Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Plamy na j?drach
Autor Wiadomość
crown21 

Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 4
  Wysłany: Sob 10 Maj, 2008 19:17   Plamy na jądrach

Witam wszytskich.
Ciekawi mnie czy ktoś z Was posiada plamy w "tych" miejscach? mój worek mosznowy i nieco napletka ( aż mi głupio o tym pisać) jest pokryty plamami. nie ukrywam ze powróciłem niejako do próby zwalczenia plam bo kilku latach "zawiechy"-znaczy było mi wszytsko jedno. nieważne.... jakis czas temu zauwazyłem dwie małe plamki, nowe plamki,tam na mosznej, no i postanowiłem działać.
Od miesiaca stosuje Vitix ( który ponoć bez naswietlania nie daje efektów, ale z kolei jąder naswietlać nie moge-tak pani lekarz powiedziała- i tu koło sie zamyka) i póki co bez zmian, no ale cóz...trzeba spróbować wszytskiego.
Nie ukrywam że jestem mega , mega zakompleksiony no punkcie tych plam , chociaz wiem ze ludzie miewająplamy na całym ciele, wiec niby nie jest tak źle, no ale taki jestem . no i mam równiez plamke na prawej powiece i tam tez stosuje Vitix... acha i tak dla ścisłosci plamy pojawiły sie jakies 6 lat temu , stosowałem na poczatku masc ( której nazwy nie pamietam ) i zwatpiłem po kilku miesiacach ....teraz próbuje znowu, wszak do odważnych swiat należy. Czekam na Rady , Sugestie , Opinie.....Z góry dzieki !!
 
 
KiTeQ 


Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 87
Wysłany: Nie 11 Maj, 2008 21:09   

Ja też mam plame w tych miejscach, tzn nie na jądrach ;-) . Kiedyś po naświetlaniach pojawiła mi się mała plama pigmentu ale przestałem naświetlania. Teraz zaczynam znowu się naświetlac w tym miejscu i zobacze jak się spisze.
 
 
crown21 

Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 4
Wysłany: Pon 12 Maj, 2008 12:55   

Ok, wielkie dzieki KiTeQ. Daj znać jakie osiągnąłeś efekty po naświetlaniu !! hej
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Pon 12 Maj, 2008 21:59   

a takie naświetlania nie uszkadzają jąder? nie można się przez to nabawić bezpłodności przypadkiem?
 
 
KiTeQ 


Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 87
Wysłany: Wto 13 Maj, 2008 21:41   

no mi się jądra nie naświetlają więc się nie boje. Swoją drogą zastanawiam się jak dziewczyny by reagowały na coś takiego :wink:
 
 
Berta 

Katarzyna


imie: Katarzyna
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 220
Skąd: Sędziszów Młp
Wysłany: Śro 14 Maj, 2008 11:59   

ale kiteQ na co mają reagować?
na plamy czy na naswietlanie? już taki watek jest panowie na forum...




http://vitiligo.com.pl/fo...damsko+m%EAskie
Ostatnio zmieniony przez Berta Śro 14 Maj, 2008 17:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Śro 14 Maj, 2008 14:05   

ja bym nie zwracała uwagi na pewno

nie wiem, czy tak samo byłoby, gdybym sama nie była obarczona bielactwem
ale sądzę, że tak
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo