To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Poznajmy się - Cze?ć !

Kamil - Czw 12 Sie, 2010 16:33
Temat postu: Cześć !
Cześć.
Jestem Kamil, mam 20 lat, a od 8 lat posiadam ten sam defekt co wy. Stosowałem już wiele specyfików ( vitix , protopic , meladine , drula , bodziszek) ale żaden nie przynosił efektów. Planuje działać coś z kierunku naświetlania, ale co z tego wyjdzie to zobaczymy.
Powoli zaczynam juz akceptować to jaki jestem, ale do pełni szczęścia jeszcze daleko.
Mam nadzieję, że znajdę tutaj wiele cennych informacji.
Pozdrawiam serdecznie :wink:

M.... - Czw 12 Sie, 2010 21:36

Witamy w gronie "łaciatych" :-)
Sylvain - Pon 16 Sie, 2010 11:45
Temat postu: Re: Cześć !
Kamil napisał/a:
Cześć.
Jestem Kamil, mam 20 lat, a od 8 lat posiadam ten sam defekt co wy. Stosowałem już wiele specyfików ( vitix , protopic , meladine , drula , bodziszek) ale żaden nie przynosił efektów. Planuje działać coś z kierunku naświetlania, ale co z tego wyjdzie to zobaczymy.
Powoli zaczynam juz akceptować to jaki jestem, ale do pełni szczęścia jeszcze daleko.
Mam nadzieję, że znajdę tutaj wiele cennych informacji.
Pozdrawiam serdecznie :wink:


Witaj

Używając takiej gamy specyfików i myśląc o naświetlaniu nie mam mowy o stwierdzeniu akceptuję siebie ! W twoim przypadku, można powiedzieć o przyzwyczajeniu, ale nie o akceptacji.

Ps.
Ja też przyzwyczaiłem się do moich plam ale nie będę ich akceptował :grin:

Kamilek:) - Pon 16 Sie, 2010 13:02

Witam Kamilu :)

Jeśli masz taką możliwość to się lecz różnymi preparatami które wymieniłeś. Przetestujesz całą gamę i możliwe, że coś ci pomoże. Najważniejsze byś wierzył, że jest możliwość wyleczenia, bo bez wiary ani rusz.
Co do przyzwyczajania i akceptacji...ja się od tylu lat już próbuję zaakceptować, ale mi to nie wychodzi, ale próbować warto a przede wszystkim nie załamywać się.

Jak tu Sylvain wspomniał z pełną akceptacją mamy do czynienia tylko wtedy, gdy przyjmujesz to jak wyglądasz i nie próbujesz tego zmieniać bo nie widzisz takiej potrzeby.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group