Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Plamy nabyte w dzieciństwie - szybkie samoistne zatrzymanie.
Autor Wiadomość
witux 


Dołączył: 29 Kwi 2013
Posty: 7
Wysłany: Wto 30 Kwi, 2013 10:10   Plamy nabyte w dzieciństwie - szybkie samoistne zatrzymanie.

Czy mam jakieś szanse na pozbycie się profilu "milka"?
Dawno temu w dzieciństwie pokazały się plamy. Prawdopodobnie od uczulenia na lek Biseptol. Plamy się zatrzymały. Zacząłem leczenie.
Wyglądało to tak.
Pani zrobiła mi szablon na te plamy z papieru, który przyklejała mi do tułowia. Zakładałem czarne okulary (jak do pływania), przystawiała mi kwadratową lampę na stojaku przed siebie i ileś tam minut stałem, a lampa świeciła na fioletowo. Sesje naświetlania się wydłużały z tygodnia na tydzień ale nic nie szło. W tych czasach o leki było trudno. Wreszcie znajomy przywiózł mi z Egiptu lek Meladinine. Pani smarowała mi tym plamy po czym tak samo naświetlała. Coś ruszyło, jakieś zmiany było widać. Lek się skończył więc leczenie olałem. Drugie podejście po krótkiej przerwie było takie, że naświetlali mi to już bez szablonu i inną lampą (była większa i z tego co pamiętam już nie świeciła na fioletowo tylko chyba na biało). Coś po tym też ruszyło ale marnie. Olałem to.
Dziś już są pewnie inne metody oraz są dostępne leki więc przymierzam się do trzeciego podejścia.
Zastanawiam się nad tym leczeniem ranami. Może spróbuję?
Co w ogóle sądzicie o tych plamach? Ile czasu musi upłynąć, żeby to znikło i czy zniknie?
Ostatnio zmieniony przez witux Wto 30 Kwi, 2013 13:50, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
limitless 


Dołączyła: 20 Lut 2013
Posty: 60
Wysłany: Czw 02 Maj, 2013 00:54   

mysle, ze nikt nie jest w stanie odpowiedziec na to pytanie. To jest bielactwo i leczenie na pewno nie bedzie trwac tydzen, dwa a dluzej. Nikt nie ma nigdy gwarancji ze to zejdzie, aczkolwiek warto walczyc, bo jak widac mozna osiagnac super efekty. Mysle ze powinienes sie zastanowic co jest nie tak w Twoim organizmie, zaczac go oczyszczac itp. Poczytaj tez niektore watki na forum, gdzie jest mnostwo postow co robic zeby sie pozbyc plamek :)
 
 
witux 


Dołączył: 29 Kwi 2013
Posty: 7
Wysłany: Czw 02 Maj, 2013 07:55   

limitless napisał/a:
Mysle ze powinienes sie zastanowic co jest nie tak w Twoim organizmie, zaczac go oczyszczac itp.

Jest wszystko w porządku w chwili obecnej. A oczyszczony to już jestem. Plamy dostałem w dzieciństwie. Czytaj dokładnie posty.
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Czw 02 Maj, 2013 08:35   

Widze, że jesteś chyba źle nastawiony do forum. Nie ma złotego środka, bo Ty jesteś oczyszczony to my Ci napiszemy napij się jakieś eliksiru i będzie wszystko ok. No niestety nie tędy droga...

[ Dodano: Czw 02 Maj, 2013 09:36 ]
moje plamki na brzuchu były mozę w 5% tyle co Ty masz i troche się z nimi męczyłam.
 
 
limitless 


Dołączyła: 20 Lut 2013
Posty: 60
Wysłany: Pią 03 Maj, 2013 23:46   

witux napisał/a:
limitless napisał/a:
Mysle ze powinienes sie zastanowic co jest nie tak w Twoim organizmie, zaczac go oczyszczac itp.

Jest wszystko w porządku w chwili obecnej. A oczyszczony to już jestem. Plamy dostałem w dzieciństwie. Czytaj dokładnie posty.


a skad ja mam niby wiedziec ze jestes oczyszczony? w tym watku o tym nie napisales, wiec przepraszam, ale nie mam w zwyczaju przegladac wszystkich postow uzytkownikow zanim cokolwiek odpisze.
 
 
raw 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 188
Wysłany: Sob 04 Maj, 2013 09:26   

witux napisał/a:
A oczyszczony to już jestem.


Może jaśniej? Co robiłeś, by oczyścić organizm i skąd pewność, że masz już to za sobą?
 
 
sl8er 
sl8er

imie: Łukasz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 400
Skąd: mrzezyno
Wysłany: Sob 04 Maj, 2013 09:33   

jestes kudlaty jak yeti... masz jakies problemy hormonalne...?
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Sob 04 Maj, 2013 12:27   

Wlosy w miejscu plam sa białe? czy to tak światlo się odbija?
 
 
junior 

Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 103
Wysłany: Pon 06 Maj, 2013 17:21   

Podejrzewam,że są białe. Często przecież w miejscu plamy, włosy też stają się białe.
 
 
witux 


Dołączył: 29 Kwi 2013
Posty: 7
Wysłany: Nie 19 Maj, 2013 20:18   

sl8er napisał/a:
jestes kudlaty jak yeti... masz jakies problemy hormonalne...?

Nie mam. A kudły to tylko tak wyszły na zdjęciu. (wyolbrzymiły się). :D
szanti12318 napisał/a:
Widze, że jesteś chyba źle nastawiony do forum. Nie ma złotego środka, bo Ty jesteś oczyszczony to my Ci napiszemy napij się jakieś eliksiru i będzie wszystko ok. No niestety nie tędy droga...

A na czym to oczyszczenie polega? (może nie zrozumiałem o co chodzi).
Ostatnio zmieniony przez witux Nie 19 Maj, 2013 20:28, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo