Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tabletki VITIX
Autor Wiadomość
agnieszka-115 
agnieszka-115

pomogl: pomogla
imie: agnieszka
Dołączyła: 18 Paź 2009
Posty: 49
Wysłany: Pon 26 Lip, 2010 11:37   

sorki za duże litery:-)
 
 
electrica 

Dołączyła: 08 Cze 2010
Posty: 10
Wysłany: Pon 26 Lip, 2010 13:45   

Do: ABI

Chodze na solarium,ale zawsze okularki zakladam. Może wyciąg z dziurawca do picia szkodzi oczom? Światlowstret od tego jest mozliwy,ale ogolnie gorzej widze i wzrok mi się meczy,dodatkowo bol w oczodolach i musze się ostro nameczyc aby wyraznie widziec.
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Pon 26 Lip, 2010 20:51   

polecam tabletki z luteiną, mi bardzo pomagają na oczy
 
 
kacha 


pomogl: pomogla
imie: Katarzyna
Dołączyła: 02 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 26 Lip, 2010 21:21   

Luteina to hormon(progesteron) ,tak że nie wszystkim będzie służył.Wielokrotnie są przeciwwskazania.
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Pon 26 Lip, 2010 23:25   

electrica napisał/a:
Czesiu,czy po Vitixie bądz methioninie pogorszył Ci się wzrok?

Nie zauważyłem czegoś takiego. Ja mam lekki światłowstręt już od dawna. Nawet nie wiem i nie zastanawiałem się, kiedy się to u mnie zaczęło.

A propos zamówienia tabletek vitix - jutro wyjeżdżam na jakiś tydzień, ale można wysyłać mailem zamówienia podając swój nick i ilość paczek. Jak wrócę, podam aktualną listę chętnych i określimy termin zamknięcia listy.
Ostatnio zmieniony przez Czesiu Pon 26 Lip, 2010 23:27, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Wto 27 Lip, 2010 09:03   

kacha napisał/a:
Luteina to hormon(progesteron) ,tak że nie wszystkim będzie służył.Wielokrotnie są przeciwwskazania.


to jest nieszczęśliwa zbieżność nazw, jest preparat progesteronu nazywający się Luteina, ale nie ma on nic wspólnego z luteiną w tabletkach poprawiających wzrok, która jest karotenoidem występującym naturalnie w roślinach :)
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Wto 27 Lip, 2010 17:35   

electrica jeśli pijesz dziurawiec odpuść sobie solarkę, no i jeśli korzystasz ze słońca to odpuść sobie dziurawiec, ponadto nie zażywaj żadnych tabletek bez konsultacji z lekarzem tylko udaj się do okulisty może jakiś masz stan zapalny, nie lekceważ sobie tego,s w dni słoneczne zakładaj okulary przeciwsłoneczne z filtrem i z polaryzacja tylko nie kupuj takich na mieście ..
 
 
mario71 

Dołączył: 23 Lip 2010
Posty: 44
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: Śro 28 Lip, 2010 13:22   

Da mi ktoś namiary na tabl. Vitix.
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Śro 28 Lip, 2010 17:32   

albo allegro albo 2 x taniej u załozyciela tego forum czyli Czesiu . Tylko wiedz ,ze tabletki bardziej działaja jak placebo i wieszkosc dermatologów tweirdzi ,ze to wielka bzdura . ale sprobowac warto. zawsze to lepiej sie zasypia myslac sobie: wyzdrowieję i juz będzie OK. a pozytywne myslenie wpływa korzystnie na pigmentacje ! ( serio ! ) .
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Śro 28 Lip, 2010 18:01   

efekt placebo polega na tym, że się nie wie o placebo

właśnie wszystko zepsułeś :P
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Czw 29 Lip, 2010 00:06   

UPS .... . .


.
ale ..

tak samo wielu lekarzy mówi o lekach homeopatycznych .. ,ze to PLACEBO .
ale ..jakby to było PLACEBO ,to by nia działalo na niemowlaki i na zwierzęta , a podobno działa. Ostatnio coraz wiecej weterynarzy na zachodzie leczy konie wyscigowe lekami homeo... i zdrowieją . JAK ???? czary ?
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Czw 29 Lip, 2010 06:58   

zwierzęta są mądre, może też wiedzą, że dostają lek i wierzą, że on im pomoże :P

muszę się zastanowić nad tym vitixem, policzyłam sobie, że na suplementy teraz wydaję więcej niż 5 dych miesięcznie, jak mi się skończą te, które teraz mam, to chyba zakupię vitix
 
 
damiano 
hapi czapi :|


imie: Damian
Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 22
Skąd: Slask
Wysłany: Pią 30 Lip, 2010 14:04   

[color=darkred]na allegro moze nie jest taniej ale za to masz od razu,
jak chcesz kupic 2-3 paczki to chyba lepiej na allegro,

jak chcesz samemu zamawiac to koszty przelewu, wymiany waluty transferem bankowym, koszty przesylki z zagranicy, do tego oczekiwanie kilka tygodni.

zeby tylko pomoglo to moznaby przeplacic i 2 razy wiecej :)
[/color]
Ostatnio zmieniony przez damiano Pią 30 Lip, 2010 14:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Pią 30 Lip, 2010 14:09   

damiano , a to nie TY czasem sprzedaje te tabsy na allegro. Osoba z allegro jest zarejestrowana od pewnego czasu na naszym forum. ( te same adresy email ) .
 
 
agnieszka-115 
agnieszka-115

pomogl: pomogla
imie: agnieszka
Dołączyła: 18 Paź 2009
Posty: 49
Wysłany: Sob 31 Lip, 2010 00:33   

PEWNIE TAK BO I GG TO SAMO :-) COŚ TU DAMIAN SCIEMNIASZ BO JAK CZESIU ZAMAWIA TO NIEMA ZADNYCH PROBLEMOW Z CZEKANIEM WSZYSTKO ORGANIZUJE SPRAWNIE I ZA POŁOWE CENY.TAKZE POLECAM SZUKAC KLIENTÓW NA ALLEGRO BO MYŚL,ZE NIKT Z FORUM NIE DA SIE OSZUKAC,,,

[ Dodano: Sob 31 Lip, 2010 00:38 ]
"koszty przelewu, wymiany waluty transferem bankowym, koszty przesylki z zagranicy, do tego oczekiwanie kilka tygodni" MYŚLE,ŻE TO NIE SA DOBRE ARGUMENTY BO JAKOS CZESIU ZAMAWIA I NIEMA Z TYM NAJMNIEJSZYCH PROBLEMOW.A JAK WSZYSTKIM WIADOMO CZESIU ROBI KOLEJNĄ ZBIORKE!!! TAKZE WSZYSCY ZAPEWNE POJDA DO CZESIA :-)

[ Dodano: Sob 31 Lip, 2010 00:48 ]
chciałam jeszcze tylko dodac ze jak ty Damian kupujesz za 55 zl z Estonii o czym mówiłes pare miesiecy temu na forum - to jak mozna sprzedawac po 105 złotych!!!to sa twoje słowa : "Tabletki VITIX mozna kupic w Estonii poprzez strone internetowa:

http://www.kevelt.ee/ poprzez ktorego firma sprzedajaca tabsy preferuje aby przelewac pieniazki wtedy najlepiej wyslac do nich maila z informacja ile opakowan chcemy kupic i ze przesylka do Polski, wtedy mila Pani przesle numer konta na ktore nalezy wplacic pieniazki, najlepiej w EUR.
Firma jest uczciwa, ja wlasnie otrzymalem 3 opakowania po tygodniu od zamowienia.
Cena to niecale 40EUR za 3 opakowania z przesylka, co wychodzi ok. 55zl za opakowanie 30 tabletek, starcza na 30dni. :)
To tyle informacji, jak ktos ma jakies pytania to walcie jak w dym "
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Sob 31 Lip, 2010 17:37   

adres : KELVET AS
akadumia tu 15/1
12618 Tallinn
ESTONIA


taki miałam adres na paczce od nich.. napewno wyjdzie taniej niż na allegro sprzedawane przez naciągacza i zdziercę bo inaczej taką osobę nie można nazwać, czas oczekiwania do tygodnia czasu chyba że mają wtenczas większe zamówienia lub brak im w danym momencie ale zazwyczaj mają na bierząco, poza tym jak już ktoś niema możliwości lub nie ma jak zamówić bezpośrednio u nich to moim zdaniem watro zaczekać na dostawę od sprawdzonej rzetelnej i przede wszystkim uczciwej osoby Naszego Admina Czesia.... owa firma rozprowadza także żel vitix ale ceny nie znam
Ostatnio zmieniony przez ixi02 Sob 31 Lip, 2010 17:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agnieszka-115 
agnieszka-115

pomogl: pomogla
imie: agnieszka
Dołączyła: 18 Paź 2009
Posty: 49
Wysłany: Sob 31 Lip, 2010 22:09   

TEZ TAK MYŚLE,ZE LEPIEJ U CZESIA:-) NAJGORSZE ,ŻE SAM TEZ CHORUJE TABLETKI MU NIEPOMOGŁY TO TERAZ WYMYŚLIŁ BIZNES!!!szkoda,że mamy takiego kolege na forum :-( Ja niemówie chce zarobić niech da sobie 10 zl na paczce ale drugie tyle i jeszcze za przesyłke!!!Pozdrowienia dla Damiana z allegro
 
 
nicia 

Dołączyła: 08 Cze 2009
Posty: 25
Wysłany: Nie 01 Sie, 2010 23:20   

ja przestałam brac tabletki, bo mnie każdorazowo po nich mdliło - cały czas chodziłam i chciało mi się wymiotować, miałam tez awersje do jedzenia.
Stwierdziłam, że nie ma sensu brać ich dłużej. Bo plamki miałam i się z nimi pogodziłam, a tak złe samopoczucie nie jest warte zachodu. Mój organizm najprawdopodobniej tak nie inaczej zareagował.

Zostały mi jeszcze dwa opakowania - czy ktoś może nie chce kupic?


pozdr
 
 
agnieszka-115 
agnieszka-115

pomogl: pomogla
imie: agnieszka
Dołączyła: 18 Paź 2009
Posty: 49
Wysłany: Pon 02 Sie, 2010 23:03   

ja tez mialam zle samopoczucie ale od kiedy zaczelam brac w trakcie jedzenia to wszystkie skutki uboczne zniknely :-)
 
 
electrica 

Dołączyła: 08 Cze 2010
Posty: 10
Wysłany: Wto 03 Sie, 2010 17:24   

A ja mam dzrażniące uczucie swędzenia na skórze,szczególnie plamy i okolice,ale też miejsca gdzie mają się pojawic.Czy to możliwe ze vitix powoduje u mnie odwrotną reakcje? Tak samo miałam po ziołach Braci Bonifratrów i suplemencie diety Olimp Beta-Solar i mogło by się wydawa że się pogarszało.
Zresztą popatrzcie na skład tego suplementu http://sklep.kfd.pl/olimp...aps-p-1068.html , nie ma melona(a czy coś on pomaga?!) ale za to wzbogacony jest o L-tyrozyne,mangan, kwas hialurynowy i zieloną herbate. Koszt 19zl 30tabs.

P.S Czy ktoś z Was ma podobne reakcje i czy one są prawidłowe?
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Wto 03 Sie, 2010 17:38   

no niby fajny suplement..ale co z tego..jak raczej dla zdrowych. Melanocyty produkują melaninę , która nadaje skórze ten ładny , piękny brąz . ale co z tego skoro MY nie mamy malanocytów !! bo nam zanikają . Ten suplement nie zrobi tego ,ze nagle w organizmie pojąwią sie melanocyty... , nie tędy droga... . Przy tym suplemencie roznica miedzy skóra zdrową a chorą ( białą ) bedzie jeszcze bardziej widoczna , kontrast bedzie masakryczny :( . JA kiedys jadłem marchewki co dnia przez rok. Zdrowa skóra zrobila sie slicznie pomaranczowa a chora byla jeszcze bardziej biala --jak kreda. EFEKT -- coś okropnego .
 
 
electrica 

Dołączyła: 08 Cze 2010
Posty: 10
Wysłany: Wto 03 Sie, 2010 17:43   

Ale są to te same składniki co w vitixie które mają pomagac w syntezie melaniny i wzmagac produkcje i wzmacniac już obecną aby nie były niszczone przez wolne rodniki.Proponuje poczycta o poszczególnych składnikach i ich wartościach.
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Wto 03 Sie, 2010 17:55   

moze..ale czy naprawde komus VITIX pomogł? żel VITIX sam nie dziala nic a nic ..lecz łacznie z naswietlanie..ale samo naswietlanie tez dziala ..wiec po co VITIX ?? jako katalizator???

A tabletki..cos... tez juz pisalem ,ze poł roku je zarlem a plamy sobie rosły..i tak ma wiekszosc ludzi. NAwet Czesio wspominał ,ze w ulotce VITIXA nie piszą , ze to lek na bielactwo... .

[ Dodano: Wto 03 Sie, 2010 20:07 ]
electrica , ale : tabsy te co piszesz drogie nie są . POMóC ..moze nie pomoga ale nie zaszkodzą . siła autosugtestii jest poteżna . efekt placebo jest czesto silniejszy niz prawdziwy lek.
W naszym przypadku , gdy nie ma leku na tę FAJNĄ chorobę jedyne co mozemy robic to testowac i COKOLWIEK robic .zeby dodawac sobie otuchy..ze cos zadziala , ze cos pomoże....
JA co chwila exprerymentuje. Na dniach chce sie zajac kremem z kminku i jarzębiny... a nuż cos wymysle... tak samo ABI robi swoje kremiki ... i moze w koncu jakis na nas zadziala a ABI stanie sie bogatsza od Pani co wymysliła Harrego Pottera.....

NAwet śrubki i ogonki od jablek mozna jesc..ale trzeba caly czas wierzyc ,ze TO POMOZE .....a byc może pomoże.......
 
 
electrica 

Dołączyła: 08 Cze 2010
Posty: 10
Wysłany: Wto 03 Sie, 2010 23:16   

A co ze świądem skóry? Ma ktoś takie objawy? Bo nie wiem czy kontynuowac terapie czy szybko odstawic.
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Śro 04 Sie, 2010 01:05   

nakpotan napisał/a:
nie tędy droga... . Przy tym suplemencie roznica miedzy skóra zdrową a chorą ( białą ) bedzie jeszcze bardziej widoczna , kontrast bedzie masakryczny


przy leczeniu trzeba brać to pod uwagę, szczególnie przy leczeniu beta karotenem, witaminami i słońcem. sam jak zaczynałem leczyć się novitilem, to kontrast był trudny do zniesienia, ale widząc repigmentujące się plamy dodawało i dodaje to otuchy :))
 
 
Koslo 


Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 29
Wysłany: Śro 04 Sie, 2010 01:11   

Witam!
Biorę już ponad miesiąc tabletki Vitix, oprócz tego czasem beta-karoten w tabsach, dziś z radością zauważyłem repigmentację na kilku plamach, na tych bardziej na Słonko wystawiane. No i w wakacje spokojniej żyję. Nie wiem czy do kuracji mogę podpiąć jeszcze codziennie jedno piwo. Tak się naczytałem o jego cudowncych działaniach(7 witamin z grupy B i wiele więcej), że czuję się kompletnie rozgrzeszony pijąc ten jeden browarek dziennie :mrgreen: . Może też trochę dietę zmieniłem-mało tłustego, zielona herbata często pita, zero owoców, od 3 miesięcy regularnie uprawiam sport, dużo wody mineralnej, otręby. Plamki repigmentcyjne mnóstwo radości wywołały i zdopingowały mnie :-) . Mieszkam nieopodal jeziora i naprawdę widzę mnóstwo ludzi z bielactwem. Najmniejsze zauważyłem u osób, które nie "żałują" sobie opalania. Jednak Słońce wydaje mi się obowiązkowe w procesie leczenia. Pozdrawiam!
 
 
DYTA5 
dyta5

imie: Edyta
Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 6
Wysłany: Śro 04 Sie, 2010 22:03   

Witam , ja też biorę już ponad miesiąc tabletki Vitix i też beta-karoten i mam dokładnie takie same objawy ukazywania się repigmentacji kilku plam i też tych które były bardziej na słońcu dla mnie jest tym bardziej radosne pojawienie się plamek repigmentacyjnych ponieważ ja 15 lat próbuję róznych sposobów i żaden mi nie pomógł a tu z dnia na dzień przybywa kropeczek :) Proszę tylko o pomoc czy można chodzic do solarium jak zabraknie słoneczka i jak często można chodzić o ile wogóle można ?
 
 
electrica 

Dołączyła: 08 Cze 2010
Posty: 10
Wysłany: Śro 04 Sie, 2010 22:57   

Do świądu skóry dochodzą tez silne zaczerwienie duzych obszarów,a pożnij rogowacenie skóry gdzieniegdzie,nawet jak nie podrażniam tych miejsc(samoczynne reakcje skórne). HELP :???:
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Pią 06 Sie, 2010 13:55   

Witam,
Zgodnie z zapowiedzią przedstawiam aktualną listę zamawiających tabletki Vitix. Zamówienie złożę jak się uzbiera więcej paczek ~50. Dla przypomnienia cena ostatnio wynosiła ok 100 zł za 2 opakowania.

agnieszka-115: 3
DYTA5: 4
kacha: 4
nedved23: 4
kasta15: 3
sweet: 4
kater86: 3
baszka: 4
dagwro: 2
sobotaapl: 10
shina: 4
jamarrra: 5
Kamil: 3
gusia1978: 6
Sławek26: 2
kermitt_7: 3
macko: 3
mario71: 2
Agula : 6
bolovox: 3
Katarzynka: 3
Mario : 5
bales1987: 4
ixi02: 2
kasssienka: 3
adnil81: 2
marlenaaa: 2
beatrix szkrab: 4
mater: 4
Ludwika: 4
mundzia: 4

Osób: 31, opakowań: 115
Ostatnio zmieniony przez Czesiu Sob 02 Paź, 2010 21:49, w całości zmieniany 9 razy  
 
 
kacha 


pomogl: pomogla
imie: Katarzyna
Dołączyła: 02 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sob 07 Sie, 2010 09:18   

Czesiu ja jestem chętna-tylko nie wiem ile zamówić.Bo jak bym wiedziała że następne zamówienie będzie za dłuższy czas to wezmę więcej,a jak za jakieś 2-3 m-ce,to starczą mi 2 opakowania.
 
 
agnieszka-115 
agnieszka-115

pomogl: pomogla
imie: agnieszka
Dołączyła: 18 Paź 2009
Posty: 49
Wysłany: Sob 07 Sie, 2010 23:28   

WITAJ CZESIU:-) DOBRY CZLOWIECZKU:-)

[ Dodano: Sob 07 Sie, 2010 23:33 ]
ja biore druga paczke i mam pare kropek na dekolcie :-) także myśle,ze bedzie dobrze:-) od ponedzialku mam naswietlania i mysle,ze bedzie jeszcze lepiej:-) pozdrawiam wszystkich jaa potwierdzam 3 opakowania:-)
 
 
kater86 
:-)

pole1: 23
imie: kasia
Dołączyła: 08 Sie 2010
Posty: 1
Wysłany: Nie 08 Sie, 2010 21:56   

Witam! jestem nowa na forum. jednak z bielactwem walcze juz od ok 10 lat. po przeczytaniu waszych postow tez chciałabym zamowic vitix w tabletkach chciałabym posic o wiecej informacji mozna pisac do mnie na meila kater86@wp.pl prosze o odpowiedz z gory dziekuje pozdrawiam
 
 
shina 

pomogl: pomogla
imie: Ula
Dołączyła: 09 Sie 2010
Posty: 3
Skąd: radom/kraków
Wysłany: Pon 09 Sie, 2010 21:06   

Cześć Czesiu i wszystkim użytkownikom :) Właśnie się zarejestrowałam i jak każdy na forum mam bielactwo od 7 lat. Stosuje vitix + lampa UVB i po tym mam pare kropek pigmentu na plamach, ale jestem niesystematyczna w leczemiu więc może więcej zaparcia i samodyscypliny i byłoby lepiej. Ostatnio podjęłam ostra walkę :)
Czesiu jestem zainteresowana tabletkami vitix min 4 opakowania jak na poczatek.
Tak jak Kasia chcialabym prosić o pomoc jak zamówić je u Ciebie. Mój mail u.weclaw@interia.pl

Dziękuję i pozdrawiam Ula:)
 
 
sobotaapl 

Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 2
Wysłany: Czw 12 Sie, 2010 15:47   

Część Czesiu chciałbym dołączyć się do zamówienia, jestem zainteresowany 5 opakowaniami. Mój mail: sobotaa(at)poczta.onet.pl

Pozdrawiam Paweł
 
 
jamarrra 

Dołączyła: 16 Sie 2010
Posty: 8
Wysłany: Wto 17 Sie, 2010 08:15   

Czesiu,

Cześć. Chciałbym sie dołożyć do zamówienia. Chcę zamówić 5 opakowań. Proszę o kontakt na jamarrra@wp.pl
 
 
Kamil 

Dołączył: 12 Sie 2010
Posty: 6
Wysłany: Wto 17 Sie, 2010 08:43   

Cześc.
3 opakowania prosze na mnie dopisac.
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Wto 17 Sie, 2010 17:04   

Przypominam, że wymagane jest wysłanie do mnie maila, aby zapisać się na listę. Uzbierało się już sporo opakowań, więc ustalmy, że zgłoszenia można składać do końca tygodnia, dokładniej do niedzieli do godz. 20, ponieważ w niedzielę po tym czasie będę składał zamówienie.
Ostatnio zmieniony przez Czesiu Wto 17 Sie, 2010 17:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kalina111 
...nadzieja....


imie: Karolina
Dołączyła: 16 Wrz 2009
Posty: 110
Skąd: ...
Wysłany: Śro 18 Sie, 2010 00:06   

hmm a ja jeszcze je mam. jem ale nie wiem czy pomagaja:P
 
 
gusia1978 

Dołączyła: 13 Wrz 2006
Posty: 29
Skąd: łęczna
Wysłany: Czw 19 Sie, 2010 12:29   

Witam,
Ja poproszę 6 opakowań.
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Czw 19 Sie, 2010 16:53   

GUNIA. 6 nie mozna. mozna co najwyzej 3 . Po 6 bedziesz miec za duzo pigmentu i staniesz sie Murzynką ......


( ŻART ) .


pzdr :>
 
 
gusia1978 

Dołączyła: 13 Wrz 2006
Posty: 29
Skąd: łęczna
Wysłany: Czw 19 Sie, 2010 23:24   

A to dobre :hahaha:
Przemyślę :lol:
 
 
macko 

Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 1
  Wysłany: Pon 23 Sie, 2010 09:35   

i jak z tym zamówieniem ? :D
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Pon 23 Sie, 2010 20:35   

Jest mały poślizg, muszę się czym innym zająć w najbliższych dniach. Postaram się do środy wyjaśnić sprawę z tabsami.
 
 
agnieszka-115 
agnieszka-115

pomogl: pomogla
imie: agnieszka
Dołączyła: 18 Paź 2009
Posty: 49
Wysłany: Pon 23 Sie, 2010 22:48   

Czesiu bedziemy czekac na tabsy :-) załatw swoje sprawy a my czekamy:-)
 
 
bales1987 

pomogl: pomogl
Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 18
Wysłany: Wto 24 Sie, 2010 22:04   

HEJ!. Chciałbym sie dołożyć do zamówienia. Chcę zamówić 4 opakowań. Proszę o kontakt na bales1987@wp.pl :)
 
 
Katarzynka 

Dołączyła: 23 Sie 2010
Posty: 3
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro 25 Sie, 2010 09:36   

Witam Wszystkich.

Na forum trafiłam kilka dni temu. Choruje na bielactwo już kilka lat. Przeglądając je znalazłam temat dotyczący tabletek Vitix i z chęcią skorzystałabym z nich. Może one wreszcie okażą się dla mnie cudownym środkiem na bielactwo ;)

Czesiu pisałam do Ciebie wczoraj meila, ale nie wiem czy dostałeś ? Jeśli jeszcze można zamówić to ja poproszę 3 opakowania. Podaję swój adres: gala06@tlen.pl


Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
 
 
marzena35 
Marzena

pole1: 5
imie: Marzena
Dołączyła: 24 Sie 2010
Posty: 1
Wysłany: Śro 25 Sie, 2010 17:27   

Witajcie, jestem nowa na forum, a z chorobą walczę od trzech lat, fajnie że się dzielicie informacjami, czytam i chyba zainteresuję się tymi tabletkami. Serdecznie pozdrawiam
 
 
kasssienka 

Dołączyła: 09 Maj 2010
Posty: 3
Wysłany: Czw 26 Sie, 2010 12:46   

witam pisalam do Ciebie maila :) chce zamowic 3 op tabletek. bardzo prosze o kontakt katarinaa_23@tlen.pl
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pią 27 Sie, 2010 12:04   

Tyle ludzi już to zamówiło i tylko 5 osób drobna repigmentacja?
 
 
bales1987 

pomogl: pomogl
Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 18
Wysłany: Pią 27 Sie, 2010 16:42   

hej ja jeszcze nie dzielilem sie swoimi doswiadczeniami z kuracji ale komputer mi sie popsul na ktorym mam zdjecia wiec jak tylko sie naprawi to wrzuce zdjecia z opisem pozdrawiam :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo