To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Ogłoszenia drobne - Sprzedam PROTOPIC 0,1%

grzenka - Czw 24 Mar, 2011 10:38
Temat postu: Sprzedam PROTOPIC 0,1%
Hej. Mam maść Protopic 0,1% 10g. Kupiona wczoraj. Przepisana przez dermatologa na niewielkie się zmiany na buzi. Używać jej nie będę bo moim zdaniem to nierozsądne. Z tego co doczytałam maść jest bardzo silna, w związku z czym chyba mało adekwatnie dobrana do charakteru problemu (chociaż lekarzem nie jestem). W każdym razie - data ważności:10/2012, maść nieużywana, oryginalnie zapakowana. Gdyby ktoś był zainteresowany proszę o info na maila grzenka@interia.pl. Pozdrawiam

[ Dodano: Czw 24 Mar, 2011 12:58 ]
Oj, doczytałam regulamin....Ale szkoda mi żeby się zmarnowała. W aptece oczywiście zwrotu nie chcieli przyjąć...

Karolak - Czw 24 Mar, 2011 15:53

A ja używam protopicu od 2 lat i nic się mi nie dzieje;))
Pigment się pojawia stopniowo;))
i też mam zmiany na twarzy które smaruje;) Wiec nie wiem w czym tkwi Twój problem;))

grzenka - Czw 24 Mar, 2011 17:17

No widzisz, tyle że moje zmiany są bardziej związane z łupieżem pstrym czy jakąś grzybicą skórną. Nie mam przebarwień, tylko delikatne łuszczenie skóry. Boję się zastosować tą maść, gdyż jest bardzo silna. Wg mnie to tak jakby leczyć katar antybiotykiem. Kupiłam wczoraj nieświadoma co to za lek (lekarka nawet słowa nie poświęciła, jedynie wypisała receptę).
Karolak - Czw 24 Mar, 2011 17:22

A może spróbuj? Nałóż trochę i zobaczysz? I wtedy odsuń maść.
Protopic leczy takie sprawy, mi skóra pęka na palcach łuszczy się z wysuszenia, jak smaruje to się goi.

grzenka - Czw 24 Mar, 2011 17:31

Sama już nie wiem. Mam niejasne przeczucie że dermatolog u której wczoraj byłam dała mi pierwsze co przyszło jej do głowy. Szkoda byłoby przekonać się że lek za tyle kasy nie działa, albo podrażnia.
Karolak - Czw 24 Mar, 2011 17:35

Ach kurczę ja bym zaryzykowała i bym się posmarowała;)
To jest maść jest tłusta nie musisz jej kłaść nie wiadomo ile.
Nałóż troszeczkę, jak coś to wtedy do dermatologa i powiedz jej,że skórę Ci podrażnia.

sl8er - Nie 27 Mar, 2011 12:24

Jeżeli skóra na zmienionych miejscach jest szorstka lub ma inna teksturę, możesz to sprawdzic opuszkiem palca jezeli poczujesz różnice po przejechaniu po skórze w szorstkości skóry, domagaj się recepty na Flumycon. Nizoral też może sobie poradzić... ale nie jest tak skuteczny jak Flumycon.
grzenka - Śro 06 Kwi, 2011 12:25

Poradził sobie Triderm. Protopicu nawet nie otworzyłam, bo plamy na twarzy zeszły same po zamianie wody z kranu na wodę mineralną. Dzięki za rady.
katarzyna87 - Wto 12 Kwi, 2011 10:58
Temat postu: Sprzedam protopic 0,1 warszawa lub przesyłka
Sprzedam protopic, używałam go dosłownie 2 razy.....niestety nie jest dla mnie odpowiedni, więc może chciałby skorzystać. Tubka tak jak wspomniałam niemalże cała. Cena to 70 zł , do ewentualnej negocjacji:) Odbiór na terenie Warszawy lub wysyłka pocztą. Pozdrawiam Kasia.

[ Dodano: Wto 12 Kwi, 2011 12:08 ]
ja mam do sprzedania protopic 0,1, tubka była używana tylko 2 razy bo nie stety masc mi nie pasuje:( Chętnie sprzedam, ponieważ tak jak wspomniałam maść jest niemalże cała.Opakowanie większe 30 g. Odbiór na terenie Warszawy lub wysłyłka pocztą. Cena 70 zł, do małej negocjacji. Pozdrawiam Kasia kontakt kasia.n5@wp.pl
Dodaj na bloga

Czesiu - Wto 12 Kwi, 2011 19:08

A czy Kasia czytała regulamin? - nie wolno ogłaszać chęci sprzedaży leków na receptę, do jakich protopic się zalicza. Zamykam temat.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group