Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciepłe kraje
Autor Wiadomość
Kumciaki 


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 253
Wysłany: Nie 30 Sty, 2011 12:14   Ciepłe kraje

Wiem,że są tematy związane z kamuflażem. W końcu jestem stałą bywalczynią tego forum :wink: Ale przechodząc do tematu. Chciałabym w tym roku pojechać ze znajomymi na wakacje do ciepłych krajów. Myślę nad oplananiem natryskowym, ale biorąc pod uwagę ,że pobyt tam trwa okolo 10 dni to chyba nie jest najlepszy pomysł. Z drugiej strony nie chcę cały czaas ciapać się tymi pudrami wszytskimi, czy brać ze sobą walizkę kamufaży. Może coś możecie polecić? Żeby się nie zmywało, nie ścierało... Szkoda, bo nie wiem co mam z tym zrobić :cry:
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Nie 30 Sty, 2011 14:31   Re: Ciepłe kraje

Nie mam dla Ciebie dobrych wieści. Oprócz akceptacji swego wyglądu, nic z tym nie zrobisz. Byłem 3 razy w "ciepłych krajach" w długotrwałym kontakcie z wodą morską każdy specyfik "spłynie" Jesli chodzi o krótki podkoszulek to tak jak piszesz na wstępnie. Kamuflaże...
 
 
ewebe 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 07 Paź 2008
Posty: 58
Wysłany: Nie 30 Sty, 2011 14:35   

no...też bym z chęcią czegoś nowego dowiedziała się w tej dziedzinie... może jakieś nowe kosmetyki..lato się zbliża i ja już się stresuję na sama myśl....
:-?
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Pon 31 Sty, 2011 14:39   

ja stosuję chusteczki samoopalające, jak się nimi ponacieram ok 4 dni trzymają, czasem robię ten "rytuał w trzecim dniu i wtedy dłużej się trzyma ,nie wiem jak się owy specyfik w chusteczce zachowa pod wpływem słonej wody ale pod wpływem chlorowanej takiej co jest w basenie to nic nie schodzi a chodze ostatnio codziennie na basen i jak na razie to jedno mi spasowało najbardziej a koszt to 2zł dużo miejsca nie zajmuje,i jest lekkie :) a dodam jeszcze że ja na Twoim miejscu aż tak bym się nie przejmowała ,jedziesz z przyjaciólmi ktorzy wiedzą że masz plamki, jedziesz do kraju gdzie nikt Cie nie zna, wiem wiem jesteś kobietą i chcesz ładnie wygladać,ale popatrz na to z drugiej strony że a nóż tamtejsze słoneczko Ci pomoże w pozbyciu się plam, zmiana klimatu i inne można by powiedzieć słonko też ma dobry wpływ...
Ostatnio zmieniony przez ixi02 Pon 31 Sty, 2011 17:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro 30 Mar, 2011 21:37   

ja sie wybieram do Grecji i nie martwie sie tym że bedzie widać moje białe plamy, ale tym, ze się poparzę na słońcu...
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Czw 31 Mar, 2011 09:02   

2 miesiące przed wyjazdami do cieplych krajów bez względu na fototyp skóry zalecane jest stosowanie beta karotenu
 
 
Ulencja 


imie: Urszula
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 277
Skąd: Toruń
Wysłany: Śro 29 Cze, 2011 20:31   

A ty skąd się urwałeś? Czesiu,usuń go,bo to nie miejsce na takie reklamy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo