Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zioła zalecane przez pania Burian
Autor Wiadomość
Petrus 


Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 17
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 26 Kwi, 2007 14:02   Zioła zalecane przez pania Burian

Przeszukałem forum i nie mogłem odnaleźć spisu tej kombinacji ziółek, która zaleca pani Buian.. Jeśli ktoś stosuje to proszę o pomoc, dziękuję.
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Czw 26 Kwi, 2007 19:39   

Cześć, a ja ten spis znalazłem w trzech postach :) tutaj masz jednego linka :arrow: http://vitiligo.com.pl/fo...c.php?p=915#915 Kiedyś je piłem, ale przez krótki czas, więc o efektach nie ma co mówić. Żeby zioła zadziałały trzeba je stosować minimum miesiąc, ponadto one wspomagają leczenie, samymi ziołami problemu się nie rozwiąże, niemniej warto pić różne mieszanki, byle sobie nie zaszkodzić.
 
 
Luniz 


imie: Michał
Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 27
Wysłany: Pon 30 Kwi, 2007 19:58   

Pije te ziółka około tygodnia 2 x dziennie i narazie nie widze żeby mi wyrósł ogon czy skrzydła wiec chyba nie szkodzą a przynajmniej mam poczucie, że może coś pomogą :) Troche są mało smaczne i żygać mi sie po nich chce :( (przepraszam, że tak mało parlamentarnie to ująłem) :) pozdrawiam
 
 
laaara
Gość
Wysłany: Pią 04 Maj, 2007 16:23   

[quote="Czesiu"]Cześć, a ja ten spis znalazłem w trzech postach :) tutaj masz jednego linka :arrow: http://vitiligo.com.pl/fo...c.php?p=915#915 Kiedyś je piłem, ale przez krótki czas, więc o efektach nie ma co mówić. Żeby zioła zadziałały trzeba je stosować minimum miesiąc, ponadto one wspomagają leczenie, samymi ziołami problemu się nie rozwiąże, niemniej warto pić różne mieszanki, byle sobie nie zaszkodzić.[/quote] witam co to za ziola pijesz? jak sie nazywaja ? i czy one sa na bielactwo?? moj adres laaarcia@o2.pl
 
 
Berta 

Katarzyna


imie: Katarzyna
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 220
Skąd: Sędziszów Młp
Wysłany: Pią 04 Maj, 2007 16:35   

generalnie podobno tak. ale ja wiem, piłam je całe lato, ale tak niby co dzien ale ni dokońca pzred jedzeniem. a cy mi pomogły? napewno nie zaszkodziły, palmy mi si ezmiejszją ale do tego smaruje elidelem i naświetlam sie.
kaśka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo