Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
muszę się przywitać jeszcze raz bo przejmuje ten profil:)
Autor Wiadomość
stefan-ka 

Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 29
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 08 Lip, 2007 10:55   muszę się przywitać jeszcze raz bo przejmuje ten profil:)

witam was wszystkich! jestem ania:)i jestem dziewczyną stefana! postanowiłam przejąc jego profil i wyszukiwać tu każdą nawet najmniejszą wskazówkę dotyczącą leczenia bielactwa. zostałam do tego poniekąd zmuszona gdyż on przez 3 miesiące nawet vitixu nie zakupił! dlatego biorę sprawy w swoje ręce(wczoraj mu kupiłam maść) i od dziś smaruje mu plamki! mam nadzieje ze choć troszkę podziała gdyż w przeciągu miesiąca zrobiły mu się dwie pierwsze plamy na ręce, jedna przy paznokciu a te które już były nie przestały się powiększać! mam nadzieje ze choć sama nie mam bielactwa przyjmiecie mnie miło:) :wstydzi:
ja w każdym razie witam was wszystkich ciepło i życzę wszystkim powodzenia w walce z bielactwem! :wink:
 
 
issska 


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 16 Wrz 2006
Posty: 127
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Pon 09 Lip, 2007 12:58   

Hej witaj
No to stefan ma dobrze z taką dziewczyną :wink:
Pilnuj go żeby sie smarował i naświetlał - na pewno się zmobilizuje
Tylko go za bardzo nie stresuj, bo wiesz, że stres szkodzi nam plamiastym :lol:
Życzę wytrwałości
i w ogóle :zdrówko:
 
 
sosna 


Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 14
Skąd: lublin
Wysłany: Pon 09 Lip, 2007 15:29   

czesc aniu:) zainteresowanie i wsparcie ze strony najblizszej osoby to cos naprawde pieknego...mam nadziejue ze stefan to doceni :wink: pozdrawiam :-)
 
 
stefan-ka 

Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 29
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 10 Lip, 2007 12:20   

mam nadzieję ze choć troszkę mu pomogę, choć ostatnio troszkę przesadziłam z napieraniem na to smarowanie. ale to wszystko przez to ze on jest taki niechętny do współpracy ze koniec. po smarowaniu vitixem nawet na słońcu mu się siedzieć nie chce!
teraz wiem ze muszę delikatniej o tym temacie rozmawiać, same jestem trochę zestresowana jak to będzie w przyszłości z tymi plamami a co dopiero on.
w tygodniu muszę znaleźć jakiś sklep zielarski w krakowie( może ktoś może polecić) i kupić tą herbatkę Pau d'Arco i zieloną. wydrukowałam sobie tez z forum dietę ojca Grande i będę się starała włączać te produkty do naszej kuchni. zobaczymy może cokolwiek drgnie na plusik:) :)
pozdrawiam gorąco
aha i będę tu często zaglądać:)
 
 
amelkaa 
mniam :P


imie: Amelia
Dołączyła: 29 Kwi 2007
Posty: 51
Skąd: lubuskie
Wysłany: Śro 11 Lip, 2007 00:29   

i ja serdecznie witam :) super mieć przy sobie bliską osobę,która tak dba o nasze zdrowie . Powodzenia Wam życzę :)
 
 
maciek_11 


pole1: 143
imie: Maciek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 205
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Śro 18 Lip, 2007 00:01   

czesc Anula !! fajnie ze Twoj facet ma w Tobie takie wsparcie, moja "lepsza polowa" rowniez mnie motywuje, wie sama jak to jest walczyc z chorobami skory bo sama kiedys miala jazde...
pozdrawiam Was oboje, i zycze wytrwalosci !!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo