Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Metoda Facci
Autor Wiadomość
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Sob 20 Mar, 2010 18:30   Metoda Facci

Witam. Natknąłem się w internecie na metodę Facci:

http://34all.org/forum_po...d=567&numer=736

jednak ostatnio jestem bardzo zabiegany i nie mam czasu na szukanie wiecej informacji na temat tego leku.

Spotkaliscie sie kiedys z ta metoda? Macie jakies informacje? Mozna to jakos sprowadzic do Polski?
 
 
Wlad 

Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 5
Wysłany: Pon 25 Mar, 2013 12:13   

http://allegro.pl/facci-b...3114611509.html

to chyba jest to...?
 
 
raw 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 188
Wysłany: Pon 25 Mar, 2013 18:29   

Ktoś zna skład tego "cudownego" leku?
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Wto 26 Mar, 2013 20:34   

co myślicie o tych ziołach??? troche dziwne, osoba która je sprzedawała na allegro napisała żę niby jest zdrowa ale to chyba kazdy by sobie je zostawił na wszelki wypadek a nie sprzedawał tym bardziej że sprzedający pisał ze kuracja na 8miesiecy kosztowała niby 2tys a tu na 2 miesiące za takie grosze poszlo
 
 
sl8er 
sl8er

imie: Łukasz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 400
Skąd: mrzezyno
Wysłany: Śro 27 Mar, 2013 12:55   

co jak co ale te ziola jako jedyne zostaly przetestowane, przez wynalzce hmmm ale zawsze...

a ja mysle ze dobrze ze cos nowego wyplynelo, sam jakies 5 lat temu probowalem sie dowiedziec cos na temat tych ziol na bylej ksiedze gosci vitiligo.prv.pl niektorzy pisali ze dzialaja i ze maja ale nikt nigdy nie powiedzial gdzie kupil, takie dziecinne podejscie ,,mam ale ty nie bedziesz miec,,... 250 zeta piechota nie chodzi jakby nie bylo nie mala kasa...
 
 
aniabi 
aniawilk

Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 396
Wysłany: Śro 27 Mar, 2013 14:02   

Ciekawe kto licytował to facci,może ktoś z forum?Moim zdaniem to głupota brać coś 2 miesiące,gdy kuracja ma trwać 8.Noi zakładając że zacznie pomagać,to skąd wziąć następne opakowanie?poza tym no właśnie dla kogo grosze to grosze...
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Śro 27 Mar, 2013 15:17   

sprzedający napisał ze po 4 tyg byl efekt u niego wiec jak by podzialalo to mozna by bylo dociekac sprzedajacego skad je wzial. Moje plamki sie zrepigmentowały czasami cos wyjdzie jakas kropka ale znika i czasami znow sie gdzie indziej pojawia ale niewiem czy to akurat bielactwo ale mniejsza o to. Ja uwazam ze 200zł w porownaniu z tym ze plam bym nie miala to oddałabym nawet to 2000zł (a nawet jeszcze wiecej i wydaje mi sie ze duzo ludzi by tak postapilo)jak by mi ktos zagwarantował ze plamki się nie pokaża u mnie. Kupując protopic wydajemy ponad 70zł, mi ta tubka starczała na poł roku a teraz te miejsca gdzie mialam plamki czasami naswietlam aby wyrównac koloryt. i nadal mam znamie suttona które ciezko sie repigmentuje. Jasne jest ciezko o pieniadze ale leczenie witaminy naswietlenia masci ziola badania tez sa kosztowne. A ja nie mowie ze 200zł to dla mnie gropsze ale porwnują c to do wagi sytuacji to uwazam ze to nie jest jakas ogromna kwota.
 
 
aniabi 
aniawilk

Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 396
Wysłany: Śro 27 Mar, 2013 16:15   

szanti12318 napisał/a:
sprzedający napisał ze po 4 tyg byl efekt u niego wiec jak by podzialalo to mozna by bylo dociekac sprzedajacego skad je wzial.
Jak się chce coś sprzedać to wciska się wszelakie kity.Mnie to osobiście nie przekonuje...ale każdy ma swoje zdanie.

Ja bym chętnie sprzedała moją lampkę uvb(prawie nówka)i też mogę powiedzieć że repigmentacja wystąpiła u mnie po czterech tygodniach,a nawet szybciej.
Ostatnio zmieniony przez aniabi Śro 27 Mar, 2013 16:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Śro 27 Mar, 2013 16:25   

sprobowac mozna ale dla mnie to tez jakas dziwna sprawa, nikt nie pisze skad to wziasc jaki sklad... a p[oza tym jak by zadziałało to chyba by ktoś coś pisał na ten temat.
 
 
sl8er 
sl8er

imie: Łukasz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 400
Skąd: mrzezyno
Wysłany: Śro 27 Mar, 2013 18:16   

szanti12318 napisał/a:
sprobowac mozna ale dla mnie to tez jakas dziwna sprawa, nikt nie pisze skad to wziasc jaki sklad... a p[oza tym jak by zadziałało to chyba by ktoś coś pisał na ten temat.

taaaaa napisalby... ludzie robia wszystko aby zakamuflowac bielactwo, wiec watpie aby po wyleczeniu ktos sie zapisal na forum zeby wylewnie opowiadac jak sie wyleczyl...
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Czw 28 Mar, 2013 07:41   

Pan Jan wyleczyl sie a pisze :)
 
 
sl8er 
sl8er

imie: Łukasz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 400
Skąd: mrzezyno
Wysłany: Czw 28 Mar, 2013 08:22   

szanti12318 napisał/a:
Pan Jan wyleczyl sie a pisze :)


mi sie wydaje ze pan Jan nie mial bielactwa, przynajmniej tak pisał... ale to nie robi roznicy bo czy idzie sie do kardiologia z ,,doswiadczeniem,, tzn takiego po 3 zawałach...? :wink:
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Wto 02 Kwi, 2013 19:36   

wydaje mi sie że PAN JAN mi pisał że miał bielactwo ale pewna nie jketsem:) ktos kto nie dośiwadczył tej chorob y nie pogłębia się raczej tak w temat...
 
 
aniabi 
aniawilk

Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 396
Wysłany: Śro 03 Kwi, 2013 11:39   

Ja pamiętam,że pan Jan pisał że miał bielactwo,niewielkie ale przy wiedzy jaką posiada udało się go pozbyć.
 
 
Wlad 

Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 5
Wysłany: Czw 16 Maj, 2013 08:45   

moja przygoda z bielactwem zakończyła się na drugim dermatologu i maści przeciwgrzybicznej :oops: nie potrzebuje więc tych kapsułek, wystawiłem na allegro.
 
 
Wlad 

Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 5
Wysłany: Pią 24 Maj, 2013 18:37   

http://allegro.pl/facci-b...3234571740.html
 
 
arabika 
ania

imie: ania
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Maj 2013
Posty: 262
Wysłany: Pią 24 Maj, 2013 21:25   

aniabi napisał/a:
Ja pamiętam,że pan Jan pisał że miał bielactwo,niewielkie ale przy wiedzy jaką posiada udało się go pozbyć.

zgadzam sie z aniabi tez cos mi sie wydaje ze wlasnie czytalam ze pan Jan mial bielactwo.
a dziwna sprawa z ta kuracja facci, wlad pisal ze po 4tyg nastapila repigmentacja, kuracja zamiast 8m trwala 6m, to po co ten wpis ze przygoda z bielactwem zakończyła się na drugim dermatologu i maści przeciwgrzybicznej i nie potrzebuje tych kapsułek wiec wystawia na allegro. to sie zrepigmentowalo czy nie?
Wlad a mozesz dac jakies fotki by nam to pokazac?, jesli jest tak jak mowisz to mozna sobie zafundowac takie tabletki oczyszczajace ;-) fajnie byloby jakby rzeczywiscie dzialaly
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Pią 24 Maj, 2013 22:04   

he he he , Oj Wlad Wlad ( WLAD IV ??? Drakula ? ) .

coś Ci nie wyszła ta reklama :) . raz masz bielactwo i LEk FACCI Ci pomaga a innym razem masz grzybice... POLEGŁES :>

ale REKLAMA dźwignią handlu :)

GRATULACJE !!!!! :drunk: :drunk: :zdrówko: :zdrówko:
 
 
Wlad 

Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 5
Wysłany: Pią 24 Maj, 2013 22:04   

mialem grzyba nie bielactwo. a tabletki kupilem po wizycie u pierwszego dermatologa ktory powiedzial ze wyglada mu na bielactwo i ze nie ma na to nic skutecznego. reklama dzwignia handlu zgadza sie, ja byc moze odzyskam kase za ktora kupilem te tabletki a komus moze pomoze. nie pisalem ze mi pomogl tylko wklejlem link z poprzedniej aukcji w ktorej to kupilem, nie pomoglo mi facci a masc przeciwgrzybiczna.
Ostatnio zmieniony przez Wlad Pią 24 Maj, 2013 22:15, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
mer 

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 20
Wysłany: Nie 26 Maj, 2013 12:07   

Wlad napisał/a:
mialem grzyba nie bielactwo. a tabletki kupilem po wizycie u pierwszego dermatologa ktory powiedzial ze wyglada mu na bielactwo i ze nie ma na to nic skutecznego. reklama dzwignia handlu zgadza sie, ja byc moze odzyskam kase za ktora kupilem te tabletki a komus moze pomoze. nie pisalem ze mi pomogl tylko wklejlem link z poprzedniej aukcji w ktorej to kupilem, nie pomoglo mi facci a masc przeciwgrzybiczna.


A powiedz mi gdzie mogę kupić te tabletki gdyby były jakieś efekty?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo