010 21:34

jacoo napisał/a:
witam. jestem tu nowy ale chętny troche poczytałem o tym cudnym specyfiku i tez chce spróbować, bo żeby wygrać trzeba grać a żeby grać trzeba mieć czym :cool: :mrgreen:


To żaden "cudowny specyfik" bo takiego po prostu nie ma. To zwykły preparat którego zadaniem jest podrażnić skórę i "zmusić" melanocyty do pracy. Bez naswietlania lampami lub na słońcu raczej nie działa. Zwykła piperyna ma podobne działanie.

xmati6 - Pon 12 Lip, 2010 13:38

slavo napisał/a:
jacoo napisał/a:
witam. jestem tu nowy ale chętny troche poczytałem o tym cudnym specyfiku i tez chce spróbować, bo żeby wygrać trzeba grać a żeby grać trzeba mieć czym :cool: :mrgreen:


To żaden "cudowny specyfik" bo takiego po prostu nie ma. To zwykły preparat którego zadaniem jest podrażnić skórę i "zmusić" melanocyty do pracy. Bez naswietlania lampami lub na słońcu raczej nie działa. Zwykła piperyna ma podobne działanie.


Nie ma cudownych specyfików, z reguły bielactwo leczy się metod± UVB/słońcę + cokolwiek co powoduje produkcję melanocytów więc Twój post jest bezsensu. Niepotrzebnie tylko odbierasz ludziom nadzieje.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group