Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Francesca
Pią 10 Sie, 2007 11:21
ktos próbuje na nas zarobić
Autor Wiadomość
Berta 

Katarzyna


imie: Katarzyna
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 220
Skąd: Sędziszów Młp
Wysłany: Śro 23 Maj, 2007 11:10   ktos próbuje na nas zarobić

:twisted: dziś coś takeigo dostałam w mejlu, a mejla domnie wzeli z czarnego forum co wy o tym sądzicie? dla mnie to klejen oszustwo:

Witaj,
> > > > > > >
> > > > > > >
> > > > > > > Mam dla Ciebie dobrą wiadomość: w Chinach bielactwo można wyleczyć! Moja
> > > > > > najlepsza
> > > > > > > przyjaciółka z powodzeniem testuje zioła chińskie na sobie: "Od 25 lat
> > > > > > > cierpiałam na bielactwo. Pierwsze białe plamy pojawiły się u mnie jak
> > > > > > > chodziłam do szkoły podstawowej. Od tamtej pory moi rodzice i ja robili
> > > > > > > wszystko co tylko możliwe, żeby mnie wyleczyć : sprowadzali najnowsze,
> > > > > > > najdroższe maści, żele oraz lampy do naświetlania z całego świata, m.in.
> > > > > > > z USA, Niemiec, Francji, Szwajcarii, praktycznie z całego świata i
> > > > > > > niestety efekt był odwrotny. Co roku w innych miejscach na ciele
> > > > > > > pojawiały mi się nowe ogniska bielactwa do czasu kiedy znajoma poleciła
> > > > > > > mi zioła chińskie. Powiedziała mi, że przez cały ten czas popełniałam
> > > > > > > podstawowy błąd: próbowałam leczyć miejscowo skórę a nie cały organizm.
> > > > > > > Mówiła mi, że należy się skupić na oczyszczaniu organizmu i odbudowaniu
> > > > > > > wątroby, tak aby w pełni brała udział w produkcji metabolitów
> > > > > > > niezbędnych do tworzenia się pigmentu. Na początku podeszłam do sprawy
> > > > > > > bardzo sceptycznie, ale rezultaty były widoczne już po 3 miesiącach
> > > > > > > stosowania ziół chińskich:
> > > > > > > - przestały pojawiać się nowe ogniska choroby
> > > > > > > - pojawia się pigment i zmniejszają się plamy"
> > > > > > >
> > > > > > > Od siebie dodam jeszcze, że jej efekty są na tyle fantastyczne, że
> > > > > > > zajmuję się legalnym sprowadzaniem tych ziół z Chin. Nie podobały mi się
> > > > > > > ceny ofert w Polsce: jak dobrze poszukasz na necie to znajdziesz nawet
> > > > > > > po 65zł za sztukę. Moim zdaniem jest to żerowanie na cudzym
> > > > > > > nieszczęściu!!! Tym bardziej, że po kilku opakowaniach nie widać
> > > > > > > rezultatów. Takie efekty jak w załącznikach moja przyjacółka osiągneła
> > > > > > > po prawie roku. Według zaleceń znajomej bioenergoterapeutki bierze jedną
> > > > > > > serię przez ok 3 miesiące, a potem robi przerwę!!! ok 1 miesiąc. Przerwy
> > > > > > > są po to, aby organizm nie przyzwyczaił się do tych ziół. Jak długo ma je
> > > > > > > brać? Do skutku. W jej przypadku może to potrwać nawet 2,5 roku, więc
> > > > > > > jeśli przeczytasz np. na forum, że ktoś brał te leki i nie zadziałały to
> > > > > > > zapytaj go przez jaki okres czasu je brał! Przemyśl temat i odezwij się.
> > > > > > > Jeśli się zdecydujesz na tą kurację to będzie ona wymagała czasu i
> > > > > > > cierpliwości. Co do skutków ubocznych to według stron internetowych
> > > > > > > chińskich nie stwierdzono ich. Jest to środek który ma świadectwo
> > > > > > > rejestracji w Chinach, jest wpisany jako środek pierwszego wyboru przy
> > > > > > > bielactwie i co roku pomaga tysiącom ludzi.
> > > > > > > U mnnie jedno opakowanie kosztuje 21pln. Zawiera 48 kapsułek, które
> > > > > > > wystarczą Ci na 6 dni (2 razy dziennie po 4 kapsułki). Na jedną kurację
> > > > > > > trzymiesięczną potrzebujesz 15 opakowań, czyli 315pln. Kuracje musisz,
> > > > > > > jak napisałam, powtarzać po miesięcznej przerwie. Moja przyjaciółka
> > > > > > > bierze 3 razy dziennie po 4 kapsułki, według zaleceń
> > > > > > > bionenrgoterapeutki, więc na jedną kurację musi mieć 22 opakowań. Koszt
> > > > > > > to 462pln. Decyzja należy do Ciebie. Jeśli jesteś zainteresowana to
> > > > > > > możemy się umówić albo na wpłatę na konto, lub jeśli masz jakieś obawy
> > > > > > > to na przesyłkę za pobraniem. Obecnie posiadam jeszcze tylko 45
> > > > > > > opakowań. Daj mi znać na co się decydujesz.
> > > > > > >
> > > > > > > pozdrawiam,.....
> > > > > > >
 
