To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Sposoby leczenia - lampa uvb 311nm lub puva

Cherry_Lady - Sob 27 Lis, 2010 14:57
Temat postu: lampa uvb 311nm lub puva
czesc:) Mam bielactwo na twarzy duża plame od kacika ust idaca na policzek i nad ustami do tego jeszcze malutkie za uchem i przy uchu.. ale najbardziej widoczna to ta na twarzy.. chciala bym sprobowac lampy.. niestety na allegro drogie a ja nie mam tyle kasy... mama by mi dala na kuracje we wroclawiu ale musiala bym na 2 miesiace oderwac sie od szkoly a jestem w 3klasie technikum mam 18 lat i niestety nie mam takiej mozliwosci... moze ma ktos z was takową lampe wytestowana na sprzedaz taniej niz na allegro??? albo na pozyczenie.. ech choc watpie by ktos pozyczyl ;D pozdrawiam
Dawid - Sob 27 Lis, 2010 20:08

czesc. na allegro do złozenia tj.lampa i obudowa to koszt chyba 200zł...tyl nie masz?..
w sumie to nikt ci nie zagwarantuje ze sama lampa ci pomoże a raczej sama lampa nie wystarczy.

z pozyczeniem to fakt?.hehe.....

Abi - Pon 29 Lis, 2010 14:06

no właśnie 2 stówki to nie tak dużo, więcej byś wydała na mieszkanie we Wro przez 2 miesiące

chciałabym Cię też pocieszyć, że plamy na twarzy ładnie repigmentują

a skąd dokładnie jesteś? daleko masz do Wro?

Iga - Wto 30 Lis, 2010 13:51

właśnie pisałam w innym poście, że mam do odsprzedania taką lampę wraz z obudową. czy 120 zł to dla Ciebie dobra cena ? jeśli tak to napisz do mnie na maja_musia@gazeta.pl. u mnie się sprawdziła.
Iga - Śro 08 Gru, 2010 11:10

powyższe nieaktualne, lampa i protopic poszły do nowego właściciela


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group