To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Inne tematy - Praca licencjacka o bielactwie

alenda - Sob 10 Lip, 2010 23:06
Temat postu: Praca licencjacka o bielactwie
Prezentuję Wam moją pracę licencjacką pt. "Bielactwo jako problem zdrowia publicznego". Praca została obroniona na ponad dobry, czyli 4+ myślę, że nie dostałam piątki, bo zaważyła tutaj średnia ocen z trzech lat (ponad 4) oraz mój recenzent powiedział, że praca nie jest zgodna z tytułem, ponieważ opisałam problem jednostki, a nie problem zdrowia publicznego. Poniekąd miał rację, ale pisałam pracę pod kierunek studiów, stąd tytuł :)

Tak czy siak jestem dumna z tej pracy. Nie rozwlekałam się bardzo i nie wdawałam w szczegóły celowo, bo to licencjat, nie magisterka czy doktorat, no ale wszystko przede mną ;) Wiem, że spis treści jest krzywy.

Jedna osoba z komisji uczy także na kosmetologii i powiedziała, że wprowadzi dodatkowe tematy o bielactwie i maskowaniu kosmetycznym plamek, więc warto było!

Uwagi

Pisałam o finansowaniu przez NFZ, wiele metod jak pisałam jest finansowanych, ale za krótko by mogły pomóc... Poza tym fundusz twierdzi, że to zależy od lekarza.
A na przykład przeszczepy skóry są u nas wykonywane tutaj: http://www.szpitaluniwers...ermatologii.htm
, jednak nikt nie potrafił mi powiedzieć czy są refundowane. Fundusz twierdzi, że tak, pani z tego szpitala, że to różnie bywa. Wiem tylko, że przeszczepy będą wykonywane we wrześniu, ale nic więcej :( Moja dermatolog mówi, że to leczenie eksperymentalne, poza tym daleko :neutral: Więc kwestia leczenia i finansowania przez NFZ nadal pozostaje tajemnicą :roll:

Praca jest napisana przeze mnie, stanowi moja własność intelektualną, jestem jej autorką i nie zgadzam się na kopiowanie pracy lub jej fragmentów bez mojej wiedzy. Natomiast można pracę cytować, podając jej tytuł i moje imię i nazwisko.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group