To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Inne tematy - Makijaż permanentny - sposób na plamy na twarzy

Anka12 - Sob 26 Mar, 2011 21:37
Temat postu: Makijaż permanentny - sposób na plamy na twarzy
Cześć,

pierwszy raz uaktywniłam się na forum, choc zaglądam na stronkę od dłuższego czasu. Słuchajcie chciałam się dowiedzieć czy ktoś próbował może makijażu permanentnego do zamaskowania plam na twarzy? Ja akurat mam kilka ( szczególnie usta ). Zawsze myślałam, że to przeciwskazanie do takich zabiegów, ale ostatnio dowiedziałam się, że to jak najbardziej można zastosować. Nie jest to leczenie, ale zawsze jakieś wyjście...

Kumciaki - Nie 27 Mar, 2011 13:22

O też jestem ciekawa, z chęcią bym skorzystała z takiej usługi. Stosował ktoś może? Te wszystkie pudry to tylko o ścianę rozwalić. Tym bardziej ,że ja mam duże plamy na twarzy. Może to by mnie jakoś uratowało :cry:
Karolak - Nie 27 Mar, 2011 16:20

z tego co mi się obiło o uszy to w tej metodzie się robi brwi i usta .. nie wiem jak to z białymi częściami.. najlepiej jest za dzwonić do owej Pani która ma dobre nazwisko duże doświadczenie i się dowiedzieć jak to bywa z twarzą, czy bielactwo da się też zakryć;)
Dawid - Nie 27 Mar, 2011 21:16

Kumciaki napisał/a:
Te wszystkie pudry to tylko o ścianę rozwalić. Tym bardziej ,że ja mam duże plamy na twarzy


no ja to się na mazidłach nie znam :-) hehe..ale fajny filmik znalazłem;

http://www.youtube.com/wa...feature=related

a jednak da się :wink:

Anka12 - Wto 05 Kwi, 2011 10:23
Temat postu: no mazideł to ja mam dość :)
potrzebowałam min. pół godziny przed wyjściem żeby się dobrze zamaskować, i dlatego właśnie poszukuję czegoś innego. Przez znajomej, znajomą znalazłam fajną dziewczynę z Poznania, która właśnie zajmuje się makijażem permanentnym i po wstępnej rozmowie, jak najbardziej można zrobić makijaż białych plam, ust i tego co się tam ma pobielone na twarzy. Wszystko oczywiście zależy od konkretnego miejsca i wielkości ( szczególnie cena :) ). Trzeba trochę pocierpieć, ale na kilka lat spokój. Myślę, że spróbuję :) Trzymajcie kciuki, jestem umówiona na spotkanie. Jak mi się uda to się odezwę jak to wyszło.
xomkax - Wto 05 Kwi, 2011 21:11

trzymam kciuki! mam nadzieję, ze ci wyjdzie!

a to zielone śmieszne takie... ale jak widać da się zamaskować nawet nasze białe plamy! :) może kiedyś wymyślą jakiś lek dzięki któremu nasze wnuki nie bedą musiały się męczyć... ;P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group