To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Życie to nie bajka... - deromotan, opalanie natryskowe?

gusia1978 - Pią 04 Cze, 2010 19:43
Temat postu: deromotan, opalanie natryskowe?
Witam,
Bardzo proszę o informację, gdzie obecnie można zakupić dermotan? Ja obecnie stosuję tylko kamuflaż z kryolanu, ale kiedyś używałam dermotanu i byłam zadowolona.
A czy ktoś może mi powiedzieć jakie rezultaty daje opalanie natryskowe? Czy jeżeli zastosuje je na całe ciało to mimo wszystko plamy nie będą jaśniejsze od reszty ciała? A może taki płyn do opalania natryskowego można gdzieś zakupić i aplikować tylko na plamy?
Wiem, że ten temat był już podejmowany na forum ale może warto go przed latem odświeżyć? :mrgreen:

miagrazia - Wto 15 Cze, 2010 04:03

Witaj,
opalanie natryskowe zdecydowanie poprawia wygląd skóry dotkniętej bielactwem. Plamy (nie ma się co oszukiwać) będą nadal po zabiegu widoczne. Spotkałam się jednak z wieloma osobami, które twierdzą, że efekt po opalaniu natryskowym jest zadowalający (można bez przeszkód pokazać ciało). Skóra opalona w ten sposób może być dodatkowo podmalowana podkładem kamuflującym, a nawet kryjącym - co w zupełności niweluje plamki.
Plamki można także malowac samodzielnie płynem do opalania natryskowego, np. uzywając do tego patyczka kosmetycznego.
Plyny do opalania natryskowego mozna kupic np. na www.artcosmetics.pl - lub dzwoniąc do firmy na numery podane na stronie internetowej. Polecam płyn o stężeniu 10% DHA.

kawa - Wto 14 Cze, 2011 15:20
Temat postu: gdzie kupić
Płyny do opalania natryskowego zazwyczaj można kupić u dystrybutorów. Tak jak wyżej najlepiej kupić dość jasny odcień - czym ciemniejszy aplikowany na jaśniejszą skórę tym efekt bardziej nienaturalny. Dobre płyny ma Onyx. www.onyx.sklep.pl tu można kupić płyny. Skóra ma tendencje do wysuszania się po takim opalaniu dlatego trzeba bardzo dbać o nawilżenie jej po zabiegu. Płyny Onyx z serii Premium bardzo mocno odżywiają skórę i minimalizują przesuszanie. Są tam płyny dostępne w pojemności 200 ml więc jak na domowe potrzeby w zupełności wystarczy.
łysy - Wto 28 Cze, 2011 18:45

Witam powiedzcie mi coś o onyx premium który wybrać i ile się utrzymuje na skórze jak on działa w jakim czasie kryje plamki
dalmatynka - Śro 13 Lip, 2011 11:51

Witajcie wielobarwni!
Kupiłam sobie ten płyn z Onyxa i robie tak jak przeczytałam na innych forach, że maluje sobie plamki patyczkiem kosmetycznym albo wacikiem (na duże powierzchnie) nasączonym płynem. Czekam kilka godzin i potem jeszcze kłade ten płyn na całe ręce i nogi żeby było równo i się nie odznaczało. Trochę to trwa, ale efekt trzyma się kilka dni, także nie znalazłam jeszcze nic trwalszego, a można się normalnie kąpać. Próbuje naprawdę wszystkiego i teraz jestem bardzo zadowolona. Oni tam jeszcze mają na stronie taką chusteczkę z samoopalaczem w wersji mini i też wziełam, bo się łatwiej nakłada na duże powierzchnie. Szkoda tylko, że nie mam takiego spryskiwacza :(

kawa - Pią 15 Lip, 2011 14:38
Temat postu: onyx
no właśnie robię bardzo podobnie. Ja z płynów Premium jestem zadowolona. próbowałaś może tego najciemniejszego koloru? bo wydaje mi się, że mógłby lepiej mi pasować ale boję się czy nie jest za ciemny
dalmatynka - Śro 20 Lip, 2011 08:50

nie miałam tego najciemniejszego. Ja mam średni - medium i jak chcę żeby było ciemniej, to dłużej go sobie trzymam i więcej nakładam, ale wiesz kawa, to wszystko na zasadzie prób i błędów. Trzeba popróbować i trochę na początku z tym zabawy, ale potem mam spokój kilka dni :)
smashm - Nie 31 Lip, 2011 08:05

Witam Was, w jaki sposób aplikujecie płyn na całe ciało? Ja go mieszam z balsamem ale nie jest to najlepszy pomysł...
dalmatynka - Śro 03 Sie, 2011 09:13

Tez próbowałam mieszać z balsamem i efekt jest taki, że płyn nie chce się zmieszać równo. Raz próbowałam też wlać do butelki takiej z psikaczem, ale nie chciało psikać. Ja nakładam na watę albo płatki kosmetyczne. Znam jedną dziewczynę co ma to urządzenie profesjonalne do rozpylania. Co prawda ona ma więcej plam i większe.
dalmatynka - Pią 27 Lip, 2012 13:18

znalazłam ostatnio fajny film :) http://www.ladymakeup.pl/...o-zakamuflowac/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group