 
Jolero 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 46
Wysłany: Śro 23 Maj, 2007 13:44   

jak sie nazywa te lekarstwo? przypadkiem nie bada.... cos tak fienk?:D jest post dot. tych kapsulek ktore Ja stosowalem i nic mi nie pomogly (sadzac po temacie na forum wszystkim nie pomoglo) podejzewam ze moze ktos nakupil tego duzo i mu nie pomoglo i teraz proboje sprzedac? niewiem ... ale z tego co tu wyrywkowo wyczytalem ;) to wlasnie chodzi o ten lek bada.... cos tam :D
 
 
Francesca 

WAGA

pole1: 7
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2006
Posty: 143
Skąd: Małopolska
Wysłany: Śro 23 Maj, 2007 15:24   

Hej! Co do tych kosmetykow to jak dla mnie, na pierwszy rzut oka widać że ktoś coś kręci. A zaczęło się chyba od tych całych ziól Babci czy jakoś tak.. Potem ktoś podchwycił interes, i faktycznie żerują na biednych ludziach. Wiadomo, że tonący się brzytwy chwyta, ale radziłabym , jeżeli już próbujecie czegoś "nowego", zwracajcie uwagę na składniki leku, dobór zioł etc. Podejrzane jest także sprzedawanie tzw. "promocyjnych" opakowań, no i oferowanie ich "super ilości" za stosunkowo niską cenę. Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony przez Francesca Śro 23 Maj, 2007 15:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
amelkaa 
mniam :P


imie: Amelia
Dołączyła: 29 Kwi 2007
Posty: 51
Skąd: lubuskie
Wysłany: Śro 23 Maj, 2007 15:50   

brak słów....


a co do zarabiania na nas, to jeszcze widziałam na allegro jak jakiś koleś sprzedawał "informacje na temat bielactwa", kóre wysyłał zainteresowanym na maila. Koszt- 1 zł. widziałam, że sporo osób kupiło jego "usługę" :neutral: .
Okropne , Ci ludzie , którzy kupują tą jego ofertę nawet się nie spodziewają, że tutaj, na tym forum nasz guru Czesiu za darmo udostępnia pracę mgr, a poza tym na forum jestt tyle informacji, że szok.
 
 
Angel 

lots of laugh


imie: Angelika
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Sie 2006
Posty: 77
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Śro 23 Maj, 2007 16:57   

Dostałam takiego samego maila :lol: tez osobiscie nie bardzo mnie to przekonało i poprostu olałam system.
 
 
damiano 
hapi czapi :|


imie: Damian
Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 22
Skąd: Slask
Wysłany: Pią 01 Cze, 2007 23:11   

hmmm no tez widze ze ktos sie nieladnie probuje zabawiac, :twisted:

Moze admin moglby poradzic, tzn. wystarczy niech zrobi opcje, że mail widoczny tylko dla osoby zalogowanej i sprawa z glowy. Co myslicie?

:roll:
 
 
Ariel 


imie: Ariel
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 167
Skąd: Sk?din?d
Wysłany: Sob 02 Cze, 2007 14:40   

To niestety nie do końca jest rozwiązaniem bo ostanio rejestrują się osoby aby zamieścić jakieś linki w swoich profilach lub głupie ogłoszenia viagropodobne, tym samym i tak mają dostęp do adresu mailowego lub priva...
Pozostaje walka przez kasowanie i :bann:
Damy radę :spoko:
Pozdrawiam
 
 
mysheida 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 29 Lip 2006
Posty: 8
Skąd: Opole
Wysłany: Pią 03 Sie, 2007 08:28   

No i proszę - w naszych szeregach mamy osobę, która CHCE ZARABIAĆ WYKORZYSTUJĄC NASZE PORADY!

My podajemy jej linki, użyczamy cennych rad, które pomogą sie naświetlać i wyjść z tej choroby, podajemy linki o świetlówkach i oprawach, oraz miejsca w których można je nabyć, a osoba ta ROBI NA NAS INTERES!

Oto aukcja użytkownika MAGGOT (który ma login na Allegro SMALEC_Z_WAFLEM) :

http://www.allegro.pl/ite..._luszczyca.html

Tego samego, który stworzył temat- gdzie kupić lampę do naświetlań i na co należy uważać!

http://vitiligo.com.pl/forum/viewtopic.php?t=239

Psioczył w temacie na ludzi z Allegro, a SAM JEST NIE LEPSZY!
Po prostu CHCE NA NAS ZAROBIĆ! :krzeselko:

Nie sądziłam że w naszych szeregach - osób które zmagają się z chorobą - jest taka HIENA - która zarabia na nas, chorych ludziach - chyba nie trudno obliczyć ile...

Sądzę że takie zachowanie jest świństwem!!! :evil:
 
 
maggot 


imie: Pietrzysław
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 72
Skąd: ?widnica/Wroc.
Wysłany: Pią 03 Sie, 2007 10:53   

no prosze prosze ja lampe dla siebie kupiłem w hurtowni po negocjacji ceny za 239 zł i wystawiam na allegro za 255, jesli ktos sie nie orientuje i nie ma w poblizu niego zadnej hurtowni to jest własnie aukcja dla niego, nie pisze ze po wygraniu aukcji dostaniecie cenne porady bo sam sie na tym az tak dobze nie znam, tak lampe ta polecono na forum, ale czy ja obiecywałem ze bede dawał linki do tej obudowy za pieniadze ??????????trzy osoby mnie pytały to dałem linka do tej obudowy i w cale nie mówiły ze chca kupic ta swietlówke, jak ja byłem niekumaty patrzyłem na allegro to najtansze były po 370, jesli ktos ma w poblizu ta hurtownie to moze kupic te 25 zł taniej (bo bez przesyłki), do tego dochodzi prowizja od allegro itp. i myslisz ze ja chce zarobic na tym kokosy????????


eh...


no i chciałem dodac dla tych dalej niewiezacych ze taka cena jest na fotohurt.pl wiec nie rozumiem o co ten krzyk moze to własnie ty jestes uzytkownikiem który próbuje zarobic i ja psuje ci interes???
oto skan z mojego konta mailowego o negocjacje ceny
http://www.fotosik.pl/pok...dbacb86565.html

czemu jestem nazywany naciagaczem??????

dodam jeszcze ze kiedys kiedy sie nie znałem uzytkownik bodajze z waszego forum basiczek czy jakos tak sprzedawał swietlowki w tej samej cenie, bo one tyle kosztuja, chciałem kupic od niej ale nie miałem akurat wtedy pieniedzy, wiec po czasie poznałem forum i po dłuzszych poszukiwaniach kupiłem z hurtowni....

prosiłbym o nie nazywanie mnie bezpodstawnie oszustemi naciagaczem!
Ostatnio zmieniony przez maggot Sob 04 Sie, 2007 00:17, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kasta15 
Ania


pole1: 137
imie: Anna Maria
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 146
Skąd: RogoĽno Wlkp.
  Wysłany: Pią 03 Sie, 2007 15:05   spokojnie...

Komu jak komu, ale nam newry nie są potrzebne...czytamy ze spokojem i kasujemy, wierząc sobie i tym, z którymi się konsultujemy; jest nas tylu, że nie powinniśmy dać się nabić w butelkę... a ze będą na nas zarabiac to jasne i oczywiste, bo nic tak nie cieszy jak cudze nieszczęście, a przemysł leczniczy to największy zlodziej- spójrzcie na kieszenie schorowanych ludzi starszych, rozbój w biały dzień. Trzeba obok tego żyć i funkcjonować, ale też walczyć poprzez niekupowanie niesprawdzonych cudnych- cudownych preparatów.

Pozdrawiam
Nia dajmy sie OSZUSTOM
Ania
 
 
Ariel 


imie: Ariel
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 167
Skąd: Sk?din?d
Wysłany: Pią 03 Sie, 2007 21:40   

ponieważ dyskusja nie prowadzi do niczego konstruktywnego, temat zostaje zamknięty :)
jeżeli macie sobie coś do wytykania, to róbcie to w dyskusji prywatnej :spoko:

pozdrawiam
A
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo